Skocz do zawartości

Pierwsze kroki


Kaminson

Recommended Posts

Trudno stwierdzić czy to zdjęcie krzywo zrobione, czy rysunek, ale jak na początek to nie ma tragedii. Na pewno róg za cienki i za mało rozszerza się ku podstawie. Ja bym dał też mniej wgłębień, max 2-3, jak w serialu, ale to już twoja kwestia. Ogółem w miarę proste i czyste linie, fajnie że trochę odróżniłeś poszczególne odcienie, ale staraj się nie rozmazywać ołówka, to zabija jego wartość.

Edit: Turoń mnie ubiegła skubana o niecałą minutę. No i 80 post, wohoo!

Edytowano przez Mad Mike
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunek całkiem fajny, ale:

1. Tak jak poprzednicy pisali- róg

2.Nos- ta kreska nad nozdrzami powinna być większa i grubsza, bo Twi wygląda trochę jak Voldemort. Nozdrza bliżej.

3. Za małe uszy

4. Za krótka grzywka

5. Jej oczy są za bardzo niesymetryczne

 

Podsumowanie- źle nie jest, a może być jeszcze lepiej, czyli po prostu ćwicz :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Widzę postęp, a to najważniejsze :fluttershy5:

1)Kreska, zarys ogólny- całkiem fajny, ale ucho jest sporo za małe, szyja koślawa, a kłoda kucyka zupełnie nieanatomiczna. Tęczówki wraz ze źrenicami są za małe.

2)Kolorowanie- bardzo dobre na grzywie, na reszcie ciała niedokładne, prześwieca kartka.

3)Kontury- czarne kontury i kolorowy kucyk nie wyglądają zazwyczaj IMHO zbyt ładnie. Popatrz na barwę wektorów. A rzęsy są szczerze mówiąc okropne- wyglądają jakby się jej końcówki rzęs rozdwajały. Powieki są za grube.

4)Dobór kolorów- oczy Flutterki mają morską barwę, nie zieloną. I nie są jednolite na samej powierzchni, ale o tym w następnym punkcie.

5) Cienie i światła- błyski na oczach są za małe. Powinny być również na tęczówce, której nie pocieniowałeś. W przypadku oczu polecam cieniować ołówkiem, a na to nakładać kredkę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...