Skocz do zawartości

Zapytaj pielęgniarkę Redheart


MannequinGesture

Recommended Posts

Um...Witam wszystkich! :fluttershy4::fshug:  Chciałabym Was zapoznać z moją nową przyjaciółką - Pielęgniarką Redheart! :yay:

- Witam! Z wielką chęcią odpowiem Wam na wszystkie pytania.

Umm...Tak, pielęgniarka na pewno powie Wam wszystko, co chcecie wiedzieć! Ale pamiętajcie, że cierpliwość szybko jej się kończy, więc powtarzane pytania, albo takie, które ją urażą, mogą się skończyć czymś takim:

Więc zadawajcie pytania, a nasza Redheart na pewno odpowie!

Edytowano przez MannequinGesture
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Kucyk widzi w oddali niejaką Redheart. Podchodzi do niej i ją przytula*

 

Witam cię! Jeśli się nie ponieważ to zadam ci kilka pytań:

 

- Czy pracowanie w szpitalu jest fajne?

- Czy masz dużo pracy z dziećmi?

- Znasz moją przyjaciółkę Pinkie Pie?

- Masz dostęp do szafki z morfiną?

- czego nie lubisz najbardziej?

 

Kuc stoi z szerokim uśmiechem oczekując na odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Czarny pegaz pojawia się znikąd, podaje pielęgniarce Redheart karteczkę i szybko znika. Na kartce napisane jest*

,, Przepraszam, że tak nagle i znikąd, mam mały problem z prawem, ale mam pytania.

1 . Najdziwniejszy przypadek

2. Masz dostęp do piły, strzykawek i innych niebezpiecznych narzędzi? chętnie je skonfiskuje.

3. Miałaś kiedyś problem z pijanym pacjentem?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Kucyk widzi w oddali niejaką Redheart. Podchodzi do niej i ją przytula*

 

Witam cię! Jeśli się nie ponieważ to zadam ci kilka pytań:

 

- Czy pracowanie w szpitalu jest fajne?

- Czy masz dużo pracy z dziećmi?

- Znasz moją przyjaciółkę Pinkie Pie?

- Masz dostęp do szafki z morfiną?

- czego nie lubisz najbardziej?

 

Kuc stoi z szerokim uśmiechem oczekując na odpowiedzi.

Również Cię witam!

1. Tak! To wspaniałe zajęcie. Wiele kucyków trafia do naszego szpitala, którymi trzeba się troskliwie opiekować. Każdemu trzeba czego innego, żeby wyzdrowiał. Dla mnie nie ma nic ciekawszego od tej pracy. Tyle przypadków do wyleczenia...

2. Owszem, opieka nad dziećmi to jedno z moich głównych obowiązków. A często sama muszę pracować, wiëc owszem, pracy jest mnóstwo.

3. Znam Pinkie bardzo dobrze. Nie jest mile widziana podczas mjej pracy, ale mimo to naprawde dobrze się dogadujemy.

4. Chciałabym. Jestem pielęgniarką, nie lekarzem. Jedyne, co mogę zrobić z tym środkiem, to podać go lekarzowi, podczas operacji.

5. Nienawidzę cierpienia, zwłaszcza wśród dzieci.

__________________

Umm...Przepraszam, że to tak długo trwa. Nie mam zbyt wiele czasu, więc na resztę pytań odpowiem dziś po południu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj pielęgniarko Redheart, mam kilka pytań
 
1. Masz ulubiony Kolor?
2. Masz ulubioną potrawę?
3. Masz zwierzątko?
4. Znasz Roseluck?
5. Co chciałabyś zwiedzić?
6. Lubisz muffinki?
7. Lubisz swoją pracę?
8. Znasz Mane6?

 

Witam Cię, Szariku!  :fshug:

1. Hmm...lubię wiele kolorów, ale do moich ulubionych kolorów chyba zaliczę...biały. Tak, z tym kolorem najczęściej spotykam się w pracy. W końcu, szpital jest prawie cały biały.

2. Uwielbiam muffinki i babeczki popijając je kawą. Może kawa nie jest potrawą, ale codziennie w pracy ją piję. 

3. Nie mam czasu na zwierzątko. Prawie cały czas jestem w szpitalu. 

4. Znam przynajmniej większość kucyków mieszkających w Ponyville, szczególnie, kiedy często trafiają do naszego szpitala. Tak, znam Roseluck. Parę razy była w naszym szpitalu. 

5. Chciałabym zwiedzić Canterlot  i mieć przyjemność poznać Księżniczki. To byłoby takie wspaniałe!

6. Tak, często Ditzy Doo przysyła mi je pocztą, chociaż nie wiem dlaczego. Ale mimo to są przepyszne!

7. Kocham! Jest taka ekscytująca!

8. Owszem, mane 6 bardzo pomagało mi ostatnimi czasy, przeważnie Twilight Sparkle.

 

 


Dużo masz pacjentów z cukrzycą, takich którzy przedawkowali muffinki, etc...?

 

1. Tak, jest to jeden z częstszych przypadków, zwłaszcza u dzieci. Musimy pilnować, żeby wtedy Pinkie im nie dawała tzw."koszyka pocieszenia" z babeczkami. 

 


*Czarny pegaz pojawia się znikąd, podaje pielęgniarce Redheart karteczkę i szybko znika. Na kartce napisane jest*
,, Przepraszam, że tak nagle i znikąd, mam mały problem z prawem, ale mam pytania.
1 . Najdziwniejszy przypadek
2. Masz dostęp do piły, strzykawek i innych niebezpiecznych narzędzi? chętnie je skonfiskuje.
3. Miałaś kiedyś problem z pijanym pacjentem?"

 

1. Kiedy Rainbow Dash miała u nas złamane skrzydło i leżała w szpitalu, w tym samym czasie leczyliśmy szczekającego kucyka. Mieliśmy naprawdę duży problem, bo klacz zachowywała się jak pies i nie potrafiła nawet powiedzieć jak ma na imię. Była bardzo dziwnym kucykiem. Miała bardziej rozwinięty słuch, węch i wzrok, ale psychikę całkiem zaburzoną. Nie wiedzieliśmy, co z nim zrobić. I dotąd nawet nie wiemy. Wysłaliśmy ją do psychiatryka w Manehattanie.

2. Do strzykawek, owszem, mam. Ale na pewno nie pozwolę, żeby je ktoś nieupoważniony skonfiskował. Chociaż... :evilshy:

3. Tak, ale tylko w tzw. "cydrowym okresie". Oczywiście, cydr nie ma alkoholu, ale niektórzy lubią kombinować. Łączą cydr z alkoholem. Tylko raz próbowałam, żeby sprawdzić, co tych pacjentów ciągnie do tego "cydru alkoholowego". Okazuje się, że jest nawet smaczniejsze od normalnego cydru! Ale i tak nie radzę próbować. Już po pierwszym łyku miałam nudności. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...