Skocz do zawartości

II Piotrkowski Minimeet


Zmara

Recommended Posts

Do meeta jeszcze tydzień, a na pewno będzie 12 osób ^^ Agleciu, ja też będę ok 9:30, w końcu z osiedla mogę zobaczyć Focus :DD. A, co do plakietki z logo to chyba nie zdążymy. Plakietki normalne prawdopodobnie będą w cenie ok. 3 zł Jeśli ktoś chce jakiś specjalny wzór to niech napisze do mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Dahlię? xDDD No prooooszę ;___;

 

Apropos plakietek: czyli wy robicie, a my możemy sobie odkupić? 3zł od sztuki? Mogłabym ze trzy sobie zamówić? :3

Sorka, literówka xD

 

Oczywiście, że możesz! Jest 20 wzorów podstawowych które kupujemy, ale można mi dać arta na pw to wtedy będzie taka jaką ty chcesz :) 

 

Możecie przedstawić konkretną informacje? Co, gdzie i kiedy? Chodzi o dodanie do listy w naszym radiowym meetingowym rozkładzie jazdy. ;)

Już wysyłam na podany mail :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Pani. Ostatnio roznieśliśmy Piotrków. Cytuję siebie: Według mnie to było... świetnie! Podobało mi się i poznałem sporo pozytywnie zakręconych ludzi. I byłem dźgany Sztandarem Luny. Szkoda tylko, że koniec końców wielu nie dotarło, to było nas chyba z dziesięć osób, więc nie najgorzej. Były blindbagi, naklejki, Stefan, kostka rubika, kalambury, pytania, Stefan, sporo randomu, Sztandar Luny, pielgrzymka do parku, cynamon, szejki... Koniec końców, to było tego całkiem sporo. I Aglet... Większość była pełnoletnia. :3

Cytuję Daniela_: Best Meet Ever! Najpierw nie ogarnęliśmy kto kim jest . Potem zebrała się grupka ludzi i jak z jakiegoś filmu o narkomanach witaliśmy się "Cześć, jestem Daniel" Chórek "Cześć Daniel" . Opanowaliśmy KFC, potem napad na smyka i walka z blindbagami (po drodze wymachiwanie flagą z Luną ), najazd na park gdzie w walce utraciliśmy dwóch towarzyszy. W parku gra w kalambury i improwizacja pytań (Zrobiliśmy dużo zdjęć które jutro wstawimy). Potem wyzwanie z szejkami w MC, następnie szarża z powrotem do KFC i przegląd ogólny Empika. A JA DŹGAŁEM ZMARE SZTANDAREM LUNY!

Plus teraz ogarniemy więcej zabaw i zapewne miejsc. Plus są zdjęcia w temacie ze zdjeciami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan organizator główny, który zrobił tyle, że wymyślił projekt z plakietkami, informował ludzi i ogarnął blindbagi. Ja dałem inicjatywę, założyłem temat, pisałem do ludzi, uaktualniałem dane, ustalałem datę i godzinę oraz zaproponował wyjście w teren i zorganizował "kółka zapoznawcze"... To smutne, że zostałem zepchnięty na drugi plan, ale skoro główny organizator tak bardzo okazuje swoją funkcję, to na następnym meet'cie zjawię się wyłącznie jako gość...

Dopowiadając do tego wyżej, to zakończenie pewnie będzie w godzinach 20/21, gdyż niektórzy wracają dalej i po doświadczeniach z wcześniejszego spotkania ustalam te godziny. Oczywiście jak mus to mus i niektórzy zapewne wracają jeszcze wcześniej.

Wyjście do jakiegoś lokalu możliwe, aczkolwiek naszą bazą wypadową będzie KFC w Focusie.

Z wyrazami szacunku, człowiek od brudnej roboty - Zmara.

EDIT pierwszego posta!

Edytowano przez Zmara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...