Skocz do zawartości

NosTale


Gość

Recommended Posts

Siemka ! Chciałem wam przedstawić fajna grę MMORPG pod nazwą "NosTale" !

Nie lubię się rozpisywać, więc opisze ją krótko.

Nostale - Darmowa gra internetowa w klimatach anime. Grafika jest cukierkowa, ale gra jest bardzo rozbudowana: System Specjalistów (SP), System Zwierzaków, Błyskawiczne Bitwy, Lodołamacze, Rajdy, i wiele innych ciekawych atrakcji !

Piszę ten temat z nadzieją, że znajdzie się ktoś jeszcze kto gra w NosTale !

PS: Gram na serwerze Avalon !

Edytowano przez Gouren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałam kiedyś ale po czasie znudziło mi się. Najgorsze jest to, że czasami jak się skończy misje to żeby dostać następną trzeba mieć wyższy lvl i mnie to wkurzało bo potem trzeba było w kółko bić potworki i expić :/ Ale tak to gra nawet spoko, podobała mi się i polecam. Jak w najbliższym czasie zacznę grać to napiszę, może zagramy razem xD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że czasami jak się skończy misje to żeby dostać następną trzeba mieć wyższy lvl i mnie to wkurzało bo potem trzeba było w kółko bić potworki i expić :/

Teraz jest otwarta Kraina Śmierci (LoD) i można szybko expić, więc jest łatwiej :3

Edytowano przez Gouren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Widzę że temat umarł. No dalej to ja nawet po długiej przerwie wróciłem! Przy okazji mam prośbę do graczy którzy chcą zacząć grę - jak będziecie chcieli zacząć grę rejestrujcie się przez link który podam poniżej, dla was to nic ale przy waszej dużej ilości może okazać się dla mnie dużo. Gdy zdobędziecie 30 poziom i ukończycie 30 czasoprzestrzeń dostanę 30 Nosdolarów, jeśli nie chcecie nie musicie akurat przez ten link się rejestrować.

 

Jestem gotowy wspomagać nowych graczy radami i pomocą w przejściu pewnych etapów gry, szukać mnie pod nickiem:

GoToFree - szczególnie jeśli chodzi o pomoc w etapach.

FaithFire

 

Link do rejestracji:

http://www.nostale.pl/?f=587804838

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...