Skocz do zawartości

Derpy the Mailmare - potrzebni artyści!


Zethariel

Recommended Posts

Witam wszystkich! Rany, dużo się tutaj zmieniło od mojego ostatniego logowania - nowa skórka, nowe nicki, działy...

 

No tak, ale ja nie o tym. Przybywam tutaj z pytaniem o pomoc - robię prostą grę zręcznościową w 2D: Derpy the Mailmare. W grze latamy sobie Derpy doręczając listy, wpadając na skrzynki i inne kucyki, zarabiając pieniądze na upgrejdy i start własnego biznesu.

 

Gra jest w jakiś 80% zrobiona, lecz brakuje jej grafik, głównie backgroundów, większej ilości sprite'ów, ciekawszych ikon... Ale głównie o to tło się rozchodzi. Tak więc szukam artystów którzy chcieliby pomóc przy robieniu tej gry i potencjalnie następnych (niekoniecznie w tej tematyce, mnie interesuje tworzenie gier i wyrobienie ciekawego portfolio, jak i assetów na inne ciekawe produkty).

 

Gra będzie darmowa i jak dotąd wszystkie assety udało mi się pozałatwiać od znajomych, ale bez pomocy z zewnątrz ciężko widzę skończenie projektu. Jeśli ktoś miałby czas i chęć, proszę o kontakt na numer GG: 9307638. Jeśli ktoś ma mniej czasu a robi komisje/rysuje na zamówienie, skłonny bylbym coś wykupić, aczkolwiek wolałbym znaleźć bratnie dusze które, tak jak ja, chcą robić gry, uczyć się ich tworzenia i (zaczynając od małych kroczków) dojść do poziomu profesjonalnego, pozwalającego na utrzymywanie się z gier komputerowych.

 

Prosiłbym również o przetestowanie gry i jakieś opinie - chciałbym by gra była ciekawa przedewszystkim dla graczy ;3

 

Poniżej link do obecnej wersji testowej (W webplayerze nie działa Quit, i save'y na razie wyłączone, by przewijać dialog należy wcisnąć E)

https://dl.dropboxusercontent.com/u/44621472/Derpy.html

 

Dzięki za poświęcenie czasu na przeczytanie posta. Have a nice day! :3

Edytowano przez Zethariel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Widzę że mamy podobny problem. Pewnie będziesz musiał robić to co ja: przeglądać deviantarta, brać co się da i trochę przerabiać, a w ostateczności rysować samemu. Sam się teraz męczę z GIMPem. Pociesz się tym, że w zasadzie jesteś i tak w niezłej sytuacji, bo programista bez artysty jakoś sobie jeszcze poradzi ze spritami, a artysta z programowaniem już nie. 

 

Ugh, Unity web player coś tam coś tam. Gry sobie jednak nie obejrzę bez instalacji tego pluginu :(. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...