Skocz do zawartości

IX Zgorzelecki Ponymeet


Poranny Kapitan Scyfer

Data IX Zgorzeleckiego  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma się odbyć meet?

    • 2 listopada
      1
    • 9 listopada
      6
    • 16 listopada
      20
    • 23 listopada
      4
    • 30 listopada
      5


Recommended Posts

Nah, jako pierwszy podziękuję za meeta i ogólnie towarzystw :) Zabawa jak zwykle świetna, dzięki ekipie Opolskiej, dzięki ekipie Wrocławskiej, kurde, dzięki wszystkim :D No i pozdrowienia dla Flyghtning'a ;D
PS. Więcej takich. Yay!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja może napiszę że zabawa jak dla os która pierwszy raz była na "czymś większym" to supcio. Jak tylko zbiorę się to wrzucę te ok 20 min filmów :P oczywiście na waszego kochanego Google+ które tak kochacie za komentarze na YT :3

PS.: Dolar mi tego warna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę miło spędziłem tę sobotę razem z Wami. Bawiłem się świetnie - jak za każdym razem. Z tego chyba słyną zgorzeleckie meety. ^^

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników, a także osoby, które poznałem: ekipę z Zielonej Góry, Flyghtninga, dvoraka, Bafflinga i Albericha... którego zapoznałem właściwie po raz drugi. Cóż poradzę Alberichu, moja pamięć do nicków i twarzy jest niestety beznadziejna. ;p Dziękuję serdecznie za tę piękną przypinkę. :yay:

 

Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam! Już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania.

Edytowano przez miskof
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, meet z nowymi osobami fajna sprawa :D After meet też xD Potrzebowałem tej dobrej zabawy jak mało czego.

Dziękuję wszystkim tym, którzy przybyli, którzy nie umarli z nudów od mojego standardowego pieprzenia, oraz - wyjątkowo - Dvorakowi, za to, że nie tylko w KOŃCU udało mu się dotrzeć do nas, ale też bez niego być może nie było by mnie na Dolarowym after meecie. Z całego, zielono-kamiennego serduszka, dziękuje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczalnie ubieraliśmy cię w Castoramie.

 

I ja takoż dziękuję wszystkim za dzień dobrej zabawy. Potrzebowałem tego, ostatnio mam mało kolorów w życiu. Pozdrawiam ekipę z Zielonej Góry oraz szczególnie Flyghtninga, bo nie da się tego wymówić oraz człowieka, którego zapamiętałem tylko po ksywce, jaką dostał od Neona z moją pomocą. Nie ma mnie na zdjęciu, ale przynajmniej nikt nie zejdzie na zawał. Dodatkowo podziękuję Iretajowi za uprzyjemnienie mi czasu powrotu. Szkoda, że tylko przez część trasy.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczalnie ubieraliśmy cię w Castoramie.

 

Jest to bardzo prawdopodobne.

 

A ja mam pytanie: kogo karty do Magica mam? Bo Gandezz kazał mi schować no i tak schowałem, że dziś zobaczyłem je w torbie.

 

Nah, rzeczywiście, zapomnieliśmy o tym, a nikt się nie upomina  :twiblush2:

 

EDIT: Pamiętam, iż przy stoliku siedziały trzy osoby, ale z tych trzech tylko eśka pamiętam :ming:

Edytowano przez Gandezz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...