Skocz do zawartości

Forum Poznańskich bronies


Eter

Recommended Posts


3ybbz.jpg

 

 

Witajcie, postanowiłem założyć temat dla Poznańskich Lunańskich bronies. Temat w zamyśle ma służyć do umawiania się na meety, minimeety, rozmowy na tematy lokalne, gromadzenia bronies z naszej okolicy itp.

 

Zapraszam do rozmowy, oraz bawcie się dobrze! :enjoy:

Link do komentarza

No u mnie to dla naszej czwórki mogłoby być ciut ciasno (mały pokój), a po za tym, zanim się umówimy na spotkanie, to jeszcze trzeba wykombinować G1, dopiero wówczas umawiać się będziemy xD

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza

Wybaczcie, że się tak wtrącę ,,pozamiastowo"", ale... jeśli urządzicie ,,sesję" wcześniejszych generacji, to jestem gotów do Was z Warszawy przyjechać.

 

Pytanie tylko, czy macie na myśli wyłącznie oglądanie... czy też może roleplay? W tym drugim wypadku - czy posiadacie jakiegoś Mistrza Gry na podorędziu...?

Edytowano przez Plothorse
Link do komentarza


Pytanie tylko, czy macie na myśli wyłącznie oglądanie... czy też może roleplay? W tym drugim wypadku - czy posiadacie jakiegoś Mistrza Gry na podorędziu...?

 

Teoretycznie pomysł polegał na oglądaniu (+ browarek dla chętnych), ale jeżeli ktoś chce zorganizować coś dodatkowo to dlaczego by nie. Ja niestety nigdy w rpg się nie bawiłem.

Link do komentarza

Wybaczcie, że się tak wtrącę ,,pozamiastowo"", ale... jeśli urządzicie ,,sesję" wcześniejszych generacji, to jestem gotów do Was z Warszawy przyjechać.

​Warszawiaków, też przyjmiemy :rwink: lecz to będzie mała impreza, nie jakiś meet, na 30 luda...

 

 

Pytanie tylko, czy macie na myśli wyłącznie oglądanie... czy też może roleplay? W tym drugim wypadku - czy posiadacie jakiegoś Mistrza Gry na podorędziu...?

 

Nie raczej, to będzie tylko oglądanie G1, jakieś piwko, czy coś tego typu.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza

Jest ktoś chętny na sobotnie wypady na asg? Mam do pożyczenia ochronę oczu, replikę, mundur, kamizelki itp. Średnio co drugi tydzień chodzę ( tak mi pozwala grafik w pracy ).

Bardzo chętnie jeśli oferujesz sprzęt, może co prawda nie ta sobota bo kampania wrześniowa.

 

Co do G1 to na yayponies można ściągnąć poprzednie generacje (obecne też a nawet i komiksy), co prawda nie wiem czy to są wszystkie odcinki czy jakieś pełnometrażówki (podobno sporo ich było) więc zainteresowany może sprawdzić :P

Link do komentarza

Witajcie 11, lub 12 zapraszam zainteresowanych na powtórzenie ostatniego spotkania, w tym samym miejscu co ostatnio, Poznań Plaza i wybranie się na jakiś innym film. Najlepiej w godzinach popołudniowych, czyli tak między 17-20? Kto zainteresowany, niechaj się tu określi, potem na PW ustalimy komu pasuje jaka pora i tak dalej. Pozdro

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza

Jutro zapraszam do Poznań Plaza na eee 18 pasuje wszystkim, lub ewentualnie 19... Proszę aby zainteresowani do godziny 12 napisali 18, czy 19. A film mniejsza, wybierzemy to co poleci w tych godzinkach i tyle.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...