Skocz do zawartości

[Dyskusja] Shadowbolts


Aretra

Recommended Posts

Witajcie!

 

shadowbolts_by_zapapplejam-d4pw38p.png

 

 

Chciałabym, zacząć pewną dyskusję, na temat mrocznego wcielenia Wonderbolts. Ten temat, szczególnie mnie zaciekawił, więc postanawiam, iż założę dyskusję właśnie o tym, w tym dziale.

 

Czym jest Shadowbolts? Mrocznym wcieleniem Wonderbolts. Jak większość wie, niektóre kucyki, mają swoje mroczne wcielenia, niekoniecznie utworzonych przez Hasbro, lecz nawet przez fanów. Wydaje mi się, że ten temat, jest naprawdę godny dyskutowania.

 

Powrót Shadowbolts.. Czemu nie?

 

Link do komentarza

W odcinku "Luna Eclipsed" Rainbow Dash przebrała się za lotnika z Shadowbolts.

Może ten zespół to nie tylko złe wcielenie Nightmare Moon.

 

Szkoda że Shadowbolts nie istnieją ,bo Wonderbolts mieliby konkurencję i można byłoby zrobić świetny odcinek w którym oba zespoły rywalizują ze sobą.

Wonderbolts są uważani za najlepszych bo..są jedyni i nie ma innych lotników w Equestrii,a szkoda.

Edytowano przez Czytoholiczka
Link do komentarza

Tak dokładnie to oni nie są wcieleniem Wonderbolts, a według serialu, wcieleniem Nightmare Moon. W drugim odcinku, pierwszego sezonu dokładnie widać, że Nightmare Moon przybiera postać tych kucy, by skusić Rainbow, by ta nie przywiązała mostu, pomagający tym samym swoim przyjaciółką przejście na drugą stronę. A Woderboltsy mają mało z tym wspólnego.

Nawet fani, nie przedstawiają tej grupy jak złe wcielenie WB, a jak już to bardzo rzadko, a takie prace są mało spotykane. Zazwyczaj Shadowbolts są przeciwieństwem Wonderbolts, taką grupą do zadań specjalnych, tyle że, po tej ciemnej stronie mocy.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Tak dokładnie to oni nie są wcieleniem Wonderbolts, a według serialu, wcieleniem Nightmare Moon. W drugim odcinku, pierwszego sezonu dokładnie widać, że Nightmare Moon przybiera postać tych kucy, by skusić Rainbow, by ta nie przywiązała mostu, pomagający tym samym swoim przyjaciółką przejście na drugą stronę. A Woderboltsy mają mało z tym wspólnego.

Nawet fani, nie przedstawiają tej grupy jak złe wcielenie WB, a jak już to bardzo rzadko, a takie prace są mało spotykane. Zazwyczaj Shadowbolts są przeciwieństwem Wonderbolts, taką grupą do zadań specjalnych, tyle że, po tej ciemnej stronie mocy.

 

Według serialu, ale nie według fanów. Może i Nightmare przybrała ich postać, ale możemy popatrzyć na to z innej strony. W serialu, Wonderbolts, mają rzeczywiście, praktyczni nic wspólnego ze Shadow, ale to nic nie znaczy. Może i prac z dA jest mało, ale i co z tego. Popatrz na to z innej strony, można sobie wyobrazić na ten temat kilka ciekawych hipotez i tematów ;).

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Co do Shadowbolts. Jestem, ich cichym fanem, mają super kostiumy, są mhroczni, mają super fioletowy motyw. Są źli. Trzeba więcej tłumaczyć. 

A co do ich bycia "złymi", dostrzegam w tym ogromny potencjał w byciu przyszłymi antagonistami. Jeśli Hasbro słucha głosu naszego fandomu... to wystarczy tylko grzecznie poprosić.(ale na serio, to trzeba o to błagać)

 

Ogólnie SB mają spory potencjał jak dla mnie. 

Chętnie dowiedziałbym się gdzie stacjonują oraz ilu mają rekrutów. 

 

Szkoda, że są tylko odłamkiem Nightmare Moon. ;(

 

Ale nie psujcie mi marzeń D;

Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...