Skocz do zawartości

bobule

Recommended Posts

W tym miesiącu specjalnie dla was przygotowaliśmy dwa ciekawe wywiady. Jeden ze znanym polskim brony'm sz6stym (współtwórcą Fundacji Canterlot), a drugi z Ng Yik Phangiem, twórcą Ponyhoofa. Ponadto w moich oczach kontrowersyjny artykuł pod tytułem "Parszywa trzynastka sezonu trzeciego." W numerze znajdziecie również artykuł z nowej serii pod tytułem "Historia Equestri" oraz kontynuację serii "Najbardziej zużyte pomysły w fanfikach".

 

Dla wszystkich tych, którzy poszli teraz (z wielką ochotą i radością) do szkoły przygotowaliśmy dla was specjalnie plany lekcji do samodzielnego wydrukowania. Plik do pobrania -> //derpy.me/planylekcji

 

Numer znajdziecie tutaj -> http://brohoof.pl/2013/09/04/brohoof-8-sierpien-2013/

 

aAU8CBY.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo właśnie zauważyłem :ming: Już drugi raz się wam zdarza tego typu babolek.

 

Na 14 stronie z kolei pojawia się "gabi-necie", coś chyba się pozmieniało podczas łamania xd Ogólnie często występuje taki błędzik tu i ówdzie.

 

16 strona - piękny babolek "co raz". GDZIE BYŁA KOREKTA :drurrp:

 

I uwielbiam Sombrę z podpisem "co ja tutaj robię" :rainderp:

 

I co do retropekcji mane6, o których wspominał Spidi - zgoda, ale mam nawet pewne wyjaśnienie tego problemu w czasie - nasze bohaterki to opowiadały, a opowieści z dawnych lat bywają czasem nieco niespójne/przekoloryzowane/etc. xd

 

A co do Discorda... wszystkiego się można po nim spodziewać. Dlaczego więc mielibyśmy odrzucić tę możliwość, że naprawdę pragnął mieć przyjaciela, tylko był zbyt... chaotyczny, by takowego zdobyć? xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, numer wyszedł z pewnym opóźnieniem, więc niby było dużo czasu, żeby dopracować szczegóły, a tymczasem w moich artykułach co najmniej dwa razy pojawił się babol korektorski w postaci słowa zapisanego sł-owo, ponadto tytuł recenzowanego fanfika Ostatnia rzecz jaką zrobi w tekście nie jest zaznaczony kursywą... Jestem trochę rozczarowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo właśnie zauważyłem :ming: Już drugi raz się wam zdarza tego typu babolek.

 

Na 14 stronie z kolei pojawia się "gabi-necie", coś chyba się pozmieniało podczas łamania xd Ogólnie często występuje taki błędzik tu i ówdzie.

 

16 strona - piękny babolek "co raz". GDZIE BYŁA KOREKTA :drurrp:

 

I uwielbiam Sombrę z podpisem "co ja tutaj robię" :rainderp:

 

I co do retropekcji mane6, o których wspominał Spidi - zgoda, ale mam nawet pewne wyjaśnienie tego problemu w czasie - nasze bohaterki to opowiadały, a opowieści z dawnych lat bywają czasem nieco niespójne/przekoloryzowane/etc. xd

 

A co do Discorda... wszystkiego się można po nim spodziewać. Dlaczego więc mielibyśmy odrzucić tę możliwość, że naprawdę pragnął mieć przyjaciela, tylko był zbyt... chaotyczny, by takowego zdobyć? xd

Dziękuję, szczególnie za komentarz dot. Sombry. Retrospekcje Mane 6 to otwarty i ciekawy temat... jest gdzieś o tym wątek na forum?

 

 

A co do recenzji mojego fica, to znalazłem tam ze dwie literówki, ale nieważne. Bardzo dziękuję za zauważenie mojej twórczości oraz tak ciepłą ocenę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...