Skocz do zawartości

Najbardziej lubiana piosenka z II sezonu.


zorua12

Najlepsza piosenka II sezonu?  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza piosenka II sezonu?

    • Find a Pet
      49
    • Becoming Popular
      52
    • The Heart Carol
      8
    • The Flim Flam Brothers
      23
    • The Perfect Stallion
      17
    • Smile Song
      121
    • B.B.B.F.F
      66
    • This Day Aria
      127
    • Love is im Bloom
      43


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Tutaj miałam mały dylemat, ale, porównując moje dwa ulubione utwory... "Smile song" jest absolutnie pozytywna i ciężko, aby nie poprawiła człowiekowi w opresji humoru, zaś "This day aria" po prostu porywa. Głosując za sercem - wybieram Arię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'This Day Aria' ma u mnie miejsce pierwsze. 'Smile Song' na drugiej pozycji. Trzecie są 'Flim Flam Brothers Song' i 'Find a pet' - nie potrafię zdecydować, która podoba mi się bardziej. Generalnie, wszystkie piosenki drugiego sezonu są bardzo dobre. Tyle, że niektóre lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Littlebart

Smile Song

B.B.B.F.F

This Day Aria

w takiej kolejności jak podałem. Ogólnie one wszystkie trzymają bardzo wysoki poziom, ale najbardziej podobają mi się właśnie te 3 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dosłownie zagieło, jak przysłowiowa kartka "zadanie po drugiej stronie" ofiarowana wiadomo komu..

Find a Pet jest urocze

Becoming Popular po prostu fajne

The Heart Carol lubię ten utwór. Szczególnie po polsku. Chórki to specjalność polaków

The Flim Flam Brothers Tego utworu nie cierpię w żadnym języku, po za niemieckim. Bo tamtejszy Apfelsaft jest po prostu śmieszny w chórku

The Perfect Stallion Każdy utwór CMC zapada w pamięć. Do tego treść odca...

B.B.B.F.F Bardzo udany

Smile Song Epicki zaróno po angielsku, jak i polsku

Love is im Bloom <3

This Day Aria <3

Czyli ... zaznaczył bym The Flim Flam Brothers Song,... Gdyby była to ankieta na najgorszy utwór. Tak to się chyba muszę wstrzymać od głosu...

E: literówki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Uprzedzam iż mówię o wersji angielskiej.

Głosowałem na wszystko z wyjątkiem "The Heart Carol". Czemu ? Cały odcinek o tematyce świątecznej jakoś w ogóle nie przypadł mi do gustu. Gdybym miał wybierać piosenki miejscami, wyglądałoby to mniej więcej tak :

1. The Perfect Stallion. - Cherilee is sweet and kind... Tak, CMC dały popis.

1. This Day Aria. - Miód w uszach, szczególnie fortepian. Piękne.

1. The Flim Flam Brothers. - Tak, szybka, rytmiczna piosenka.

1. Becoming Popular. - Rarity to jeden z moich ulubionych kuców, między innymi za jej piosenki. A stawanie się popularnym to jedna z lepszych.

1. Find a Pet. - Fluttershy to mój ulubiony kucyk, a ta piosenka ze wstawkami musicalowymi to majstersztyk.

1. Smile song. - Podoba mi się (jak z resztą w całym MLP) nietypowa tonacja piosenki, mianowicie kapodaster na czwartym progu (we wcześniejszych zazwyczaj na pierwszym) i tym samym dźwięki typu Eb. Nietypowość to coś co cenię.

1. B.B.B.F.F - Epickie intro znowóż w nietypowej tonacji. Uwielbiam tą piosenkę.

1. Hurricane Fluttershy theme - Niewymieniona solówka gitarowa, łatwa, grana w pentatonice a-moll, bardzo przyjemna. Używanie oktaw tutaj jest miłe dla ucha.

.

.

.

Daleko w tyle : The Heart Carol - Po prostu mi się nie podoba, wybaczcie.

Edytowano przez Araszel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za offtop, ale nie wiem, czy pan powyżej jest świadom znaczenia apoteoza. Zastosowałeś to słowo po prostu źle, zdanie teraz nie ma sensu. Apoteoza szczęścia Pinkie Pie ? Raczej wyrażenie tego szczęścia, bo nie wiem, czy wniebowzięcie (a to właśnie znaczy słowo apoteoza)szczęścia to dobre wyrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cóż, z miejscem 1-szym nie będę oryginalna...
1. 'This Day Aria' - jest po prostu mega udanym utworem (w oryginale). Nawet osoby niezainteresowane poniakami ją doceniły (znajoma powiedziała, że blisko jej do piosenek Disneyowskich).  :yay:

2. 'Love is in Bloom' - jakbym umiała śpiewać to wykonałabym to na przyszłym ślubie kuzynki. Zwłaszcza wersję polską, nieoficjalną.

3. 'The Perfect Stallion' - bo jest dowcipna.  :pinkiehappy:  I przyjemna dla ucha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...