Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki - VII Edycja


Dolar84

Recommended Posts

Witamy w VII edycji Konkursu Literackiego

 

Po ostatniej, gdzie mieliście zaskakiwać nas kreatywnością (co Wam się udało), pora wrócić do wyznaczania tagów. Tym razem odpowiedzialny za nie jest Gamer_Luna, więc wiecie na kogo macie krzyczeć, jakby coś nie pasowało :crazytwi:.




1. Limit słów - 1200 (maksymalnie - każde opowiadanie sprawdzam w wordzie, więc nie ufajcie żadnym licznikom słów i tym podobnym bzdetom)

2. Obowiązujące Tagi to: [Romans] oraz dodatkowo jeden z dwóch do wyboru: [slice of Life] lub [Crossover] 

3. Opowiadanie musi być w klimacie MLP.

4. Limit oddawania prac: 23:59:59 22.09.2013

5. Każdy uczestnik może zamieścić tylko jedno opowiadanie.

6. Po zamieszczeniu pracy nie można dokonywać w niej żadnych poprawek. Dla uniknięcia takich sytuacji, każda z nich jest kopiowana na moją prywatną listę i jest to jedyna wersja jaka będzie poddawana ocenie.

7. Przed przystąpieniem do pisania proszę zapoznać się z
Regulaminem

 

8. Dla uściślenia - prace, które przekroczą limit słów, nie będą prawidłowo otagowane, lub zostaną poddane korekcie przez osoby trzecie ulegają natychmiastowej i nieodwołalnej dyskwalifikacji.

 

Nagrodą jak zwykle będą piękne odznaczenia i zamieszczenie zwycięskiego opowiadania w magazynie "Brohoof".

 

Życzymy powodzenia i liczymy, że przyślecie nam mnóstwo prac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie od kilku konkursów, że edycja mówi do mnie "tym razem sobie odpuść, to nie ma sensu" :lol: Cóż, pożyjemy-zobaczymy, czy tym razem się posłucham.

A co do tagów... Romans?! Ja tego nawet nie czytam, więc jak mam napisać?! Ech... Aż się boję, jakie romanse wymyślą Ci, którzy wybiorą tag Crossover :facehoof: kucyk + inny stwór z bajki/gry/książki... Nie, nie, nie, to by było paskudne. Dobrze, że to jury musi czytać, a nie ja :D

Suma sumarum, gorzej już być nie może, chyba, że sędziowie pomysły będą zbierać w stanie... Ekhm...

:facehoof: :facehoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co do tagów... Romans?!

 

Na tym właśnie polega zabawa :) Napisanie romansu to nie lada wyzwanie (przynajmniej jak dla kogoś kto lubi epickie opowiadania). Cóż, będzie z tym trudno, ale przynajmniej jest limit do 1200 słów. Postaram się coś wytworzyć... będzie ciężko... jednak nie ma mowy by sobie odpuścić. To świetny pomysł by dać nam coś nowego, coś czego ,,nikt" wcześniej nie praktykował :)

Edytowano przez Sakitta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja romansidła pisuję, huh. W tej edycji prawdopodobnie też wezmę udział, tylko trochę ciężko pisać mi o miłości bez innych tagów. Najwyżej odpuszczę sobie rzal i bul bohatera i uczynię go szczęśliwym.

Hahahaha.

Edytowano przez Applejuice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania. W moim opowiadaniu główną bohaterką jest źrebię - na ludzkie lata 11-12 lat (żeby nie było, żadnych chorych związków).

 

1. Jeśli będę pisał w "dziecięcym" stylu to czy nie wpłynie to na ocenę?

 

2. Czy inspiracja książką grozi dyskwalifikacją? (tag Crossover). Inspiracja, nie kopia 1:1. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...