Skocz do zawartości

Najbardziej lubiana piosenka z I sezonu.


zorua12

Najlepsza piosenka I sezonu?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza piosenka I sezonu?

    • No Fear Song
      21
    • Winter Wrap Up
      131
    • Art of the Dress
      50
    • Hush Now Lullaby
      19
    • Cutie Mark Crusaders Song
      24
    • You Got to Share, You Got to Care
      7
    • So Many Wonders
      15
    • At the Gala
      57
    • Pony Pokey
      15


Recommended Posts

1) Winter wrap up - the best song ever + jedyna piosenka z AJ :3 (wersja rumuńska i niemiecka wymiatają xD) 2) Pony Pokey - kolejna wspaniała piosenka Pinkie (po Polskiemu jak zwykle tylko śmiać się da "ach nóżką prawą rusz, kopytko pokaż nam...")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Winter Wrap Up było pierwszą piosenką, którą puszczałem sobie w kółko więc oczywiście ląduje na pierwszym miejscu (jak u większości widzę :P) Następnie myślę, że piosenka Cutie Mark Crusaders urzekła mnie najbardziej spośród reszty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak u większości (wszystkich?) na pierwszym miejscu "Winter Wrap Up", na drugim "Art of Dress" naturalnie, a na trzecim (nie wiem, czy się liczy, bo w serialu tego nie ma) "Przedłużone Intro". Jakby ktoś nie znał, to daje link:

Mam nadzieję, że wybaczycie mi małe odbiegnięcie od tematu, ale w drugim sezonie najlepsze są "Smile Smile Smile" i "This Day Aria". Pozdrawiam wszystkich wciągniętych przez kucykową muzykę :yay:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

1. Winter Wrap Up - nie dość, że jest świetna to jeszcze za jej pomocą zostałem wciągnięty do stada 2. Art of Dress - długo się zastanawiałem, czy na pierwszym miejscu jej nie wstawić 3. At The Gala - za prawdziwie Broadway-owski klimat Naturalnie wszędzie tu mowa o wersjach orginalnych - polskich nie jestem w stanie znieść (fatalnie dobrane głosy do postaci). A jeszcze jeżeli chodzi nie o piosenki, ile o "motywy" muzyczne to bardzo lubię "March of the Parasprites" w wykonaniu Pinki i absolutną rewelację czyli muzykę z finałowego pokazu modu w 14 odcinku a szczególnie ostry motyw przy pojawieniu się Rainbow Dash.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. At the Gala - kawałek RD i jej "załamującym" się głosem jest nieziemski...they'll shower us with diamonds...:x 2. Winter Wrap Up - dla mnie to wpada w ucho lepiej niż reszta piosenek I sezonu 3. Evil Enchantress - to tak poza konkursem, ale w wykonaniu Flutterguy'a przypomina mi grupy jazzowe :megusta:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...