Skocz do zawartości

Ścieżki dźwiękowe, których nigdy nie zapomnimy


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 10 months later...

Muszę przyznać, że często sięgam po muzykę klasyczną, jednak najbardziej góruje w tym wszystkim właśnie muzyka filmowa.

Nadaje ona charakter całej akcji i przyznaję, że nie umiałabym oglądać filmu w którym nie byłoby żadnej muzyki w sumie chyba i tak teraz takich nie produkują więc tym lepiej xD

Szczególnie cenię sobie utwór "I am the Doctor" z serialu Doctor Who.

Gdybym miała to ocenić to dałabym 11/10, jest to utwór naprawę godny wysokiej oceny. Wszystko jest idealne, a zresztą pochodzi z mojego ulubionego serialu więc ciężko żeby mi się nie podobał :derp2:

A tutaj link~

https://www.youtube.com/watch?v=K7VmOZ4Ppj8

A jakie utwory podobają się Wam?

Zapraszam do udziału w dyskusji!

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 5 months later...

Dorzucę coś od siebie.
 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

 

 

Sandro jako czarny charakter ma najlepszy soundtrack zaraz po Dart Vaderze 

Spoiler

 

 

 

Spoiler

 

 

 

Spoiler

 

 

 

 

Ten moment gdy muzyka jest tak dobra że budzi w tobie komunistę, olso tyłek Nataszy najlepszym tyłkiem. 

Spoiler

 

 

Obok GTA najlepszy licencjonowany 

Spoiler

 

 

Dla odmiany coś z polskiego filmu.

 

Edytowano przez MhrocznyPłaszczZimowy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Two Steps From Hell - Protectors of the Earth

Spoiler

 

Utwór z powoli rosnącym napięciem ukazującym, jaka wojna potrafi być niszczycielska, poświęcając temu masę ludzkich istnień.

 

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam słuchać utworów wytwórni "Two Steps From Hell". Trudno uwierzyć, że muzyka do trailerów filmów czy gier komputerowych nie ustępuje w niczym, a pod niektórymi względami wręcz przewyższa, ścieżki dźwiękowe największych hollywoodzkich produkcji. Wśród utworów w/w wytwórni moim całkowitym faworytem jest "Remember me" (do którego w ubiegłym roku powstała jedna z najlepszych kucowych animacji, jakie widziałem) oraz "Homecoming".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...