Skocz do zawartości

[Konkurs] Smile!! [fotograficzny]


DiscorsBass

Recommended Posts

SZANOWNI PAŃSTWO, CZAS NA... KONKURS!!!
 
Tak, dział Pinkie ostatnio (w sumie to nawet więcej niż ostatnio...) cierpi na brak jakichkolwiek konkursów! Najwyższa pora to zmienić! A w jaki sposób? Cóż, pewnie się domyślacie, istnieją w końcu różne sposoby, aby temu zaradzić, nieprawdaż?
 
a) można zamknąć dział, co definitywnie zakończy wszystkie jego problemy~! Yay! ^^
b) można zamknąć całe forum - po co się ograniczać do jednego działu, hę? xd
c) można zorganizować jakiś konkurs, co na jakiś czas wypełni pustkę konkursowego braku! ;]
 
Mała podpowiedź - prawidłowa to jest C odpowiedź x]
 
Skoro już wiecie, o co mniej więcej biega, pora na szczegóły... wiecie, abyście w pełni wiedzieli, o co biega! xd Mógłby to być kolejny konkurs plastyczny, ale żeby nie było nudno, bo jakaś większość konkursów ma taką naturę, ten będzie fotograficzny! Nie martwcie się, plastyczny zorganizuje się tak swoją drogą! ^^ Ale teraz będzie coś bardziej dla tych, co niekoniecznie dobrze czują się w tworzeniu artów x] Na czym będzie on polegał?
 
Otóż zgodnie z sugestią Daffiego chodzi o to, aby ująć siebie lub więcej osób w sytuacji, która odpowiada patronce tego działu! Śmiech, słodycze, radość tryskająca z kliszy!... Trochę wygłupów też nie zaszkodzi, nie? ^^ Od razu nadmienię, że nie chodzi tu o cosplay - chcemy uchwycić charakter Pinkie, nie jej wygląd, przy czym nie ma jednak pod tym względem żadnych przeciwwskazań, jakikolwiek cosplay nie wpłynie ujemnie na pinkastyczność, huh? ^^

 

 

249105__mood-pleasure-sex-family_t.jpgimage-eau-eGuide-Travel-flickr.jpghappy-300x165.jpg

 

 

~Odrobina formalności AKA Zasady konkursu AKA Regulamin konkursowy~ 

 

~1~) Do konkursu zgłaszamy, cóż, zdjęcia! Własne zdjęcia, własne tzn. takie, które sami zrobiliśmy LUB na których sami jesteśmy, innymi słowy trzeba być albo modelem, albo fotografem względem konkursowej fotki... no albo i jednym i drugim (słitfocia) x)
 
~2~) Można przesyłać dowolną ilość i format fotek!... Byle dało się go odczytać w mojej przeglądarce! xD
 
~3~) Zdjęcia nie muszą być świeże, jak się coś wytrzaśnie pinkastycznego z albumu z przed wieku - dlaczego nie? To znaczy również, iż konkursowe materiały mogły być wcześniej publikowane, np. wrzucone w temacie "Daj swoje foto" u nas na forum. Przypomnijcie sobie, czy nie zdarzyło się Wam właśnie dać tam czegoś pinkaczowego! ^^
 
~4~) Halloween to termin - na nadesłanie materiałów macie czas do końca października! Yay! [do 01:15 1.11.2013]

~5~) Nagrody! Nagrodami będą na pewno wyróżnienia działowe!...a czy może jeszcze coś? Sam tego nie wiem!! xd
 
 
Wszystko jasne? To do dzieła! Jeszcze jakieś pytania? To kierować je do regenta! No... i ewentualnie do mnie ;P a teraz... brać aparaty, kamery, komórki, tostery lub albumy i skanery! I na poszukiwanie pinkastyczności uchwyconej szklanym okiem~!
 
Powodzenia!! ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Więc.. zastanowię się nad wzięciem udziału, bo może być ciekawie. Takie małe pytanie, czy jeśli ktoś uważa się za osobę brzydką, to też może spróbować swych sił w tym konkursie? xP

 

No... raczej? A co my jesteśmy? Dział Rarity? xD ~Discors

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony 'Yay! Wreszcie coś dla mnie *w* ', bo wszędzie łażę z aparatem, a z drugiej strony mam talent do nie-wygrywania wszystkiego za co się zabiorę(nie mówię tu o wygranej w ClopIdolu....wtedy wszyscy byli naćpani! Na pewno! ;A; ), więc nie wiem czy jest sens brać udział ;_;

 

Oh nay! Przecież chodzi o sam udział w zabawie! Kto zwycięży to już drugorzędna kwestia, hai? ^^ ~Discors


No niby tak....ale z drugiej strony...ja mam coś takiego, że jak czegoś nie wygram, to mam później doła, a nie chce przyjść zdołowana do nowej szkoły (z drugiej strony...nie chce się wgl przeprowadzać ale to swoją drogą :v )...nie no...ale udział może wezmę...

 

No weź, nie ma co się dołować takimi rzeczami! Jak wygrasz, to się ciesz, jak nie - nie myśl o tym! ~Discors ^^

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Możliwe że wezmę udział, najpierw muszę tylko pogodzić się ze swoim odbiciem w lustrze  :sick: .

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Mam pytanie, czy zdjęcia, które nie wygrają będą pokazywane? Bo gdybym nie wygrała (i tak nie jestem nastawiona na wygranie z moją mordką  :sick: ), to wolałabym pozostać ''anonimowa''  (  :tom: ).

 

Cóż, jeśli chcesz, by zdjęcie pozostało "anonimowe" w przypadku nie uzyskania miejsca na podium, to oczywiście uszanujemy Twoją decyzję... ale według mnie naprawdę nie ma się czego wstydzić, każdy ma równe szanse, a walory estetyczne są w tym przypadku bez znaczenia  :pinkie4: ~Baffling

Jak tak to chętnie wezmę udział w tym konkursie  :pinkiesmile: .

 

Właśnie się zastanawiałem nad tym trudnym orzechem do zgryzienia, ale... tak, ostatecznie tak jak Baffling powiedział - domyślnie wszystkie prace winny być publikowane, ale na życzenie nic się nie stanie, jak jedna praca zostanie ukryta... no, chyba że zajęłaby miejsce na podium, tego już nie idzie ukryć, w końcu wszyscy wiedzieć będą chcieć, czym sobie ktoś zasłużył, że wygrał, nie? xD ~Discors ^^

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZANOWNI PAŃSTWO, CZAS NA... KONKURS!!!

 

Tak, dział Pinkie ostatnio (w sumie to nawet więcej niż ostatnio...) cierpi na brak jakichkolwiek konkursów! Najwyższa pora to zmienić! A w jaki sposób? Cóż, pewnie się domyślacie, istnieją w końcu różne sposoby, aby temu zaradzić, nieprawdaż?

 

a) można zamknąć dział, co definitywnie zakończy wszystkie jego problemy~! Yay! ^^

b) można zamknąć całe forum - po co się ograniczać do jednego działu, hę? xd

c) można zorganizować jakiś konkurs, co na jakiś czas wypełni pustkę konkursowego braku! ;]

 

Mała podpowiedź - prawidłowa to jest C odpowiedź x]

 

Skoro już wiecie, o co mniej więcej biega, pora na szczegóły... wiecie, abyście w pełni wiedzieli, o co biega! xd Mógłby to być kolejny konkurs plastyczny, ale żeby nie było nudno, bo jakaś większość konkursów ma taką naturę, ten będzie fotograficzny! Nie martwcie się, plastyczny zorganizuje się tak swoją drogą! ^^ Ale teraz będzie coś bardziej dla tych, co niekoniecznie dobrze czują się w tworzeniu artów x] Na czym będzie on polegał?

 

Otóż zgodnie z sugestią Daffiego chodzi o to, aby ująć siebie lub więcej osób w sytuacji, która odpowiada patronce tego działu! Śmiech, słodycze, radość tryskająca z kliszy!... Trochę wygłupów też nie zaszkodzi, nie? ^^ Od razu nadmienię, że nie chodzi tu o cosplay - chcemy uchwycić charakter Pinkie, nie jej wygląd, przy czym nie ma jednak pod tym względem żadnych przeciwwskazań, jakikolwiek cosplay nie wpłynie ujemnie na pinkastyczność, huh? ^^

 

 

249105__mood-pleasure-sex-family_t.jpgimage-eau-eGuide-Travel-flickr.jpghappy-300x165.jpg

 

 

~Odrobina formalności AKA Zasady konkursu AKA Regulamin konkursowy~ 

 

~1~) Do konkursu zgłaszamy, cóż, zdjęcia! Własne zdjęcia, własne tzn. takie, które sami zrobiliśmy LUB na których sami jesteśmy, innymi słowy trzeba być albo modelem, albo fotografem względem konkursowej fotki... no albo i jednym i drugim (słitfocia) x)

 

~2~) Można przesyłać dowolną ilość i format fotek!... Byle dało się go odczytać w mojej przeglądarce! xD

 

~3~) Zdjęcia nie muszą być świeże, jak się coś wytrzaśnie pinkastycznego z albumu z przed wieku - dlaczego nie? To znaczy również, iż konkursowe materiały mogły być wcześniej publikowane, np. wrzucone w temacie "Daj swoje foto" u nas na forum. Przypomnijcie sobie, czy nie zdarzyło się Wam właśnie dać tam czegoś pinkaczowego! ^^

 

~4~) Halloween to termin - na nadesłanie materiałów macie czas do końca października! Yay! [do 01:15 1.11.2013]

~5~) Nagrody! Nagrodami będą na pewno wyróżnienia działowe!...a czy może jeszcze coś? Sam tego nie wiem!! xd

 

 

Wszystko jasne? To do dzieła! Jeszcze jakieś pytania? To kierować je do regenta! No... i ewentualnie do mnie ;P a teraz... brać aparaty, kamery, komórki, tostery lub albumy i skanery! I na poszukiwanie pinkastyczności uchwyconej szklanym okiem~!

 

Powodzenia!! ^^

Pomysł fantastyczny. Zgłaszam się !!!  :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jeśli dobrze pamiętam, termin wysyłania prac wesoło sobie upłynął, spodziewajcie się więc wyników w niedługim czasie~!!

 

Tych z kolei wesoło zainteresowanych drugim konkursem, którzy zajrzeli tu w nadziei dowiedzenia się czegoś na jego temat i czy faktycznie został zapomniany, informuję, iż wyniki w niedługim czasie zostaną przedstawione... wraz z pracami - kwestia dostarczenia forumowych statuetek przez technicznych - cała reszta jest już gotowa, ustalona i przedyskutowana, i poza tym jednym gotowa do publikacji! ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

''Spodziewajcie się wyników w niedługim czasie''... Jak ja nienawidzę czekać  :crazytwi3:.  Z chęcią poczekam. Czas oczekiwania szybko minie :)   Nie pozostaje nic innego jak czekać i cieszyć się, że po konkursie zmienił się trochę wygląd :).

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Coś się kończy, a coś się zaczyna... moment to chyba nie ten dział. Zacznijmy jeszcze raz...

 

Nasz pinkastyczny konkurs fotograficzny dobiegł już końca jakiś czas temu, nadszedł więc i czas na ogłoszenie wyników!

 

Pewnie jesteście bardzo ciekawi kto zajął zaszczytne miejsca na podium, prawda? No cóż, ja także. Ale może najpierw zabawię was małą dywagacją? Czy zdawaliście sobie sprawę z tego, ile istnieje rodzajów koników? No bo spójrzcie - są zwykłe konie, kucyki, osły i muły, a oprócz tego także koniki polne i morskie, z tym, że obecność tych ostatnich ogranicza się...

 

*Ekhem*

 

A... wybaczcie... o czym to ja...?

 

Czuję się pozytywnie zaskoczony, otrzymaliśmy więcej prac niż się spodziewałem  :pinkie4:

Wszystkie były naprawdę dobre i świetnie oddawały ducha Elementu Śmiechu. Szczerze dziękuję wszystkim za udział i oczywiście gratuluję zwycięzcom! Trochę szkoda, że sam nie mogłem wziąć udziału, mój pomysł na zwisanie z drzewa w przebraniu goryla musi zaczekać na lepsze czasy. Nie przedłużając już dłużej... oto wyniki!

 

 

3 miejsce: Ex aequo... Rainboww Dash...

 

Całkiem ładne ujęcie, ludzie grający w piłkę w tle, friendship... nic dodać, nic ująć!

 

1385273_522980594447217_1182197142_n.jpg

 

... i Bellamina!

 

Świetnie wykonane zdjęcie, no i kto nie lubi morskich klimatów? Zabrakło tylko koktajlu z kolorową słomką, podanego w połówce kokosa.

 

7pGYLVI.jpg

 

2 miejsce: UczuMałeRudeDerpiątko

 

Tyle ludziów, wszyscy szczęśliwi i trzymający niezidentyfikowane przedmioty. No i te logo MLP w tle! Meety to świetna sprawa!

 

rF7b7eR.jpg

 

And the winner is...

 

 

1 miejsce: Rainbow Dash ;)

 

Dostaliśmy od groma zdjęć (kto nie wierzy, niech zerknie do spoilerów), z czego wiele jest naprawdę interesujących i randomowych. Co prawda jakość samych zdjęć nie jest doskonała, ale liczą się przede wszystkim pomysły! A tych autorce nie zabrakło. Tak więc... za całokształt!

 

j3ad.jpgfqrw.jpgm0fj.jpgiu7r.jpg

 

buqm.jpg

nuf4.jpg

o377.jpg

hhms.jpg

ejxu.jpg

81jx.jpg

y0qm.jpg

5q1v.jpg

t9ww.jpg

htvy.jpg

cdae.jpg

z0mi.jpg

lx6h.jpg

qkqo.jpg

says.jpg

1z4i.jpg

8ncu.jpg

wcfm.jpg

4nqu.jpg

0jkz.jpg

chke.jpg

8qri.jpg

ez0t.jpg

w1mm.jpg

qaas.jpg

 

 

Dziękuję wszystkim za udział i gratuluję zwycięzcom! A co do tych, którym się nie udało zająć miejsca na podium... bez obaw, będzie jeszcze wiele konkursów  :pinkie4: 

Edytowano przez Baffling
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Przepraszam, że to powiem...ale wiedziałam (jasnowidz :crazytwi3: ) . Gratuluję także wszystkim odważnym, którzy wzięli udział!

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...