Skocz do zawartości

Trzy Strony Medalu: Extended Edition [Epic][NZ][Slice of life] [Violence][Shipping][Adventure]


Pillster

Jak oceniasz "Trzy Strony Medalu"?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz "Trzy Strony Medalu"?

    • Porównywalny do legend klasy "Past Sins" i "Fallout: Equestria"! Czytać w ciemno!
      50
    • Kilka rzeczy mogłoby pójść lepiej, ale wciąż jeden z lepszych fanfików!
      23
    • No dobra, fik jest bardzo przyjemny w odbiorze, ale bez ultra fajerwerków.
      5
    • Ogólny średniak - serio, nie ma się czym podniecać.
      2
    • Czytać można, ale ciężko się dopatrzeć pozytywów.
      0
    • Trzymam druk tego fika w wychodku, ale nie do czytania.
      0
  2. 2. Czy są chwile, kiedy fanfik się dłuży i nudzi?

    • Nie, wszystko jest dokładnie tam, gdzie być powinno, a żaden moment nie jest zbędny.
      40
    • Kilka momentów wydaje się być przeciągniętych.
      36
    • Dłużyzn sporo, ale akcja idzie do przodu.
      3
    • Tu jest więcej gadania o nieistotnych pierdołach, niż samej treści!
      1
    • Ten fik zawstydził fabrykę gum do żucia...
      0


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
17.06.2016 at 20:59 Legion napisał:

To ja powiem. Na chwilę obecną, ze względu na inny projekt prace nad Medalami są wstrzymane. Nie mogę rzec czym jest projekt, ale może autor powie. Tyle ode mnie

W sumie, nie powiedziałeś nic, czego byśmy nie wiedzieli, lub się nie domyślali, Legion'ie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 year later...

W związku z tym, że w niedzielę ten fanfik będzie walczył w pojedynku z "Si deusem", postanowiłem podbić ten już zakurzony temat.

 

Zacząłem lekturę dlatego też postanowiłem podzielić się wrażeniami. Będzie krótko, na dłuższą reckę możecie liczyć, gdy przebrnę przez całość.

 

Generalnie fik mnie zaciekawił, choć coraz częściej zapala mi się w głowie czerwona lampka. 

Spoiler

Agencja wywiadowcza coś kulawo działa, zważywszy na to, że Flash nie dostała jakiejś fałszywej tożsamości, czy też kamuflażu dla jej pustego zadka - w końcu właściwie dorosła klacz bez dupoznaczka cholernie rzuca się w oczy.

Ceśka współczesna roztacza aurę suczy i wydaje mi się, że powinna się z tym kryć.

Pod względem formy jest nawet nawet, nie licząc form typu "jednorożec powiedział" w stosunku do klaczy, na co jestem uczulony, choć wiem, że to niby poprawnie.

 

Mimo tych zastrzeżeń póki co "Trzy Strony Medalu" miło mi się czyta"

 

Pozdrawiam i zachęcam do tego, by samemu przeczytać fika i wyrobić sobie opinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
16 godzin temu, Kotek09102001 napisał:

@Pillster gdzie są dalsze części ??? :o

Czekam już tak długo i pewnie nie tylko ja ... 

Nie ma sensu pytać, kilka postów wstecz, albo w dopisku "od autora" wspominał, że nie ma szans na kontynuacje.

Edytowano przez Crystal Arrow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dobrze że sobie przypomniałem przed pójściem spać bo by znowu było 'zrobię to jutro'.

 

Przy okazji, ktoś ogarnia przenoszenie PDF na Dysk Google lub na inny format który da się edytować z zachowanym formatowaniem? Poległem sromotnie przy próbie przeniesienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięte i wrzucone - nie wiedzieć czemu, tydzień wcześniej otwarcie PDF w google docs zajmowało wieki i ostatecznie nie następowało. Teraz wszystko jest wrzucone w gugla i we właściwym formacie, linki w edytowanym poście tytułowym. Ktoś da mi znać czy wszystko działa i jest dostęp?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w porządku, nie licząc skopanej numeracji stron wypadającej gdzieś na środku oraz niedziałających linków do następnych i poprzednich rozdziałów. A tak przy okazji jest jakiś cień szansy na kontynuacje???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 10.02.2021 o 02:07, Pillster napisał:

Ogarnięte i wrzucone - nie wiedzieć czemu, tydzień wcześniej otwarcie PDF w google docs zajmowało wieki i ostatecznie nie następowało. Teraz wszystko jest wrzucone w gugla i we właściwym formacie, linki w edytowanym poście tytułowym. Ktoś da mi znać czy wszystko działa i jest dostęp?

Rozdziały dostepne, ale podepnę się do pytania kolegi wyżej. Czy jest szansa na kontynuowanie tej opowieści?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...