Skocz do zawartości

O administracji.


asie

Recommended Posts

Kiedy pytają mnie, co myślę o tym, co działo się w ten weekend, myślę: źle zrobiłem. Dałem się sprowokować trollom, powiedziałem o kilka (często fałszywych) słów za dużo. Wykorzystywałem swoją pozycję do robienia chorych eksperymentów na użytkownikach Shoutboxa. Doprowadziłem do tego, że coraz więcej osób ma mnie dość... z dość słusznych powodów. Fakt, pewne moje pomysły były zbyt ostre. Fakt, wiele z nich nie ma po prostu sensu. Fakt, mogłem z nimi się na siłę nie pchać. Fakt, wyłączenie emotek było najlepszym przykładem niewłaściwej reakcji na shitstorm, zresztą wywołany przeze mnie. Fakt, każda moja decyzja od ostatnich dni wywołała burzę i lament.

 

Fakt, wiele rzeczy zrobiłem źle. I za te rzeczy...

 

Przepraszam.

 

Przepraszam administrację za to, że musieli tłumaczyć się z moich ekscesów.

Przepraszam Decadeda za to, że tyle mu się oberwało z powodów bardziej osobistych niż forumowych.

Przepraszam Cygnusa za to, że przypadkiem prawie go odesłałem do szpitala. (Naprawdę.)

Przepraszam Sipera za to, że przeze mnie musiał tyle razy opanowywać sytuację na SB.

Przepraszam moderatorów za to, że im też się oberwało za mnie.

Przepraszam Bohena za próby cenzury wywołane butthurtem o jego serwer.

Przepraszam wszystkich, które moje zachowanie sprowokowało i doprowadziło do problemów.

Przepraszam każdego, którego wyzwałem, którego przekląłem.

Przepraszam też każdego użytkownika, którego w jakiś sposób zraniłem swoimi działaniami lub czuje się urażony tym, co robiłem.

 

Mam nadzieję, że to się nie powtórzy.

  • +1 6
Link do komentarza

Czy ja naprawdę muszę uświadamiać ludziom takie proste rzeczy?

 

Nie ważne jak często przepraszasz i za co - to miłe, owszem ale bezcelowe.

Nie masz przepraszać.

Zamiast przeprosin zrób wszystko co w twojej mocy by nie musieć przepraszać, by robić to, co należy.

Zamiast słów, pokaż czyny, gwarantuję że mogą one zdziałać o wiele więcej aniżeli "przepraszam".

  • +1 3
Link do komentarza
  • 4 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...