Jump to content

Temat o Sparkler

Kyubohen
 Share

Recommended Posts

Myślę że ona w designu Rarci nie jest taka zła...

Wreszcie ktoś kto mnie rozumie!

A tak poważnie mówiąc, to sądzę że stare kolory były znacznie lepsze niż dzisiejsze, no przynajmniej Sparkler miała ładniejszy dobór, niż Rarity, wiem że mogę dostać tonę dezaprobaty, ale nie umiem powiedzieć że połączenie kolorów jak na zdjęciu które dał mój przedmówca nie jest lepsze.

Ładny kucyk, BA! Nawet śmiem twierdzić, że wygląda lepiej od Rarity bez tych zmaltretowanych lokówką włosów!

Dodam jeszcze, że prawdopodobnie ten kucyk ma lepszy makijaż :rainderp:

Bohen nie zabijaj  :squee: 

Podobaly mi sie kolory a nie koniecznie kształt grzywy ._. I nie zabijam, Rarity i tak jest jedna niepowtarzalna ♥

Ale fioletowy mi trochę nie gra z Białym .-.

• 2 months later...

Od tak ładnie przeniosę tutaj ten temat-post, bo spodobał mi się ten cytat i szkoda by tłumaczenie się zmarnowało^^

W tłumaczeniu wyglądało by to tak:

Sparkler stała na słońcu, podziwiając swoją kolekcję. "To się tak pięknie błyszczy..."  zauważyła porządkując swoje brokatowe karty, złote monety i kawałki folii aluminiowej. Sparkler uwielbia błyszczące, lśniące obiekty. Kiedy księżyc będzie w pełni wychodzi szukając błyszczących drobiazgów. W ostatnią pełnie księżyca Sparkler znalazła piękne, błyszczące diamenty. "To będzie idealne na królewską koronę" pomyślała. Lecz jednak Król kazał Sparkler zachować klejnot. Być może kiedyś będzie miała koronę, na własną rękę.

Z tego oto niedokładnego tłumaczenia wnioskujemy iż Sparkler to typowa Sroka, i że w błyszczącym jej do twarzy.

Pozdrawiam

• 2 weeks later...

A nie wiesz, że biały pasuje do wszystkiego? Podobnie jak czarny...

Teoria kolorów, to tylko teoria. Biały i czarny nie ze wszystkim mi współgrają, chociażby czerwony z czarnym wyglądają... kiepsko (połączenie cholernie często nadużywane). Podobnie żólty z białym.

Jak dla mnie Sparkler w desingu Rarity nie wygląda najlepiej. Wygląda jak niebieska Rarity z grzywą w kolorach Twi. Tamten pierwszy obrazek był jak dla mnie lepszy.

Ogółem to Sparkler to średnio pamiętam, aczkolowiek był to ulubiony kucyk kuzynki i tylko to z nią kojarzę. :D