Skocz do zawartości

A może ktoś by chciał samolot?


Cuddly Doggy

Recommended Posts

Czyżbyśmy miały jakieś samoloty na zbyciu, Dashie?

No jasne, dzięki swej niesamowitej szybkości, ogromnemu sprytowi i wielkiej pomysłowości, udało mi się parę dla was złapać. A nie jest to proste bo niektóre zasuwają jak szalone. Nikt jednak nie pokona MNIE!

Dobra, Rainbow-Myśliwy powróciła z polowania i przywiozła ze sobą trochę latających maszyn. Więc trzeba znaleźć dla nich nowe domki. I po to ta zabawa, ja daje samolot, wy stwierdzacie do jakiego użytkownika z forum on pasuje.


Boeing_747_Jumbo_Jet_D-ABVP_Bremen_B.jpg

Pierwszy okaz to Boeing 747, zwany potocznie Jumbo Jetem. Jest to jeden z największych samolotów odrzutowych na świecie. Pomieścić się w nim może aż 568 pasażerów, oczywiście zależy to od konfiguracji i modelu, tak więc przydałby się osobie, która posiada wielu znajomych. Znacie kogoś takiego?

Link do komentarza


Jumbo Jet- BRONIESiPEGASIS



Tak więc, Jumbo Jetem latać teraz będzie BiP.
Patrzcie co tym razem złapałam!

 

1429206.jpg


Tak, dobrze widzicie! To MiG-25 jeden z najszybszych samolotów myśliwskich na świecie, jego masową produkcje rozpoczęto 1969 roku w ZSRR. Maksymalna prędkość jaką to cudo może rozwinąć to coś ok. 3600 km/h, więc jest naprawdę szybki. Komu go należy wręczyć? Komuś kto lubi prędkość, znajdzie się tutaj ktoś taki?

Link do komentarza

Jumbo Jet- BRONIESiPEGASIS

MiG-25 -Cuddly doggy

 

 

Tak więc, MiG wędruje do mnie. I spełniając prośbę Arjena dam mu się przelecieć, nawet bezpłatny karnet dostanie.

Dobra, teraz patrzcie, co tym razem udało mi się złapać!

4BsWL.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=nZZ504TGDpE

Junkers Ju 87 Stuka z niemieckiego Sturzkampfflugzeug- szczytowy wytwór przerażającej machiny wojennej niemieckiego Blitzkriegu - wojny błyskawicznej.

 W ścisłej współpracy z niemieckimi siłami pancernymi, spadały na zaplecze wrogów błyskawicznie niszcząc wszystko na swojej drodze niczym rozgniewani lokatorzy Vahalli, samym swym pojawieniem się wprowadzając nieopisany zamęt i chaos w szerach przeciwnika. Dźwięk syren i przerażający świst spadających bomb (efekt ten uzyskano dzięki przyczepieniu do bomb kartonowych lotek, które spadały z przerażającym, narastającym gwizdem) wystarczył by złamać nawet najtwardszych bojowników, dodając do traum i koszmarów wojny jeszcze jedną, straszliwą kartę.

Kto powinien otrzymać ten samolot? Ktoś kogo się wszyscy boją, żeby ten strach spotęgować? A może komuś kto chciałby, żeby się go bano, byłby bardziej potrzebny? Jest zawsze jeszcze inna opcja- może dajmy go po prostu jakiemuś wielbicielowi, który kochać będzie tak straszną maszynę, pomimo przerażenia jakie wywołuje?

  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...