Skocz do zawartości

Temat o Fizzy


Turoń

Recommended Posts

fizzy.gif
Postać Fizzy jakoś bardziej zapadła mi w pamięć :)
Pamiętam ją z MLP movie. Jest to kucyk rodzaju "Twinkle-Eyed",gdzie jej oczy stanowią migoczące klejnoty. Ponoć tych oczu dotyczy jakaś straszliwa opowieść ale nie wiem czy to prawda..

18_58_41_89_279243__UNOPT__safe_g1_bunny
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizzy :x

To była jedna z moich ulubionych kucyków z poprzednich generacji,jednak chyba nie miałam jej zabawki...

Ma bardzo ładne kolory,tylko jej sierść(?) mogła by być trochę jaśniejsza.Co do oczu,chyba nie tylko ona ma takie oczy :notsure:

Figurki Fizzy są jaśniejszej barwy. A oczy to prawda, nie tylko ona miała takie, miały również inne kuce rodzaju twinkle-eyed min Galaxy, Whizzer ,Gingerbread, Masquerade,Sky Rocket~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy moja starsza siostra oglądała ze mną kucyki, jej ulubionym kucykiem była właśnie Fizik ( czy jak to się pisze po polsku) . Lubiła ją za to że [Fizik] lubiła zabawy i była rozbrykana.

Pamiętam ją z paru odcinków. Chyba tylko tyle mogę powiedzieć :) . Dla mnie jest spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

O... Fizzy,   

jak fajnie się wspomina ten klejnot w oku.  

Kolory w grzywie są fajnie dopasowane, tylko ciało za ciemne.   

Ale zawsze można ją ładnie udekorować jasnymi kwiatkami  :yay:   

nie, dobra bez kwiatków.   

  

oto nasza Fizzy w pierwszej generacji : ...  ...  ...  

Internet zostawił mnie bez wyniku :fluttershy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 7 months later...

Uwielbiam Fizzy, albo jak to spolszczano na bajkach- Fizię :)
Należy pamiętać, że Fizia ma super moc, polegającą na umiejętności robienia bąbelków w cieczy na odległość. W ten sposób w jednym z odcinków aby się wystać z pomieszczenia umieszczono starą zupę w szczelinie ściany budynku, czy tam dachu. Fizia z odległości tam mocno zabąbelkowała zupą, że ściana pękła i wszystkie kucyki zostały uratowane ;) Tak więc porządne ciśnienie posiadają te bąbelki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...