Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Need for Speed- palmy gumę na asfalcie!


Marcinek

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Trochę stare newsy, ale zawsze miło się upewnić

Na pewno nie będzie się dało grać offline, bo to była tylko gra sieciowa (bez neta nie szła, a nie będzie im się chciało przerabiać gry żeby nie musiała łączyć się z serwerami).

No nic, było naaawet fajnie, żegnamy się z tą darmówką i czas wrócić do płatnych NFS-ów... *wyjmuje i odmuchuje PlayStation 2* Błagam, odpal tym razem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Wiem, że temat dawno ucichł, a niektórzy wiedzą o tym, ale NFS World is still alive! Powstała alternatywa czyli NFS Offline. Żeby dowiedzieć się o tym więcej nie trzeba szukać daleko.

Znalazłem. EA, jak to ma w zwyczaju, wyłączyło serwery. Można go emulować, ale trzeba trochę przy tym posiedzieć. Jak dla mnie szkoda czasu NFS Online to wyjątkowo słaby "średniak". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Obejrzałem sobie "gameplay" z bety nowego NFSa. Jest BARDZO filmowy. Jeśli "filmowa", efekciarska kamera nie będzie za bardzo utrudniać gry, można spodziewać się najlepszego NFSa od czasów Underground. Tak się bowiem składa, że autorzy wzięli najlepsze elementy od Underground w górę. Będzie otwarty świat, porządny tuning, policja... tylko widoku zza kierownicy brak (tak jak w Shift).Podoba mi się to, że sami możemy decydować o tym co robimy (tuning wizualny, mechaniczny, policja). Szkoda, że zamiast bety nie dali dema.

PS. Na androida oraz iOS jest dostępna darmowa wersja NFS No Limits - fajna :) Umili czas w oczekiwaniu na najnowszą część. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Niestety po raz kolejny wypuścili średniaka. Po raz kolejny "gumowe AI", sztuczne "ziomalstwo", a do tego konieczność stałego połączenia z serwerem. "No bo ulepszony Autolog" Beeep ten autolog. MMO się zachciało :rapidash2:Najwidoczniej zainspirowali się polityką UbiSoft. W dzisiejszych czasach, cykl dnia i nocy oraz zmiennej pogody to nic wielkiego, ale EA postawiła na noc. Noc i tylko noc. A raczej "pseudonoc" :facehoof:  Szkoda tylko, że większość graczy ślepo ufa zdaniom wyrwanym z kontekstu, które znajdują się na okładkach pism i gier. Po tygodniu oglądasz wideorecenzję na YT, a tu 6/10. Gdyby więcej czasopism tak jak niemiecki KŚ Gry miało "cojones", byłoby ciekawie ("Recenzja Prince of Persia pojawi się za miesiąc. Nie zawyżamy ocen za wyłączność" - napisali to na okładce. Tak dużą czcionką jak się da xD ) A na całym świecie chwalili się tekstami "pierwsza recenzja w [nazwa kraju]".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...