Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Need for Speed- palmy gumę na asfalcie!


Marcinek

Recommended Posts

Witam!

 

 

Chciałbym wam zaprezentować grę pod tytułem:

 

Need For Speed: World


Każdy ją pewnie zna ale nie do końca wie, o co w tej grze chodzi.

Zalogujcie się, pobierzcie, włączcie i zobaczcie.

 

W tej grze jest masa samochodów, starych jak i nowych :D

 

 

Macie duży wybór samochodów, części tuningowych- optycznych jak i podwyższających osiągi.

 

Spora mapa z trasami:

 

NFSW_New_Map_And_Race_Gadets_Image.jpg

 

Power Up`y:

powerup03.jpg

 

I wiele, wiele innych.

 

Zapraszam na serwer Apex EU

Jak by ktoś chciał coś wiedzieć to jestem przeważnie na serwerze Chicane EU czy jakoś tak. Za niedługo przechodzę na Apex`a.

Powiem że sporo polaków gra w tego Need for Speeda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to syf! pay for win, kupa auto za boosty np maclarena f1 i juz masz nalepsze auto w grze. Peło cheaterów typu autofinish i speedhack. Twórcy wolą banować ludzi którzy np.  wykorzystali bug gry do zdobycia kasy lub aut niż cheaterów. Zawiodłem się na tej grze i nie wiem czy do niej wrócę

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, to jeszcze żyje?  :ohmy:  Swego czasu zainstalowałem, zagrałem, wyrzuciłem. Nuda, błędy, słaby i odrzucający do Księżyca model jazdy. Może teraz jest inaczej, ale teraz mam dwie Forzy oraz Burnouta Paradise dzięki któremu mogę się wyszaleć i to mi wystarczy. Miałem kilka podejść do tego "dzieła" i za każdym razem odbijałem się znudzony. Może gdy dać jej większą szansę, zgłębić meandry :crazytwi3: ... ale nie chcę grać na siłę. Brakuje jej tej magicznej iskierki. 

 

Gram w wyścigi aby walczyć z maszyną, która "żyje swoim własnym życiem", a nie ziewać przy ekranie. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem, może z miesiąc. Ogólnie gra się fajnie, ale ta gra wbrew pozorom nie jest darmowa, za darmo to możesz zagrać sobie w '' wersje demo''. W którym masz tylko 10 aut i nie można ich za bardzo tuningować. Reszta jest za SB.

 

Wolał bym już raz zapłacić te 60-80 zł i mieć całą grę. Tu za 60-80 zł możesz mieć może z 5-6 aut (bez tuningu) 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tą grę, i jak widzę, nie warto wracać do niej. Grałem w nią bodajże w 2011, a może jeszcze 2010(?) roku, gdy była beta. Dla mnie wtedy zrobiła spore wrażenie, ale skończyłem grę na 21 lvl. Teraz na hacku na diamenty można spokojnie w moment wbić 50 lvl bez problemu. Nie, dziękuję, ta gra powinna być martwa w mojej opinii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to było kiedyś, teraz się polepszyło i jest o wiele trudniej  niż wam się wydaje. Teraz Moim wyzwaniem jest gra bez używania Speed boostów. Potraficie tak? Samochody? Starczy mi jeden :D

Mój profilek :

 

http://nfsc-s.com/nfsw/SAYAKUTO

Edytowano przez Marcinek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

ładnie masz nawalone samochodów. Kupywałeś za Boosty? Jak dla mnie to nie granie  bo bym wydał z 5 dych pewnie i bym miał poganiacza. Nie chcę tak grać. Strata pieniędzy. A tak to będę kolekcjonował tylko samochody za pkt i będę je tuningował socketami z wyzwań, osiągnięć i wyścigów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...

No nie powiem, świetna robota :brohoof: Proste, a to właśnie w prostocie tkwi siła. Wolałbym jednak jednolity kolor felg (niebieski lub standardowy). Cieszy też fakt, że nie nawaliłeś bajerów typu podświetlenia, ławki (spoilery). A co do gry - czyżby Most Wanted? O ile się orientuję to właśnie do niej jest najwięcej modów. Aż sobie jutro odpalę Forzę 4 i pogrzebię przy jakimś aucie.  :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie chciałem zrobić, takie lekko niebieskawe, ale zbierałem na nowe auto.

Powinienem wywalić jeszcze te naklejkę z tyłu, która mi się nie udała (miał być element lojalności, w sensie naszyjnik).

Czarny dach jest po to, żeby zrobić rysunek Rainbow we własnej osobie :)

NFS Most Wanted (z 2005 roku o ile się nie mylę) mam na PS2 i miałem radochę, gdy zobaczyłem że świat gry przenieśli do World. Na MW się praktycznie wychowałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość ChrisEggII

Próbowałem zagrać i... nie, to nie dla mnie. Ta gra tak mnie nudziła, że normalnie strach. Na ulicach ruch samochodowy właściwie nie istnieje, pościgi można złapać tylko w ramach zadania (a zasad jego za Chiny Ludowe nie rozumiem), pojazdy graczy się przenikają, żeby cokolwiek lepszego kupić, trzeba dostarczyć twórcom szekli... Wystarczy trochę wybulić za wóz, aby ci mający grę za darmo nie mieli z takim żadnych szans. W tej grze nie ma żadnych postępów. Żeby przejść na "wyższy poziom" trzeba zapłacić, a nie grać wystarczająco długo.

Ja rozumiem, że gra darmowa, więc się nie należy się spodziewać cudów, no ale mam wrażenie, że twórcy się wypięli na graczy. Już by lepiej po prostu sprzedawali tę grę, jak pozostałe z tej serii, a nie wprowadzali te kretyńskie mikropłatności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Nie prawda. Ja nie pakowałem kasy w tą grę i mam dobre w miarę konto. Ruch jest na ulicach. Jesli chcesz zbierać na samochód porządny to klikasz "R" i wyszukuje ci automatycznie wyścig. Potem akceptujesz lub odrzucasz. Kasę zbierasz, exp zbierasz, ulepszenia zdobywasz i masz.

76f1060e7c058b15.jpg

Edytowano przez Marcinek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...