Skocz do zawartości

Wróg, którego nie mogłam powstrzymać [Oneshot][Slice of Life]


Verard

Recommended Posts

Otóż moi państwo, kolejny One-shot!

 

Tym razem o tym, że najgorsi wrogowie są tak blisko. Kryją się w najgłębszych otchłaniach i tylko czekają, by się wydostać. Z czym musiała walczyć potężna i mądra Księżniczka Celestia? I dlaczego zniknęła na tak długo? Wejdźcie... zobaczcie... bo to jest opowieść... PRZERAŻAJĄCA!

 

https://docs.google.com/document/d/1IoYH4KJyx1wk6aMOcAlSMio57xlKCpzDPWo7rpRybhs/edit

 

Enjoy!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie każdy zna wszystko, ale gratuluję dedukcji, Kolego Niklasie. 

Tak to bywa, że lubię pisać pod inspirację czymś innym. Naturalnie, nie biorę z tego powodu żadnych pochwał. Po prostu dzielę się tym, co mnie cholernie rozbawiło w wersji pisanej ;3

 

Zawsze tak było, jest i będzie ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko przeczytałem początek, to już wiedziałem co się święci... (tak, też znam ten komiks :P)

 

Co nie zmienia faktu, że opowiadania jest jakieś cztery razy lepsze od niego, ze względu na świetne opisy xD Naprawdę, dobra robota.

 

Buława Przepychu... padłem

:yay: Gdybyś tam dodał jeszcze jakieś "+3", to bym chyba już w ogóle umarł 

Edytowano przez aTOM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Kolejny Oskarowy fik, który przeczytałam, więc wypadałoby zostawić jakiś komentarz dla autora i odkopać dla potomnych.

 

Opowiadanie ma wspaniały klimat, intryguje, a zakończenie... Coś mi tu śmierdzi...

 

Bezwzględnie polecam :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Sam komiks jest już zabawy, ale został tutaj świetnie przebudowany na pełnoprawne opowiadanie. Opisy w porządku, czyta się gładko, jedynie strona techniczna (chociażby zapis dialogów) trochę po drodze nawala, ale to niewielki minus. Polecam! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Świetny fik, krótki ale dobry. Czyta się go szybko i lekko (grozą jednak zawiało). Fenomenalna końcówka. Naprawdę warto to przeczytać.

 

(MARUDZĘ)

Spoiler

(MARUDZĘ) Malutka wada - przy zapisie dialogowym trochę się rypło - dywizy zamiast półpauz i brak odstępów między akapitami (ale tylko przy dialogach) (MARUDZĘ)

(MARUDZĘ)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...