Skocz do zawartości

Witam, siema, yo... Od czego tu zacząć?


Moposable

Recommended Posts

Siemka
   Przeglądając forum, natrafiłem na ten dział i stwierdzam, że mój pierwszy post powinien był pojawić się właśnie tutaj. Jednak przez moją niecierpliwość, miał on miejsce gdzie indziej. No ale cóż, pierwsze koty za płoty - setny odpis (jeżeli do niego dobrnę) na pewno znajdzie się w jakimś specjalnym miejscu, którego na razie jeszcze nie znam. To tyle słowem wstępu, przejdźmy do mnie (zabrzmiało egoistycznie  :tempt: choć nie miało :P ).

 

   Nazywam się Michał, rocznik 98 i od urodzenia mieszkam w Warszawie. My Little Pony zacząłem oglądać gdy paru youtuber'ów postanowiło zrobić razem z widzami maraton naszej kochanej bajki. Wcześniej kucyki znałem tylko z artów, pojawiających się czasem na rozmaitych forach i szczerze mówiąc, już wtedy przypadły mi do gustu. Prześliczna kreska na obrazkach oraz znakomite animacje na gif'ach od razu zachęcały do oglądania. I tak to się wszystko zaczęło...

 

   Skoro czytasz dalej, to pewnie interesują Cię moje zainteresowania. Wymieniłem je już w profilu, lecz nie widzę problemu, w ponownym ich wyłożeniu.

   Lista rzeczy, które lubię jest długa i zróżnicowana. Pomijając oczywistą oczywistość, jaką jest MLP, z animowanych "bajek" lubię japońskie anime (Naruto, Fullmetal Alchemist, Bleach itp.); zdarza mi się również czytywać mangę, jednak kupuję ją głównie by przerysowywać z niej postaci. Skoro już przy tym jesteśmy, to tak, lubię rysować. Nie powiedziałbym, że idzie mi to jakoś wspaniale, ważne jednak, że sprawia przyjemność. Z rzeczy artystycznych, lubię malować figurki (Warhammer, Warhammer 40k), a także bawić się w photoshop'ie.

   Przejdę teraz do muzyki i wyglądu, rzeczy, które w moim przypadku idą w parze. Słucham głównie (ponad 90% utworów na dysku) metalu oraz rock'a, z przewagą tego pierwszego. Moje ulubione kapele to SOAD, Blind Guardian, Iron Maiden, AC/DC, Serj Tankian, ale nie jestem w tym zamknięty. Bardzo lubię i szanuję również The Beatles, zespół, którego słucham niemal od urodzenia. Zważając na mój gust muzyczny, zaliczam samego siebie do "metali". Zazwyczaj można mnie widzieć w czarnych bojówkach i koszulce tego samego koloru. Oprócz tego mam długie, ciemny blond włosy, sięgające niemal do pasa. Poza tym, jestem częstym bywalcem koncertów.
  Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to zapewne domyślasz się, że również lubię pisać; czy to opisy, czy opowiadania. Składanie zdać przychodzi mi z łatwością, co więcej - sprawia mi przyjemność. Dlatego też gram na forumowych role-play'ach, głównie o tematyce anime.

 

   S to by było na tyle. Dziękuję Ci, jeżeli dotrwałeś do tego miejsca. Będzie mi bardzo przyjemnie, jak zadasz jakieś pytanie, czy choćby pozostawisz przyjazny komentarz.

Pozdrawiam,
Moposable

   

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz deszczyk? ^^

   Jak się nad tym zastanowić (a robię to po raz pierwszy) to, tak lubię deszcz. Nie tak dawno doszło do mnie, że lubię moknąć w zwyczajnych ciuchach i patrzeć na tych wszystkich ludzi, którzy ukrywają się pod parasolkami, czy innymi płaszczami :P.

 

Ładnie zaczęte akapity :> Pochwalony!

   Podziękował  :hBB25:

Edytowano przez Moposable
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Welcome to the Herd, bro! :hug2: Lubisz SOAD i Ironsów? To się na pewno polubimy :ming: . Może pytania na dzień dobry:

 

1. Piszesz, że koncertujesz. Byłeś może w Łodzi na Iron Maiden lub na Systemie? ^^

2. Patrząc na avka i tytuł zakładam, że The Great and Powerful Trixie is your favourite pony. Czemuż to? :tempt:

3. Czytasz coś?

4. Co lubisz wrzucać do żołądka?

5. Grasz w coś?

 

Tyle. Baw się dobrze :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Welcome to the Herd, bro! :hug2: Lubisz SOAD i Ironsów? To się na pewno polubimy :ming: . Może pytania na dzień dobry:

 

1. Piszesz, że koncertujesz. Byłeś może w Łodzi na Iron Maiden lub na Systemie? ^^

2. Patrząc na avka i tytuł zakładam, że The Great and Powerful Trixie is your favourite pony. Czemuż to? :tempt:

3. Czytasz coś?

4. Co lubisz wrzucać do żołądka?

5. Grasz w coś?

 

Tyle. Baw się dobrze :D .

1. Niestety ominęła mnie ta przyjemność... Nie bez łez.  :twiblush2:  Jednak na pociesznie idę w październiku na Tankiana solo!  :pinkie2:

2. Opisane mam to w profilu; Trixie bardzo podoba mi się z wyglądu, dlatego też wybrałem ją na avatar. Generalnie sam pomysł na postać moim zdaniem jest świetny, co wrzuca ją do mojego Top 3. :begone:

3. Książek czytam w sumie niewiele, jednak jak już się za coś zabiorę, to wciąga mnie niesamowicie. Dlatego też siedzę głęboko w uniwersum Wiedźmina, stworzonym przez Sapkowskiego. Z drugiej strony, bardzo lubię Sherlocka Holmesa, do tego stopnia, że nazwałem jego imieniem psa. 

4. Kebab. I to bardzo.  :twilight2:

5. Jeżeli chodzi o komputerowe, to gram bardzo dużo. Kiedy miałem lepszy internet, nałogowo cisnąłem w LoL'a, World of Warcraft, Minecraft i wiele więcej. Często przechodzę pozycję single player i o niej zapominam. Są jednak wyjątki, do których należą: Trylogia MF, Wiedźmin 2, Dishonored i Warcraft III (a przynajmniej tyle sobie w tym momencie przypominam :P ).

 

   Dzięki, nawzajem!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Składanie zdać przychodzi mi z łatwością

Widać xD

(Przepraszam, jakiś dzisiaj złośliwy jestem... :cydr: na przeprosiny.)

 

Jak miło, że wciąż są ludzie, którym chce się tyle pisać w przywitajce.  I jeszcze robisz akapity! Już cię lubię. Także witaj na forum, baw się dobrze. Jak napiszesz jakieś opowiadanie, to je tutaj wrzuć, żeby brać fandomowa miała co czytać. A póki co masz tutaj :cydr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać xD

(Przepraszam, jakiś dzisiaj złośliwy jestem... :cydr: na przeprosiny.)

 

Jak miło, że wciąż są ludzie, którym chce się tyle pisać w przywitajce.  I jeszcze robisz akapity! Już cię lubię. Także witaj na forum, baw się dobrze. Jak napiszesz jakieś opowiadanie, to je tutaj wrzuć, żeby brać fandomowa miała co czytać. A póki co masz tutaj :cydr:

   Ajć! Przyznam się, że o tej godzinie nie zwracam (jak z resztą widać) takiej uwagi na literówki, a błędy poprawiam tylko, gdy mi je przeglądarka podkreśli. To chyba znak, że czas iść spać.  :pinkie4:

   Mam napisanych kilka opowiadanek (bo opowiadania to za dużo powiedziane), które służyły za prologi na forach pbf; może jak je przeredaguje, to wrzucę tutaj. Btw. Robienie akapitów jest jakąśdefinicją bycia fajnym? xD

Ps: Piwerko oczywiście przyjmuję!

Edytowano przez Moposable
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię na forum, mam nadzieję, że odnajdziesz swój ulubiony dział i będziesz się dobrze bawił. Jednakże mam kilka spraw do ciebie:

Po pierwsze jeżeli do tej pory nie zapoznałeś się z regulaminem forum zrób to jak najszybciej i trzymaj linka--> http://mlppolska.pl/watek/7450-regulamin-forum-mlppolskapl/ ,

Po drugie jeżeli chciałbyś wziąć udział w sesji RPG/PBF u jakiegoś mistrza gry radziłbym ci zapoznać się z tym-->http://mlppolska.pl/dzial/73-organizacja/ działem,

Po trzecie, jeżeli zamierzasz stworzyć swojego OCeka radziłbym zapoznać się z tym --> http://mlppolska.pl/watek/4190-zanim-stworzysz-oc/ tematem.

Powyższe trzy sprawy pozwolą uniknąć nie potrzebnych nieporozumień na drodze użytkownik- moderator/admin.

A teraz przejdźmy do pytań:

Lubisz anime? jak tak ta jakie?

Lubisz Wonderbolts?

Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny?

Jakich zespołów słuchasz?

To tyle z mojej strony.Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuu, czuję ogara.

Mam nadzieję że zasilisz szeregi forum, które dzielnie spierają się z wszechogarniającym debilizmem i gimbazą.

Witaj

Jakie lubisz filmy?

   Ojej, tutaj odpowiedź może być nieco zaskakująca, bowiem najbardziej lubię filmy akcji; nie jakieś z niesamowitą fabułą, a proste, efektowne, jak "Live Free or Die Hard" czy chociażby ostatnie Bondy. Jak już jesteśmy przy tym, to Daniel Craig jest moim ulubionym aktorem, sam w sumie nie wiem czemu.

 

Witaj na forum i baw się dobrze. :hug:

   Dzięki, nawzajem!  :hug:

 

Witam cię na forum, mam nadzieję, że odnajdziesz swój ulubiony dział i będziesz się dobrze bawił. Jednakże mam kilka spraw do ciebie:

Po pierwsze jeżeli do tej pory nie zapoznałeś się z regulaminem forum zrób to jak najszybciej i trzymaj linka--> http://mlppolska.pl/watek/7450-regulamin-forum-mlppolskapl/ ,

Po drugie jeżeli chciałbyś wziąć udział w sesji RPG/PBF u jakiegoś mistrza gry radziłbym ci zapoznać się z tym-->http://mlppolska.pl/dzial/73-organizacja/ działem,

Po trzecie, jeżeli zamierzasz stworzyć swojego OCeka radziłbym zapoznać się z tym --> http://mlppolska.pl/watek/4190-zanim-stworzysz-oc/ tematem.

Powyższe trzy sprawy pozwolą uniknąć nie potrzebnych nieporozumień na drodze użytkownik- moderator/admin.

A teraz przejdźmy do pytań:

Lubisz anime? jak tak ta jakie?

Lubisz Wonderbolts?

Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny?

Jakich zespołów słuchasz?

To tyle z mojej strony.Pozdrawiam.

   Z regulaminem zapoznałem się co prawda wcześniej, ale sesje i tworzenie OC mnie zaciekawiły. Możliwe, że wejdę głębiej w temat.

   Owszem, lubię anime, ale nie jakieś bardzo dojrzałe, czy coś. Głównie oglądam shounen'y, jak Naruto, Bleach, Soul Eater, czy też Fullmetal Alchemist. Poza tym czytuję ich mangowe odpowiedniki.

   A tak, lubię. Trudno mi jest uzasadnić dlaczego; po prostu mają w sobie "to coś".  :derptongue:

   "...Przejdę teraz do muzyki i wyglądu, rzeczy, które w moim przypadku idą w parze. Słucham głównie (ponad 90% utworów na dysku) metalu oraz rock'a, z przewagą tego pierwszego. Moje ulubione kapele to SOAD, Blind Guardian, Iron Maiden, AC/DC, Serj Tankian, ale nie jestem w tym zamknięty. Bardzo lubię i szanuję również The Beatles, zespół, którego słucham niemal od urodzenia..."  :lol: 

 

 

Witaj na forum. :hug:

   Siemka!  :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velkomin~

Wawa?

Tak z ciekawości,która dzielnica?  :fluttershy5:

Dobra,a teraz te nieszczęsne pytania,wybacz.

1.Lubisz Anime?

2.Ulubiony kuc drugoplanowy?

3.Lubisz zimny klimat?

4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii? (nie ma "nie wiem","Nie mam zdania","nie byłem" itp)

5.Lubisz kraje Skandynawskie? (patrz na górę)

6.A Lukrecje?

7.Lubisz pizze?     

8.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?

9.Lubisz Maskonury? (Jeśli nie wiesz co to....)

10.Yaoi,Yuri a może Hentai? (jeśli też nie wiesz co to,internet nie gryzie)

Vertu sæll kæru~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velkomin~

Wawa?

Tak z ciekawości,która dzielnica?  :fluttershy5:

Dobra,a teraz te nieszczęsne pytania,wybacz.

1.Lubisz Anime?

2.Ulubiony kuc drugoplanowy?

3.Lubisz zimny klimat?

4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii? (nie ma "nie wiem","Nie mam zdania","nie byłem" itp)

5.Lubisz kraje Skandynawskie? (patrz na górę)

6.A Lukrecje?

7.Lubisz pizze?     

8.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?

9.Lubisz Maskonury? (Jeśli nie wiesz co to....)

10.Yaoi,Yuri a może Hentai? (jeśli też nie wiesz co to,internet nie gryzie)

Vertu sæll kæru~

   Dzielnica, a której mieszkam, to Targówek  :pinkie:

1. Tak

2. Najbardziej z drugoplanowych lubię Vinyl i Trixie.

3. Niespecjalnie, jestem raczej ciepłolubny.

4. Dwa piękne kraje, nie byłem, ale chętnie bym pojechał. Z Norwegią kojarzą mi się brody i metal.  :derptongue:

5. Tak

6. Nie jadłem nigdy...

...Chyba, że chodzi Ci o imię; ono mi się całkiem podoba. :pinkie4:

7. Nie przepadam o_O

8. Jak najdłużej! 

9. Chyba tak, wyglądają super.  :derp3:

10. Yuri i hentai lubię, ale od Yaoi trzymam się na bezpieczną odległość kilometra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię na forum i życzę miłego pobytu!

 

Na początek mam dla ciebie kilka pytań:

1. Jaki jest twój stosunek do Pinkie Pie?  :pinkie:

2. Jaka jest twoja ulubiona zła serialowa postać?

3. Jaką lubisz muzykę?  :sweetie:

4. Jaki jest twój stosunek do tańca?  :discord2:

5. Jaki jest twój stosunek do astronomi?  :luna2:

6. Jakie są twoje kucykowe personalia?  :trollface:

7. Czy znasz zespół Dragonforce?

8. Co o mnie myślisz?

Edytowano przez sajback
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam cię na forum i życzę miłego pobytu!

 

Na początek mam dla ciebie kilka pytań:

1. Jaki jest twój stosunek do Pinkie Pie?  :pinkie:

2. Jaka jest twoja ulubiona zła serialowa postać?

3. Jaką lubisz muzykę?  :sweetie:

4. Jaki jest twój stosunek do tańca?  :discord2:

5. Jaki jest twój stosunek do astronomi?  :luna2:

6. Jakie są twoje kucykowe personalia?  :trollface:

7. Czy znasz zespół Dragonforce?

8. Co o mnie myślisz?

   Siemka :hug: 

1. Charakter Pinki dodaje dużo do bajki, a jej piosenki wprost olśniewają. Za to ją lubię. :)

2. Lunę polubiłem jeszcze zanim stała się dobra, podobnie z Trixie. Nie wiem czy można je zaliczać do złych bohaterów, ale za innymi zwyczajnie nie przepadam.

3. Głównie metal i rock.

4. Jak słyszę słowo "taniec" to uciekam jak najdalej :pinkieo:

5. W sumie... To żaden. Nie interesuję się  nią.

6. Mówienie o swoich cechach jest trudne, jednak spróbuję. Chyba można mnie porównać do Pinki, gdyż rzadko się martwię i często imprezuję. Z drugiej strony, czasem lubię sobie ponarzekać, co zbliża mnie do Rarity  :rarity5:

7. Znam, mam na dysku parę utworów.

8. Trudno ocenić, bo niemal w ogóle Cię nie znam, ale jestem pozytywnie nastawiony.  :hBB25:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6. Mówienie o swoich cechach jest trudne, jednak spróbuję. Chyba można mnie porównać do Pinki, gdyż rzadko się martwię i często imprezuję. Z drugiej strony, czasem lubię sobie ponarzekać, co zbliża mnie do Rarity  :rarity5:

 

 

 

Gratulacje!

 

Jesteś pierwszą osobą która zrozumiała to pytanie :)

 

W nagrodę otrzymujesz punkt reputacji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Witamy Cię na forum, przestrzegaj regulaminu itp. Bardzo ładną ścianę zrobiłeś i to jest na plus :D. Łap huga :lunahug: Jeśli się nie obrazisz.. zadam kilka pytań.

1. Co sądzisz o muzyce kucykowej? Masz jakieś ulubione utwory z serialu?

2. Jakie masz zdanie o Fluttershy?

3. Masz ulubioną porę roku? Jeśli tak, to czemu akurat taki wybór? 

4. Mówisz, że chodzisz na koncerty.. W takim razie szalejesz w pogo pod sceną, czy wolisz słuchać sobie muzyki na spokojnie? :P

Tyle. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

 

Jesteś pierwszą osobą która zrozumiała to pytanie :)

 

W nagrodę otrzymujesz punkt reputacji. 

    :pinkie4: Haha, dzięki!

Witamy Cię na forum, przestrzegaj regulaminu itp. Bardzo ładną ścianę zrobiłeś i to jest na plus  :D. Łap huga  :lunahug: Jeśli się nie obrazisz.. zadam kilka pytań.

1. Co sądzisz o muzyce kucykowej? Masz jakieś ulubione utwory z serialu?

2. Jakie masz zdanie o Fluttershy?

3. Masz ulubioną porę roku? Jeśli tak, to czemu akurat taki wybór? 

4. Mówisz, że chodzisz na koncerty.. W takim razie szalejesz w pogo pod sceną, czy wolisz słuchać sobie muzyki na spokojnie?  :P

Tyle. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

1. Muzykę z MLP naprawdę bardzo lubię, nawet mam składankę na Ipodzie. Chyba moją ulubioną piosenką jest... Kurczę, tak trudno wybrać... Uwielbiam wszystkie! 

2. Fluttershy najmniej lubię z mane 6, za wygląd może za to, że jakaś taka... Nijaka jest...

3. Chyba lato, bo wakacje... Ale wiosnę też lubię.  :rainderp:

4. Pogo, pogo, pogo, pogo, pogo, pogo, pogo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, powitanie na tyle ogarnięte, że można się wypowiedzieć!

Bardzo ładnie i szczegółowo się opisałeś. Można po tym poznać, że jesteś osobą inteligentną i wartą uwagi. Bardzo ciężko o takich Bronies w dzisiejszych czasach, wiesz? Teraz zadam ci kilka pytań, o ile nie masz nic przeciwko.

 

1. Jaki jest twój stosunek do Księżniczki Celestii?

2. Jak znalazłeś to forum?

3. Czy lubisz grać w gry komputerowe? Jeśli tak, to w jakie?

4. Preferowana kuchnia? (kucharz z zamiłowania lubi o tym wiedzieć)

5. W sferze swoich zainteresowań wymieniłeś kobiety. Podejrzewam, co masz na myśli, ale mógłbyś szerzej to tutaj wytłumaczyć?

1. Jest dla mnie całkiem neuntralna. 

2. Szukałem w google forum o mlp.  :rainderp:

3. Lubię, głównie rpg, choć dużo gram też w MMO. Poza tym, sporo buduje w Minecraft'cie.

4. Nie jestem jakimś wielkim koneserem... Kebab i schabowy.  :pinkie4:

5. To oznacza tyle, że jestem heteroseksualny.

 

Dziękuję za komplementy. :lunaderp:  

PS: Zapraszam do zapoznania się z moim OC! KLIK!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Michale! Właśnie założyłem konto i pierwsze co znalazłem na forum to Twój post. Mamy bardzo podobny gust muzyczny (co automatycznie wzbudza we mnie sympatię do Ciebie). Ja osobiście zacząłem moją przygodę z mlp dzięki koledze. Bajka działa na mnie odstresowująco więc się wciągnąłem. Ostatnio odkryłem w sobie zamiłowanie do rysowania tych przecudnych stworzeń, więc mam już kilka fajnych dzieł (typu photoshop) na devianarcie.  Jeśli ktoś na forum rysuję kucyki i swoje rysunki zamieszcza w internecie, to chętnie je obejrzę :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Michale! Właśnie założyłem konto i pierwsze co znalazłem na forum to Twój post. Mamy bardzo podobny gust muzyczny (co automatycznie wzbudza we mnie sympatię do Ciebie). Ja osobiście zacząłem moją przygodę z mlp dzięki koledze. Bajka działa na mnie odstresowująco więc się wciągnąłem. Ostatnio odkryłem w sobie zamiłowanie do rysowania tych przecudnych stworzeń, więc mam już kilka fajnych dzieł (typu photoshop) na devianarcie.  Jeśli ktoś na forum rysuję kucyki i swoje rysunki zamieszcza w internecie, to chętnie je obejrzę :)

   Ja również lubię czasem porysować kucyki, ale te prace raczej nie nadają się do udostępniania w internecie. :pinkie4:  Tak czy inaczej, witam na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...