Skocz do zawartości

Zapytaj Neon Light'a


Sajback Gray

Recommended Posts

Witam!

 

W tym temacie możecie śmiało zadawać pytania przyjacielowi Vinyl Scratch! Odpowie na każde wasze pytanie! 

 

- Nie od razu na każde. Muszę przecież zachować reputację. 

 

- No to na prawie każde. Lepiej? 

 

- Zdecydowanie.

 

387px-Neon_Lights_MC_WISH_by_AnimusVox.p

Edytowano przez sajback
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poznałeś Vinyl?

 

- Vinyl? Poznałem ją jeszcze w czasach szkolnych. Chodziliśmy razem na zajęcia muzyczne. Pewnego dnia kiedy pomagałem w organizacji szkolnej imprezy udało mi się z nią porozmawiać i okazało się że mamy podobne zainteresowania. Wspólnie bawiliśmy się na imprezie i zostaliśmy przyjaciółmi.

 

- A może kimś więcej?

 

- Łączyły nas jedynie stosunki przyjacielskie.

 

- Dobra, niech ci będzie.

 

- Jak już mówiłem zanim Sajback mi przerwał. Po ukończeniu szkoły straciłem z nią kontakt, ale niedawno znowu ją spotkałem i od tej pory często się widujemy.

 

- Nawet coś za często.

 

- Sajback. Przestań mi tu insynuować!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neon, nie rozumiem jednej rzeczy. Czemu musiałeś udawać, że nie lubisz Vinyl?

 

- No cóż.... mój agent twierdził że przedstawienie mnie i Vinyl jako śmiertelnych wrogów, przysporzy mi wielu fanów. "Tego chcą kucyki, nie wypieraj tego, przecież wiesz że mam rację!", tak twierdził. Ponadto tej samej nocy miał się odbyć pojedynek muzyczny między mną i Vinyl, więc musiałem zachować pozory.

 

- Może spraw sobie nowego agenta.

 

- Nowego agenta? Kogo na przykład?

 

- :fluttershy4:

 

- Ciebie? :wat:  Chyba raczej wystarczy mi że się przyjaźnimy.

 

- Spróbować zawsze można. :TaTds:

 

- Mimo wszystko on nie jest taki zły. W końcu kiedy kucyki dowiedziały się o naszej przyjaźni pozwolił nam nagrać wspólną płytę.

 

- W sumie racja. :dunno:

Edytowano przez Sajback claus
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym małym zdarzeniu w sklepie, jak wam teraz się układa w życiu? Jeździcie razem na koncerty?(ty i Vinyl)

 

 - To zdarzenie miało miejsce dawno temu, gdy ja i Vinyl dopiero zaczynaliśmy swoją karierę muzyczną. A więc zaraz po tym incydencie...
 
:ziew:
 
- Coś się stało Saj?
 
- Pewnie teraz będziesz zanudzał go swoją biografią. Nazwałeś mnie Saj?  :rdderp:
 
- Uznałem, że łatwiej będzie mówić do ciebie skrótem. :dunno: 
 
- Wiesz co wolę byś mówił do mnie pełną nazwą. 
 
- Jak tam chcesz.  :forgiveme: 
 
- Na czym kończyłeś?  :TaTds:
 
- A tak! A więc wszystko zaczęło się, kiedy ja i Vinyl wypuściliśmy wspólną płytę. Nasza produkcja od razu zdobyła wielką popularność wśród kucyków i uplasowała nas na szczycie list przebojów. Dobrze nam się wiodło aż doszło do sprzeczki miedzy nami i nasza przyjaźń została poddana próbie. Nie odzywaliśmy się do siebie przez długi czas aż pewnego dnia na gali grand galopu poznałem Octavie, przyjaciółkę Vinyl, która.....
 
- Mam nawet zdjęcia z tej gali!
 
- Sajback nie pokazuj tego!
 
- :trollface:  

tumblr_lpfvkmv0QN1qft8zfo1_500.png

 
 
- Skąd tyś wziął tyle żelu na włosy?
 
- Mam znajomości, ale kim jest ten facet po środku?
 
- Nie wiem, nie oglądałem filmu.
 
- W każdym razie, Octavia powiedziała mi, że Vinyl jest bardzo smutno od kiedy się pokłóciliśmy  i potrzebuje wsparcia. Zorganizowała nam spotkanie podczas, którego się pogodziliśmy i ponownie zaczęliśmy się przyjaźnić. Od tamtej pory każdy tworzy muzykę na własną rękę, lecz czasami zdarzy nam się wspólnie wystąpić przez wzgląd na stare czasy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

1. Masz jakiegoś zwieżaka?

2. Ile masz lat?

3. Gdzie mieszkałeś jak byłeś mały?

4. Ile lat znasz Vinyl?

5. Szczeże czy podoba ci się Vinyl? :untz:

6. Kiedy masz urodziny?

7. Czy wyobrażasz sobie żebyś miał kiedyś zrebaki z Vinyl? Bo ja nie

Jestem fanką  :soawesome:

post-4733-0-18766900-1388536945_thumb.pn

Edytowano przez klara metalika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Yo. Arcy-Metal przybywa z pytaniami.-

1. Pytanie podpada pod chemię nieorganiczną. Jeżeli jesteś Neon Lightem to czemu nie płoniesz ( :crazytwi2: ) i nie świecisz się pomarańczowym światłem w wyniku reakcji gwałtownego utleniania? ( :rapidash2: like that) Co ja właściwie tworze  :rainderp:

2. Zapodasz jakiś utwór? Nie mam już więcej hammerfalla do odsuchania.

3. No i ostatnie.

387px-Neon_Lights_MC_WISH_by_AnimusVox.p

 

tumblr_lpfvkmv0QN1qft8zfo1_500.png

Jedno zasadnicze pytanie. GDZIE DO DIABŁA ZNIKNĄŁ TWÓJ RÓG? Zakrzywienia czasoprzestrzeni? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Masz jakiegoś zwieżaka?

 

- A co to jest zwieżak?

 

- chodzi jej o zwierzę.

 

- Nie, nie mam zwierzęcia.

 

 

2. Ile masz lat?

 

Jestem rok starszy od Vinyl.

 

- A konkretna liczba?

 

- Możesz sobie policzyć.

 

 

3. Gdzie mieszkałeś jak byłeś mały?

 

- Urodziłem się w Canterlocie i tam spędzałem dzieciństwo.

 

 

4. Ile lat znasz Vinyl?

 

- Znam ją od czasu kiedy wspólnie chodziliśmy do szkoły muzycznej.

 

 

 

5. Szczeże czy podoba ci się Vinyl? :untz:

 

- Ale trafiło ci się pytanie.

 

- No cóż... jest...

 

- No dalej.

 

- Jest moją przyjaciółką!

 

- A gdyby nią nie była?

 

- To wtedy bym ją poca... .

 

- HA! Mam cię!

 

 

6. Kiedy masz urodziny?

 

- Za miesiąc od teraz.

 

 

7. Czy wyobrażasz sobie żebyś miał kiedyś zrebaki z Vinyl? Bo ja nie

Jestem fanką  :soawesome:

 

- .........

 

- Neon! Otrząśnij się!

 

- Bez komentarza...

 

 

 

1. Pytanie podpada pod chemię nieorganiczną. Jeżeli jesteś Neon Lightem to czemu nie płoniesz ( :crazytwi2: ) i nie świecisz się pomarańczowym światłem w wyniku reakcji gwałtownego utleniania? ( :rapidash2: like that) Co ja właściwie tworze  :rainderp:

 

- Chyba za dosłownie bierzesz moja imię... .

 

 

2. Zapodasz jakiś utwór? Nie mam już więcej hammerfalla do odsuchania.

 

 

 

3. No i ostatnie.

 

- Mój agent poradził mi bym działał incognito i dlatego zorganizował mi specjalne zaklęcie dzięki któremu mój róg zniknął na 24 godziny.

Edytowano przez Sajback claus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Chyba za dosłownie bierzesz moja imię... .

Oj tam mały żarcik. 

 

Runda 2 pytań Płonącego Serca przybywa.

 

1. Zapewne podczas spotkań z Winylowym Zarysowaniem (POLSKIE TŁUMACZENIA SĄ PRZEKOMICZNE!) Spotkałeś Octavie. Jakie są wasze stosunki? 

2. Albo jestem głupi albo jestem głupi. Ale czy to co zapodałeś do odsłuchania to nie mieszanka jazzu z indie rockiem? Jakoś tak brzmi.

3. Co cię tak gaszą pytania dotyczące związku twojego i Vinyl? Wstydliwy jesteś? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Od kiedy jesteś zakochany w Vinyl?

I mów mi prawde

 

- Ludzie i kuce lubią często łączyć nas w pary, ale nie sądzę żeby coś z tego wyszło. Faktycznie, muszę przyznać że Vinyl jest ładną klaczą i mi się podoba, ale jesteśmy przyjaciółmi i tego nie zniszczę. Może kiedyś mogłoby coś  z tego być, ale to przeszłość. Czas pokaże czy coś z tego będzie.

 

 

1. Zapewne podczas spotkań z Winylowym Zarysowaniem (POLSKIE TŁUMACZENIA SĄ PRZEKOMICZNE!) Spotkałeś Octavie. Jakie są wasze stosunki?

 

- Octavia jest bardzo miłą klaczą. Zdarzało się nawet że radziłem się jej w niektórych aspektach muzycznych. Odkąd Sajback jest jej bliskim znajomym, zdarza się nam spotykać coraz częściej. Jestem jej także wdzięczny za częste pośredniczenie między mną i Vinyl.

 

 

2. Albo jestem głupi albo jestem głupi. Ale czy to co zapodałeś do odsłuchania to nie mieszanka jazzu z indie rockiem? Jakoś tak brzmi.

 

- Zgadza się ten utwór zawiera jazz. Oprócz klubowych utworów zdarza mi się także tworzyć nieco inne kompozycje. Różnorodność, to jedna z rad Octavii.

 

 

3. Co cię tak gaszą pytania dotyczące związku twojego i Vinyl? Wstydliwy jesteś? 

 

- Nawet nie wiesz jak bardzo! :D

 

- To nie prawda... . Po prostu nieco zawstydzają mnie pytania dotyczące naszego rzekomego związku. To trochę skomplikowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. No dobra rozumiem nie chcerz zepsuć waszej przyjaźni ale jak by Vinyl na ciebie leciała co byś zrobił?

 

- hmmm... . Trudno powiedzieć. Jeśli faktycznie nasze uczucie wzrosłoby, to... nie miałbym nic przeciwko byśmy zostali parą, ale to tylko przypuszczenia.

 

 

2. Mocno wali ci serce przy Vinyl?

 

- Nie. Jestem dość opanowanym kucem i wciąż traktuję ją jak dobrą przyjaciółkę.

 

 

1. Jak myślisz Vinyl też na ciebie leci czy nie?

 

- Nie mam pojęcia. Nie wykazuje przy mnie takich reakcji, ale był bym szczęśliwy gdyby faktycznie coś do mnie czuła.

 

 

2. Czemu w czasach szkolnych nie zapytałeś się Vinyl o chodzenie?

 

- To trochę skomplikowane... . Byłem bardzo nieśmiały.

 

 

3. Jaka jest twoja ulubiona piosenka?

 

 

 

Kiedy Sajback mi to puścił, zakochałem się  w tym.

 

 

4. Czy ty lub Vinyl pocałowaliście się np. w policzek?

 

- Tak, w policzek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Neon! Mam do ciebie parę pytanek. : D

 

1. Masz zamiar współpracować z Vinyl?

2. Czy kiedykolwiek miałeś okazję porozmawiać z Octavią?

3. Hmm... zapodasz jakiś fajny kawałek? ; )

4. Wydałeś już jakieś albumy z twoimi remiksami?

5. Jak dostałeś znaczek? 

6. Przyznaj szczerze, czy jest jakaś inna klacz, poza Vinyl, w której się podkochujesz? : D Śmiało możesz powiedzieć, będę trzymać język za zębami. : p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak byś zareagował jak by się dowiedziała?

Nie buj się nic jej nie powiem  :aj5:

 

- Nie mam pojęcia... pewnie bym się strasznie zawstydził i nie wiedziałbym co powiedzieć.

 

- A ja jadłbym popcorn. :D

 

 

1. Masz zamiar współpracować z Vinyl?

 

- Już z nią współpracuję. Mamy na koncie kilka wspólnych przebojów.

 

 

2. Czy kiedykolwiek miałeś okazję porozmawiać z Octavią?

 

- Tak,wiele razy, dobrze ją znam.

 

 

3. Hmm... zapodasz jakiś fajny kawałek? ; )

 

 

4. Wydałeś już jakieś albumy z twoimi remiksami?

 

Tak. Oto jeden z utworów które się na nim znajdują:

 

 

5. Jak dostałeś znaczek? 

 

- Pewnego dnia poszedłem na pokaz laserowy do klubu. Kiedy tak słuchałem tych świetnych klubowych dźwięków zgranych ze światłami, zdałem sobie sprawę z tego że to moje przeznaczenie.

 

 

6. Przyznaj szczerze, czy jest jakaś inna klacz, poza Vinyl, w której się podkochujesz? : D Śmiało możesz powiedzieć, będę trzymać język za zębami. : p

 

- Jeśli mam być szczery, to jest moja tajemnica, więc nie odpowiem.

 

 

Ten remix co podałeś jest super nie moge przestać śpiewać :)

A co myślisz o tym?

https://www.youtube.com/watch?v=WHI9DQsMZbw

albo o tym?

https://www.youtube.com/watch?v=5IJcFy6QvAk

 

 

- O tym pierwszym... dość kontrowersyjne pokazanie mnie i Vinyl. Parę artów jest nawet fajnych, chociaż niektóre stawiają mnie w dość niesłownej sytuacji. O tym drugim, to nie mam zdania.

 

denerwują cię pytania dotyczące ciebie i Vinyl? :fluttercry2:

 

 

- Tak, nieco mnie denerwują, ale nie każę ich wam nie zadawać, jesli koniecznie musicie wiedzieć, to nie zabraniam wam pytać.

Edytowano przez Sajback claus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Tak sobie wszedłem zobaczyć o co ludzie cię pytają i twój ulubiony kawałem irytuje mnie tytułem (Rock n' Roll. Czemu dubstep nazwany został Rock n' Roll?!) ale trudno. Pytania.

1. Zamierzasz zrobić trasę koncertową? 

2. Uważasz że łączenie ciebie i Vinyl w parę przez ludzi ma jakieś podłoże czy jest to po prostu kolejny ludzki wymysł bez powodu?

3. Każdy może to ja też. Co sądzisz o tym? (to nie electro)

http://www.youtube.com/watch?v=MZDB0mAMkA4

 

Panowie. Płonące Serce wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...