Skocz do zawartości

[komiks] "Story of Understanding" PL


~Tamara~

Recommended Posts

Witajcie, ostatnio weszłam w temat o mojej oc, Tamarze. Zauważyłam że jest tam dużo negatywnych komentarzy, zwłaszcza do jej historii, więc postanowiłam pokazać ją w nieco inny sposób - komiksem. Niestety, aby nakreślić całą opowieść o żółtej klaczy musiałabym zrobić bardzo długiego fici na którego nie mam pomysłu, a do tego moim najsłabszym punktem jest interpunkcja. Pomyślałam - hej, przecież lubię rysować a komiks zainteresowałby większą ilość osób, niż dłuuugi tekst wypełniony masą błędów. Ostatecznie pomysł z komiksem właśnie realizuję i myślę że wypali.

 Co do Was, mam pewną prośbę, czy ktoś mógłby użyczyć mi swoich kucykowych postaci do tła? Byłabym wam bardzo wdzięczna.

Wszelkie opinie, pytania, uwagi etc. zgłaszać do tego tematu, dziękuję za poświęcenie swojego czasu na przeczytanie powyższego.

 

cover_by_hiddencannon-d6mgbrc.png

 

Ps. Strony komiksu będę wrzucała do tego tematu, w tym momencie szykuję pierwszą:fluttershy5: 

już jest :) patrzcie na dół.

I

l

v

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YAY! super, też mam taką myśl by tak zrobić od jakiegoś dłuższego czasu, ale nie mam tyle odwagi co Ty. Nie wiem czy moje OC na kuca tła(turonia :rainpriest: ) się nadaje ale niezmiernie miłoby było go zobaczyć 8D LNIK

Edytowano przez Turoń
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YAY! super, też mam taką myśl by tak zrobić od jakiegoś dłuższego czasu, ale nie mam tyle odwagi co Ty. Nie wiem czy moje OC na kuca tła(turonia:rainpriest:) się nadaje ale niezmiernie miłoby było go zobaczyć 8D LNIK

 

Turoń, jak miło! :hug:

Dziękuje, oczywiście że Turonie też mogą być. 8D

 

Tak to on ;) Nie, na imię ma Atom. Ja jestem Brainiac :spike:

 

O Celestio, przepraszam xD Tylko nie widziałam nigdzie na profilu, więc pomyślałam że tak ma, heh...

 

 

Dziękuje :'D ładny OC!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O Celestio, przepraszam xD Tylko nie widziałam nigdzie na profilu, więc pomyślałam że tak ma, heh...

 

 

 

Już dodałem wszystko co niezbędne ;) Możesz dodać do tego jakichś wątek romantyczny? :)

I kiedy można się spodziewać 1. części :D

Edytowano przez Brainiac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dodałem wszystko co niezbędne ;) Możesz dodać do tego jakichś wątek romantyczny? :)

I kiedy można się spodziewać 1. części :D

 

Hmm, Tamara była kiedyś opiekunką jednego kuca, ale ref z oc'kiem poszedł się kochać podczas poprzedniego formata. Więc? Mogłabym? ^w^

 

 

Dziękuję, kolejna świetna OC! Nie często widuje się zebry. :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Tamara była kiedyś opiekunką jednego kuca, ale ref z oc'kiem poszedł się kochać podczas poprzedniego formata. Więc? Mogłabym? ^w^

 

 

Dziękuję, kolejna świetna OC! Nie często widuje się zebry. :lunaderp:

Czy kochać oznacza w tym przypadku to o czym myślę? :megusta:

Mój OC dawno nie miał dziewczyny ;)

Edytowano przez Brainiac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :brohoof:

 

Nareszcie! Przeciągnęło mi się o dokładnie pół godziny dłużej niż oczekiwałam, ale pierwsza strona...

JUŻ JEST!

-

-

-

ch1pg01_copy_by_hiddencannon-d6mfzwj.png

 

Zaczęłam o 17:30 a skończyłam o 22:30 :rainderp:

Więc nie pisać hejtu bo normalnie tutaj mnie rozsadzi zaraz...

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, czy ktoś chciałby żeby jego OC był kapitanem gwardii królewskiej w owym komiksie? Najlepiej jednorożec, może być już z postaci zgłoszonych wcześniej, będzie pojawiał się za każdym razem z księżniczką Celestią, czyli przez dłuższy czas w chapter'ze 1 w połowie komiksu ( nie wiem ile wyjdzie chapterów) i pod koniec. Będzie typowym panem strasznym,wiernym księżniczce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...