Skocz do zawartości

Turoń

Recommended Posts

My little Yak, który jakoś złapał mnie za serce

My_Little___Yak_by_Tiamatar.jpg

 Oraz trochę w klimacie Star Warsów, Mój Mały Joda i jeszcze lepszy Chewbacca :rainpriest:

Yoda_Pony_by_AnimeAmy.jpg
Chewbacca_Pony_by_PoniesOfDOOOM.jpg


I na koniec niezwykle zjawiskowy kucyk syrenka :3

ali__ikai__kea_a_swap_pony_by_kimmerscus


 

Edytowano przez Turoń
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Naprawdę masz talent :) Super te figurki.

Brońcie Panie Boże! To nie moje dzieła! (chyba że chodzi Ci o talent wyszukiwania takowych w necie :rainpriest:)

Ale też mnie do tego ciągnie, ale niestety nie mam z czego przerabiać. Aczkolwiek raz mi się zdarzyło (były ongiś takie tanie za 4 zł z wstrętnymi cukierkami w żabce)

 

penis_by_yluly_ink-d3267d5.jpg

Nazywa się Pinkie Poop :rainpriest:

Edytowano przez Turoń
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam  Piramid head :pinkiehappy:  jak to zobaczyłam na Devianart to sie zastanawiałam gdzie można takiego zdobyć XDD

W internecie znajdziesz wszystko. Jest kilka osób które robią kuce na zamówienie, ale na pewno trochę to kosztuje bo to hand-made

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jakie to słodkie jest  :ohmy:

O tak, ten jest wyjątkowo uroczy :3

Tutaj kilka kolejnych przerobionych kucynków^^

dusk_custom_pony_by_woosie-d3cztw1.jpg

Thestral (!)

little_pony_thestrel_v_2_by_woosie-d3cs9

oraz wyjątkowo ciekawe przerobienie z kucyka smoka, który już mało co kuca przypomina 

little_pony_custom_quetzalcoat_by_ambarj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam z odeliny ^^ Ps. Jak dodac jakieś obrazki bo niewiem :fluttercry2:

[ img=link ] ,aczkolwiek ja używam zwykle takiej ikonki "Grafika" co jest nad oknem pisania postów (takie zielone okienko) ;)

I jeszcze pytanie, czym jest odelina? i jak się w tym tworzy i czym się charakteryzuje? 

Edytowano przez Turoń
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ img=link ] ,aczkolwiek ja używam zwykle takiej ikonki "Grafika" co jest nad oknem pisania postów (takie zielone okienko) ;)

I jeszcze pytanie, czym jest odelina? i jak się w tym tworzy i czym się charakteryzuje? 

Przepraszam wkradła i sie pewna literówka a ianowicie liteka na klawiaturze nie działa :twiblush2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wkradła i sie pewna literówka a ianowicie liteka na klawiaturze nie działa :twiblush2:

AAaa i się domyślam, że chodzi o literkę "m" jak modelina :D Spokojnie nic się nie stało^^ 

Kiedyś mój brat cioteczny przerabiał figurki, grał w takie gry rpg i tworzył do nich prócz tych modyfikowanych figurek, również makiety. I to była wyższa szkoła jazdy, używał jakiegoś specjalnego tworzywa do takich figurek, wychodziły mu świetnie, ale niestety nie mam pojęcia jak się ta masa nazywała. Pewnie podobnego tworzywa używa się do przerabiania takich kucynków.. Jeśli dobrze pamiętam to w miare czasu samo się utwardzało, czyli nie było czegoś takiego jak zabawa z piekarnikiem czy gotowaniem (dzięki czemu można było to tworzywo łączyć z plastikiem i w tym wypadku zapewne i z gumą. Później się to maluje farbami i dorobione części idealnie się dopasowują i podobny efekt właśnie jest widoczny na tych przerobionych figurkach kucynków. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Faktycznie cudne!
A Mi chodzi po głowie, tj wraca mi to co jakiś czas, by skołować odpowiednie włosy ,figurki, i wziąć się żeby zrobić jakieś własnoręcznie wykonane customy :> 
Ostatnio Mój brat podarował mi sporo specjalnych farbek własnie do figurek i fajnie by było zrobić z nich jakiś pozytywny użytek^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się w teorii wydaje takie fajne :P W praktyce to malowanie kucyków to nie problem, ale wyplatanie nowych włosów jest trochę męczące :/ Możesz spróbować, ja próbuję od jakiegoś czasu, ale nie mogę jednego skończyć (z g2) bo po kilku przeplotach palce bolą, albo sobie je przecinam :/ Może z g3 pójdzie lepiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się w teorii wydaje takie fajne :P W praktyce to malowanie kucyków to nie problem, ale wyplatanie nowych włosów jest trochę męczące :/ Możesz spróbować, ja próbuję od jakiegoś czasu, ale nie mogę jednego skończyć (z g2) bo po kilku przeplotach palce bolą, albo sobie je przecinam :/ Może z g3 pójdzie lepiej

Wiem jak to wygląda ,znam to :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...