Skocz do zawartości

Equestriańska góra [Oneshot][Sad][Shipping][Poetry]


Recommended Posts

https://docs.google.com/document/d/1ZEJUhBSyfQtc9oGc2IW_-2AzB3uDYt-XDXnsGWgKUrg/edit

 

Kolejny poetycki fanfik Frostx'a. Opowiada smutną historię miłosną dwóch kucy, w której zmagają się one z szarą rzeczywistością tego świata. Historia jest pokazywana z oczu ogiera, który stara się zrozumieć wszystko, co działo się wówczas w jego życiu, wchodząc na to z czym każdy kiedyś będzie musiał się sam zmierzyć. Wchodzi na swoją górę, aby pokonać na niej wszystko, co w życiu miało dla niego kiedykolwiek jakiś sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów nic ;-; Nie mam pojęcia, co miałbym zrobić, żeby ludzie zaczęli komętować moje ff. Proszę o to chyba ostatni raz, a potem faktycznie zamknę się i będę tu wklejał moje kolejne opowiadania w nadzieji, że ktoś je oceni i skomentuje.

 

A teraz jak zwykle (ale już po raz ostatni) proszę niech ktoś oceni mojego ff.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam tag [poetry] odstrasza. Spodziewałam się jakiegoś wiersza lub ballady i w sumie zastanawiam się, skąd ten tag wytrzasnąłeś, skoro to jest epika ;p

 

Wszystko jest zlane w jedną kompletnie niezrozumiałą całość. Brak żadnej bazy, która skłoniłaby bohatera do takich rozmyślań, brak wyjaśnień jego postawy i, o ironio, ja również, podobnie jak on, nie mogę odnaleźć tego sensu - w tym wypadku sensu tekstu. Zatrzymałam się na piątej stronie, bo dalej niestety nie mogłam czytać jego wyrwanych z kontekstów lamentów (jeśli dalej sytuacja ulega zmianie, przepraszam).

Odnoszę wrażenie, że chciałeś wcisnąć wszystkie możliwe żale jakie znasz i jednocześnie nadać im zabarwienie filozoficzne, przez co kompletnie tracą - przynajmniej dla mnie - sens. Być może powinnam się bardziej wczytać, ale jakoś nie mam na to siły. O wiele bardziej wolę mieć wszystko racjonalnie wytłumaczone, jedynie z lekką domieszką przesadnie opisanych przeżyć wewnętrznych niż bełkoty o sensie życia .-.

To jednak nie oznacza, że jest to coś złego. Poszukaj kogoś, kto da ci sensowne rady. A w kwestii technicznej - popracuj nad dialogami i interpunkcją.

Edytowano przez Applejuice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...