Skocz do zawartości

Drodzy ***** bronies...


Gość Ziomisz12

Recommended Posts

Tyle już tych wątków, o tym jak to źle i niedobrze, że rzygać się chce.

Apeluję zaprzestańcie postować w tych wątkach i zacznijcie działać, jak już macie tak marudzić.

NARZEKAĆ TO KAŻDY JEDEN MOŻE

 

 

 

Raczej bym nie radził, kolejna internetowa walka z tego wyjdzie. Najlepiej zostawić temat w spokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że odpowie w tym temacie również człek, w wieku Gimbusa, aczkolwiek sądzący, że ma chociaż minimalną zdolność rozumowania w porównaniu do moich rówieśników...

Popieram między innymi Arjena, Daffiego, Sipera i resztę rozsądnie myślących ludzi. Chcemy "leczyć" internety z gimbusiarstwa i innych chorób pseudopsychicznych, lecz nie zmieniamy siebie. Widzimy to, co robią inni, krytykujemy to, lecz robimy to samo. Hejtujemy hejterów, czyli w gruncie rzeczy sami nimi się stajemy :rainderp: Ja jestem chętny pomóc fandomowi, ale w rozsądny sposób. Oprócz niego mam jeszczę szkołę, rodzeństwo, rodzinę, znajomych, resztę internetów. Aktualnie ten shitstorm kulturalny dialog skłonił mnie do przemyśleń, i dał kilka pomysłów. Mógłbym zacząć tworzyć aplikację związane z fandomem, pomagać innym za ich pomocą. Ale koniec offtopu. Jaki ma być główny morał mojej wypowiedzi? Najpierw leczcie siebię, a nie hejterów. Oni byli, są i będą. Amen

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naturze człowieka jest tak że jeden drugiego chce do czegoś przekonać. Znam takich ludzi ale przyjrzyjmy się trochę fan-domowi. Zdarzają się 'zatwardziali' fani co chcą na siłę wciskać drugiemu kucyki, co powoduje zgrzyty, bóle dupy itp zaburzające przyjemna  atmosfera. Jak ktoś kucy nie chce to nie bądźmy nachalni nie to nie, uszanujmy to. Kolejni to gimbus-i. Przepraszam jeśli kogoś obraziłem tym, tez nie lubię jak ktoś powie na mnie gimbus czy coś podobnego pokroju ale jak piszemy czy to komentarz, posta to z głową i kulturą bo zaimponowanie głupawymi tekstami zmniejsza wartość fan-domu. pokażmy że mimo to że oglądamy serialik dla małych dziewczynek jesteśmy dojrzali umysłowo bo co może pomyśleć sobie osoba przeglądająca forum. Jesteśmy na forum "ukryci" ale to nie znaczy że możemy sobie robić syf i zamieszanie z okazywaniem chamstwa. NIE JESTEŚMY SAMI, uszanujmy tez innych i róbmy wszystko z głową i szacunkiem dla innych. Pisze moje uwagi które mi się nasunęły, może odbiegłem od tematu sorry ale nie pozwólmy na rozpad fan-domu, bo pseudo fanów jest wiele ze względu "modnośc" MLP itp. Ale prawdziwi są byli i będą a my starajmy się wspomagać się na wzajem. Znowu to moje bezpodstawne gadanie o "dupie Maryny". Możecie  mnie zhejtowac i tak dali ale starajmy się być fanami z krwi i kości by to co złączyło tak wielu ludzi trwało jak najdłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Ja nie jestem jakas religia by leczyc charakter czlowieka jak chorobe, ale powiem ze komentarze byly naprawde smieszne zwlaszcza Daffiego. Normalnie lopata sie lamie od ciezaru tego pustego hejtu :D o to mi chodzilo by ludzie ktorzy nic nie wiedza o zyciu sie wypowiadali. Piekne bylo tez to gdy ktos zamiast mnie uswiadomic o slowie ''down'' wolal mnie je... dziekuje za potwierdzenie moich slow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

1) motyw z hejterem u ciebie lezy 2) psy goli wlasciciel. Sorry mogles nie wiedziec. Ja gdy bylem maly tez nie wiedzialem ze psu rosnie futro. 3) twoj komentarz o minusie naprawde mnie zmienil... na... na naprawde to co czuje... a tak na powaznie to nie wiem czym chciales sie wyroznic,.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) motyw z hejterem u ciebie lezy 2) psy goli wlasciciel. Sorry mogles nie wiedziec. Ja gdy bylem maly tez nie wiedzialem ze psu rosnie futro. 3) twoj komentarz o minusie naprawde mnie zmienil... na... na naprawde to co czuje... a tak na powaznie to nie wiem czym chciales sie wyroznic,.

1.Nie widziałem nigdy biednego hejtera.

2. >"Gdy byłem mały" Nie żeby coś, ale jestem w Twoim wieku, a zachowujesz się jakbyś przeżył wojnę i wytykał wszystkim że gówno wiedzą o życiu.

3. Ano, tym to cię zmiażdżyłem. :rainderp: 

Przestań się zachowywać jakbyś był królem świata, wszechwiedzącym człowiekiem, rozumiem chęci dobre, pokazanie Broniakom jak błaźnią w internecie, sam wspomniałem o tym już wcześniej. Nie patrz na nas wszystkich jak na idiotów, dojrzyj coś po za czubkiem własnego nosa i masz moje poparcie. (Niby nic nie znaczy, ale zawsze coś)

Odróżnij pusty hejt od żartu i prostego wytknięcia błędów, nie miałem zamiaru cię hejtować, gdyż jak podkreśliłem, przesłanie jest i to cholernie dobre. To na komixxach i innych portalach to czysta przesada, sam się dziwie jak mogą tak wtykać te kucyki wszędzie. Nie chcę Cię mieć jako wroga, bo wygląda na to, że masz sporo oleju w głowie, skoro napisałeś taki wątek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Hejter w tekscie jest normalnym milym gosciem, ale dlatego ze napisal iz nie lubi kucykow odrazu stal sie dla bronies hejterem

Nie przejmuj sie tym co pisze bo cierpie na bezsennosc i nawet nie wiem co mysle

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z kilkoma osobami nie zgadzam.

W 99,9 % ci "pseudobronies" NIE REJESTRUJĄ się na żadnych forach. W większości nawet obejrzeli może 2 odcinki. I nie są to moje przypuszczenia, bo moja kuzynka chodzi do klasy gdzie każdy "lubi" kucyki. Ale nie ma powodu do radości. 20/22 osoby z jej klasy nie wiedzą nic o kucykach ale "jaram się tym bo to modne".

Tak samo ci wszyscy piszący na komixxach i kwejku, ci hejtujący hejterów. To nie są ludzie z forum. A nawet jeśli to są tylko martwymi duszami których jest mnóstwo (tak wgl to po co im konto ).Bardzo widać też to wciskanie kucyków na Zapytaj. Dałam kiedyś jakieś pytanie o kucykach i był jeden hejter. Zacytuję jego słowa: "Kucyki są dla dzidziusiów i pedałów" Ja na to żartobliwie : "Jak ja to Kocham" a potem jakiś inny brony zaczął po nim jechać że jak tak można i wgl. Masakra.

I proszę. Nie nazywajcie wszystkich gimbusami. Gimbus (uwierzcie mi znam ich wiele) nawet by się kucykami nie zainteresował. Poszedłby palić bo nic innego nie ma do roboty.

Problem z zatrwżająco niskim poziomem postów takich "pseudobronies" nie wynika z tego że forum jest o kucykach. Chodzi o wypowiadanie się w społeczeństwie internetu i świata codziennego.

Edytowano przez Leah
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leah, i tu się z Toba zgodzę. Czytam ten watek of jakiegoś czasu mając nadzieje, ze będzie jakaś sensowna odpowiedź. Większość, co wpychają na Kwejka czy na Komixxy, to ludzie, ktorza chcą być wysłuchani, którzy chcą cos powiedzieć.

Sam pamiętam jeszcze jak na kwejku dodawałem obrazki z pucykami :rainderp:

Chciałem wtedy, by jak najwięcej ludzi dało mi Like'a/ Share. Na szczęści, nazwijmy to, "Dorosłem" i przestałem po powiedzmy 8 obrazkach. Fandom zmienia ludzi, jednak nie wszystkich. Niektórzy są ślepi na przeslania, i chcą się wysłowić oraz być wysłuchanym.

Jeżeli chodzi o Hejterow, moje obserwacje są następujące:

Większość hejterow, to rzeczywiście młodzież w wieku gimnazjalnym, jednak nie znaczy to, że wszyscy są tacy. => Młodzież w wieku gimnazjalnych zachowują się tak, jakby wszystko im można było/ się należy, bo są juz taacy starzy. => Skoro sa tacy starzy, chcą mieć cos do powiedzenia => Umysłowe niedorosniecie + Chęć wypowiedzenia = Pusty Hejt.

Co do innych grup wiekowych(Mlidszych nawet nie uwzgledniam) mogę wrzucić do worka pod tytułem "Jestem już naprawdę start, wiec moge przeklinać i marudzić na wszystko". Tak mniej więcej do 17 lat. Po tym czasie, większości zaczyna być wszystko jedno, i skupiają się na sobie, a nie na Internecie, gdzie sa Kimś

^

|

To sa według mnie pusty hejterzy.

Teraz pozostają mi do opisania ludzie wpychajacy kucyki wszędzie, gdzie się da:

1)

Tak jak napisaliście wcześniej, chcą byc hipsterami i się wyróżnić z tłumu. Z tego powodu najczęściej zaczęli oglądać. Nie rozumieją przeslania i moralu, ale w końcu sa INNI bo oglądali i troche się orientują => Teraz moge pisać o tym gdzie popadnie i byc Hipsterem

2)

Nowi obejrzeli kilka odcinków i doświadczyli cos w postaci odurzenia serialem, z powodu tego pastelowego/kolorowego/idealnego świata. Z powodu odurzenia sa 'Over Attached Brony' i chcą się pochwalić/oglosic to swiatu/wyladowac ta pozytywna energie.

Mogę się zalozyc, ze wielu forumowiczów przez to przechodziło.

Z czasem to przechodzi, gdy znajdzie się miejsce, gdzie można swobodnie o tym rozmawiać, poczytać i się pośmiać.

Jednak nowych zawsze jest dużo i nabywają ciągle

Powód 1+2=Ciągłe dodawanie obrazków na Kwejku i Komixxach.

Z tego całego wnioskuje, ze zakładając ten temat tutaj, za dużo nie zadzialasz. Jedyne co możesz tutaj zrobić, to napisać o tym, bo do tych grup, które według mnie sa największe, i wymieniłem, nie trafisz za pośrednictwem forum.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne.

 

nawet nie wiem co mysle

 

Skoro nie wiesz co myślisz Ziomiszku to po wuja rwiesz się do pisania tematu, przy okazji biadoląc bez sensu i to jeszcze z błędami? Powinieneś kilka procent zgarnąć za te niechlujne pismo, bo aż oczy bolą. Ponoć w nowym regulaminie jest na to nacisk.

 

Also, nie rozumiem po cholerę ten temat (ponadto w złym dziale) kiedy już jeden taki mamy. Wystarczyło dołączyć do dyskusji i napisać kilka słów od siebie. A tak widzę jedynie chęć popisania się i zwrócenia uwagi na fakt, który widzi co 2 lub 3 ogarnięta osoba w tym fandomie. Nic odkrywczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie się wypowiem, bo czytam to i kręcę głową. "Gimbusy to skaza fandomu, psują opinię prawdziwym bronies, takim jak ja". Wybaczcie mi, jeśli napiszę to, o co zostało napisane.

Uwaga, post został napisany przez skazę fandomu, gimbusa, pod wpływem wypowiedzi kilku popularnych w Internecie osób.

1. Gimbus to pogardliwe określenie na gimnazjalistę. Twierdzicie zatem, że osoby w moim wieku to skaza fandomu. Przykro mi. Chociaż nie, w sumie nie jest mi. "Gimbus to stan umysłu". Wiecie, kto to wymyślił? Gimbusy. Taka prawda, a zrobili to, ponieważ ludzie zaczęli używać tej nazwy w charakterze obelgi. Gdybym nazwał tutaj kogoś Żydem, zapewne dostałbym ostrzeżenie. Skoro tak, to czy taka "skaza fandomu" nie zostaje obrażona, kiedy nazwie się ją gimbusem? W końcu zarówno Żydzi jak i gimnazjaliści to część społeczności. "Zachowujesz się jak gimbus". Czyli jak? To tak jakby powiedzieć, że wszystkie Niemki są brzydkie. Czy tak jest naprawdę? Nie. Nie można mówić, że ktoś zachowuje się jak gimbus, bo każdy gimbus jest inny. Tak samo nie każdy Żyd jest chciwy i nie każda Niemka jest brzydka. Proszę mi nie mówić, że po prostu większość gimbusów zachowuje się jak stereotypowy, bo to nie jest prawda. Chodzę do gimnazjum i do mojego uczęszczają normalni, młodzi ludzie (to, że osób z mojej szkoły nie lubię, to inna sprawa). Po prostu "najgłośniej krzyczą ci, którzy nic nie mają do powiedzenia", czy jakoś tak. Widzimy jedynie wybryki osób patologicznych. Według was gimbusy palą i przeklinają co drugie słowo. W mojej szkole pali najwyżej 10 osób z 220. A przekleństwa pojawiają się tak często, jak u was, osoby dorosłe. Wy po prostu widzicie jedynie patologię.
Jest przecież tyle określeń zastępczych dla "zachowujesz się jak gimbus". Infantylnie, głupio, wulgarnie, agresywnie, itp. Sprecyzujcie, a nie obrażajcie części społeczeństwa.

2. Uznajmy, że istnieje pewien fandom. 50% jego członków jest "mentalnymi gimbusami" według pozostałych. A co myśli to 50% o reszcie? Dokładnie to samo. Inny przykład: mamy znajomego, którego uważamy za debila. Co on myśli o nas? Zapewne dokładnie to samo. 80% procent społeczeństwa (mogę się mylić, to moja opinia oparta na innej) uważa się za kogoś wyjątkowego. Powiedzmy, że to forum składa się z 20% "prawdziwych bronies". Ile użytkowników się za takowych uważa? Zapewne niemal 100%. Wywalcie za okno określenia typu "mentalny gimbus" czy "prawdziwi bronies", bo to jedynie subiektywne opinie. Mógłbym nazwać Arjena "mentalnym gimbusem". Wielu z was by się z tą opinią nie zgodziła, a nikt z nas nie miałby racji, bo to jedynie opinie. Nikt nie jest obiektywnie "prawdziwym bronym"

3. Zgadzam się z Tobą, Lyr, w sprawie zajawki. Sam taką mam na anime Gundam Unicorn. Na szczęście jestem ignorowany. I tak powinniśmy postępować wobec osób, które wciskają wszędzie kucyki. W końcu im to przejdzie, a mogą z nich wyrosnąć wartościowi dla niektórych osób bronies.

 

Generalek kończy swoją wypowiedź.

920dbc6ejw1dt3ly3wfjzj.jpg

Edytowano przez Generalek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam niektórych to faktycznie szczerze im współczuję... gdzieście zaglądali, że 80% fandomu to dla Was gimbaza jak nie gorzej?! o_0 Mnie się zdarzyło jeździć tu i tam, w różne zakątki Polski, by spotkać się z bronymi z innych miast, przez internet też nieraz konwersacje prowadzę z ludźmi z fandomu, głownie z naszego forum, i muszę powiedzieć, że zdecydowana większość (ta, którą znam) jak nie wszyscy to naprawdę fajne osoby!! ^^ Naprawdę, może mają swoje wady jak to ludzie, z niektórymi, fakt, się rozmawia lepiej z innymi nieco trudniej, niemniej wszyscy są spoko i daleko im do bycia tymi... chamami .__.

 

Tym bardziej mnie zastanawiają te wasze statystyki... 80%?! Serio? .__. Hmm... ale z drugiej strony...tłumaczenie Leah nabiera wtenczas sensu, zasadniczo wręcz tłumaczy to wszystko!! 0_0 Może w istocie mamy do czynienia z plagą pseudobronies, hm? o_0

 

I dlatego też nie miałem wątpliwej przyjemności ich poznać w rzeczywistości - gdyż takie osoby nie uczęszczają na meety, ani naprawdę nie należą do społeczności (stąd próżno ich szukać tu bądź na FGE) przez co ich i w internecie nie spotkałem, a jedyna ich "fandomowa" aktywność ogranicza się do wkurzania innych ludzi (nie tylko hejterów, których wkurza wszystko) kucykami i hejceniem każdego, kto nie jest bronym (tak, nie tylko hejterów, ale też tych neutralnych) na publicznych portalach typu kwejk, FB (na które swoją drogą rzadko zaglądam - co również tłumaczy mój brak znajomości takich person). Trochę mi to przypomina pseudokibiców, którzy tylko szukają pretekstu do zaczepki, ot... idealny pseudobrony! ;P

 

Haha, wszystko układa się w spójną całość! xD zastanówcie się nad tym, bo może faktycznie jest coś na rzeczy! ^^ Wraz z modą na kucyki do fandomu przykleiło się paru najzwyczajniejszych trolli, które teraz swoim działaniem psują reputację bronych nie tylko na zewnątrz fandomu, ale także w nim samym przez co niektórzy z nas wręcz nie identyfikują się to bycia bronymi... Nie dajmy się strollować! ^^ To tylko teoria, ale... chyba się zgodzicie, całkiem prawdopodobna, hai? ^^

 

Dlatego też ilekroć do czynienie będziemy mieli z takimi osobnikami, nie traktujmy ich od razu jako jednych z bronych, tylko dlatego, że pozytywnie wypowiadają się o serialu, czy ktoś w zgodzie żyjący z przewodnimi ideami serialu mógłby dopuścić się takich zachowań, które uchodzą za chamskie? Trochę w to wątpię, znając całkiem sporo ludzi z fandomu ;P Nie bójmy się powiedzieć wprost takim ludziom, że nie mają prawa się nazywać bronymi! Nie chcę, aby nasz fandom stał się ekskluzywny i tylko dla "elity", ale chyba są jakieś społeczne granice tolerowanego zachowania, si? ^^

 

No i hejterzy, podobnie jak nie każdy brony jest nim naprawdę, to nie zakładajmy też od razu, że ktoś, kto nie lubi naszego serialu tudzież społeczności jest automatycznie hejterem, który posiada jakąś dziwną potrzebę krytykowania wszystkiego i wszystkich, weźmy pod uwagę, że może po prostu miał nieszczęście spotkać wcześniej niewłaściwych "bronych" i dlatego jego wypowiedzi są o nas i MLP niepochlebne, więc miast się z nim kłócić, utwierdzając go w tym przekonaniu, pokażmy na czym naprawdę bycie bronym polega! Pokażmy mu magię przyjaźni, yay!! xD Ale nie, serio .__. po prostu niezależenie czy rozmawiamy z prawdziwym hejterem czy tylko osobą o złych doświadczeniach, trzymajmy poziom, tak to się godnie reprezentuje fandom, tak to się godnie reprezentuje COKOLWIEK!!! ^^

 

Hmm... ups? Trochę się rozpisałem, niemniej sądzę, że warto przeczytać, gdyż ciekawe wnioski można wynieść~ ^^"

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz wybuchłem i powiedziałem "Nie oglądałeś, nie oceniaj" I wiem, że źle zrobiłem... Więc daje Pinkie Słowo wszystkim Bronies, Pegasis, Znajomym, politykom. psom, kotom, kosmitom i ogólnie wszystkiemu, co się rusza, że nie popełnię tego samego błędu drugi raz. Ale w końcu człowiek uczy się na własnych błędach, czyż nie?  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlfw3619-1331534185628.jpg

 

Po pierwsze - moda na MLP. A nie ma chyba nic gorszego niż moda atakująca coś co wcześniej było zastrzeżone dla małej grupy, która o to dba. Spójrzcie na wszelakie rodzaje muzyki - jak bardzo się zmieniała, gdy dotykała ją moda. Sam słuchał rapu, jestem otwarty i widzę jak się zmienił, gdy zamiast jednej osoby na sto, jednej świadomej, szczerze interesującej się osoby zaczęły tego słuchać masy.

 

Ktoś powiedział kiedyś: Iloraz inteligencji tłumu równy jest IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników

Myślę, że ten fandom trochę wyróżnia się pod względem struktury (kto to ogląda), ale dotyka go ten sam problem co cały internet - zidiocenie młodszych warstw. Kiedyś jak sie było przygłupem to się siedziało cicho, bo durne zachowanie było powodem tylko do wstydu. Dzisiaj niestety młodych ludzi pociąga bezmyślne zachowanie. Najbardziej mnie rażą przykłady zachowania w stylu "wywołaj prawdziwy ból tyłka a potem obserwuj". No kurczę, tacy ludzie są jednak strasznie tępi skoro nie potrafią sobie nawet zdać sprawy z tego co robią. Potem najczęściej mamy dwie strony - wkurzonego, który dał się sprowokować, i idiotę który się cieszy, że zdenerwował kogoś kogo nie zna.

 

Zdenerwować kogoś kogo się nie zna przez internet.

 

Trudno mi zrozumieć podejście głupsze niż mogłaby mieć np. ameba.

 

No i kłótnie. Kiedyś kłóciliśmy się na argumenty, kto ma racje, kto jest bliżej prawdy. Dzisiaj chodzi o to kto kogo mocniej/efektowniej obrazi. A zwykli, ogarnięci ludzie często wolą się do tego nie mieszać. Co do hejtowania - następna głupota. Nie dość, że ludzie często mylą hejt z własnym zdaniem, to jeszcze sam hejting jest bez sensu - Nienawiść dla nienawiści. Jeśli Ci się nie podoba - odpuść, daj sobie siana, nie interesuj się JEŚLI nie wpływa to w żaden sposób na Twoje życie. Ale chybą są ludzie tak szurnięci, że jakiś kucykowy obrazek na kwejku wpływa na ich życie. Straszne, w sumie nawet życiem bym tego nie nazwał, jeśli taka fala emocji potrafi spłynąć na jakąś grafikę znalezioną w internecie, co potem przekierowywuje się na żywych ludzi. Zastanówmy się nad tym.

 

Dorzucę jeszcze obnoszenie się z pociągiem seksualnym do stworzeń z bajki, jakby sam fakt, że jest się innym był czymś niesłychanym. Taka hipokryzja, bo połowa z nich chętnie napisze "nie wyjeżdzaj mi ze swoją religią, to Twoja sprawa" jednocześnie prezentując swoje poglądy w sposób niemniej ofensywny. Mały art:

 

015a6d5e7af638286e3853abe19cb1a5_origina

 

Po co ktoś dorobił te symbole MLP? Czy obrazek sam w sobie nie jest z definicji dość głupi, a tu jeszcze jakiś "brony" zrobił swoje? Już widzę tą fascynację seksualną kucykami, gdy ma się dziewczynę... no zakładam, że to nie siostra, ten gość nie ma 16 lat, poza tym miałby prze****ne u mamy :rainderp:

Arjel, obrazki z clopami w tle? :molestia:

WŁADZY TO WOLNO, TAK?! :rarirage:

Jak tak czytam niektórych to faktycznie szczerze im współczuję... gdzieście zaglądali, że 80% fandomu to dla Was gimbaza jak nie gorzej?! o_0 Mnie się zdarzyło jeździć tu i tam, w różne zakątki Polski, by spotkać się z bronymi z innych miast, przez internet też nieraz konwersacje prowadzę z ludźmi z fandomu, głownie z naszego forum, i muszę powiedzieć, że zdecydowana większość (ta, którą znam) jak nie wszyscy to naprawdę fajne osoby!! ^^ Naprawdę, może mają swoje wady jak to ludzie, z niektórymi, fakt, się rozmawia lepiej z innymi nieco trudniej, niemniej wszyscy są spoko i daleko im do bycia tymi... chamami .__.

 

Tym bardziej mnie zastanawiają te wasze statystyki... 80%?! Serio? .__. Hmm... ale z drugiej strony...tłumaczenie Leah nabiera wtenczas sensu, zasadniczo wręcz tłumaczy to wszystko!! 0_0 Może w istocie mamy do czynienia z plagą pseudobronies, hm? o_0

Nie wiesz, że 70% wszystkich statystyk jest wyssanych z palca? :rainderp:

Edytowano przez Airlick
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Discorss dodał to, co ja zapomniałem. Trolleństwo w internecie to nie to samo, co ludzie na meetach, czyli osoby faktycznie tworzące ten ważny fandom. Kiedyś słyszałem, ze tylko 30% broniaczy jeździ na meety. Nie wiem skąd to dane, załóżmy, że są prawdziwe. I to się też zgadza, że w necie jest masa chłamu, pseudobronich, natomiast ten trzon fandomu, który faktycznie coś w nim robi to inna grupa. Oczywiście nie wszystko, tu i tu są społeczności wymieszane. Ale faktycznie...

 

 

Nie zgodzę się, że kiedyś w fandomie nie było problemów i wszyscy byli światli, poważni i eleganccy. Kiedyś, to znaczy kiedy  W 2010 roku? Skoro w 2011 krystalizowały się fandomy w polskich miastach i od razu były w nich problemy, to znaczy, że ten złoty wiek przeszłości trwał albo 5 minut, albo go nie było Sądzę, że raczej to drugie. Nie wiem, może teraz jest gorzej, niż rok temu. Ale na pewno nie było kiedyś dobrze, a teraz jest źle. Nie nie... sądzę, że dobrze było zawsze, tylko co najwyżej proporcje się różnią.

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę pewien film z yt 

 

http://www.youtube.com/watch?v=22SK1oxMuNc

 

A więc, to co powinniśmy zrobić teraz to olać ten temat. Bo zaczyna się tu robić shitstorm a nikt tego widocznie nie zauważył. Jeśli jest tak jak powiedział tu już  DiscordBass

 

Jak tak czytam niektórych to faktycznie szczerze im współczuję... gdzieście zaglądali, że 80% fandomu to dla Was gimbaza jak nie gorzej?! o_0 Mnie się zdarzyło jeździć tu i tam, w różne zakątki Polski, by spotkać się z bronymi z innych miast, przez internet też nieraz konwersacje prowadzę z ludźmi z fandomu, głownie z naszego forum, i muszę powiedzieć, że zdecydowana większość (ta, którą znam) jak nie wszyscy to naprawdę fajne osoby!! ^^ Naprawdę, może mają swoje wady jak to ludzie, z niektórymi, fakt, się rozmawia lepiej z innymi nieco trudniej, niemniej wszyscy są spoko i daleko im do bycia tymi... chamami .__.

 

 

 

A więc moim zdaniem jeżeli te wasze bycie bronym to po prostu to róbcie. Nie musicie wszędzie rozprowadzać MLP, do tego służy to forum. A więc podsumowując: jeżeli chcesz udowodnić że jesteś normalnym zatwardziałym fanem kuców nie rób z tego sensacji. A jeżeli robisz to nadal to jesteś gimbusem.

 

 

Jak dla mnie to ta konwersacja nie ma dalszego sensu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jestes hejterem lub 100% fanatykiem mlp to radze dac minusa i nie czytac tego posta. Tekst nie mowi o wszystkich.

Apeluje w imieniu Bronies 1.0v i ogolnej spolecznosci RP. Nie robcie z siebie downow w necie. Wiem jak jest... siedze na necie i widze co piszecie... przestancie... naprawde. Wchodzac na kwejka lub komixxy widze jak te kucykowe komixxy oraz komentarze ciagna sie tak ze mozna dostac ataku slepejfuri i te hasla "bronies sa wszedzie" "podbijemy internet"... nie wiem nie rozumiem tego mysle ze chcecie przyzwyczaic ich do siebie, ale NIE... to tak nie dziala, dlaczego? Wyobrazcie sobie ze jestescie brudnym, smierdzacym, zapchlony, nie wytresowanym, glodnym, bezdomnym, smutnym, nieogolonym i starym kundlem. Zyliscie w takim stresie i samotnosci ze staliscie sie agresywni i ktos daje wam kosc i gdy tylko gryziecie, on ja wyrywa i tak dalej i tak dalej. Wiec co jeszcze moge powiedziec... no ,,,,,,,, ... moze gdybyscie rzeczywiscie cos brali z mlp to bylo by pewnie dobrze, bo nie widzialbym ze kuc pisze do kogos "Ty je,,,, hejterze, nie ogladales to skad mozesz wiedziec czy to jest fajne... nawet nie wiesz ile to daje szczescia" choc post "hejtera" byl milo napisany oraz z mocnym argumentami i gdyby tak pomyslec to ten je,,, hejter w chwili gdy ty milo ogladasz kucyki, moze blagac los (Boga) by dostal w ogole cos do jedzenia na obiad. Dostrzegacie czasem ta magie patologi? Jezeli ktos hejtuje to nie piszesz, a gdy widzisz cos normalnego to pisz. No nie wiem... moze jestem dziwny albo mam za duzo empati, ale... skoro rodzice, spoleczenstwo, gry komputerowe, a nawet kucyki nie potrafily was przygotowac do zycia w internecie to ja polecam popatrzec na sciane i rozpedzic sie biegnac w jej kierunku lub kupic masc na bol dupy i posmarowac sie tym na calym ciele. Moze cos to da.

Podsumowanie: chcialem podkreslic to ze nie potrzebnie dajecie ogromny nacisk na kucyki gdy cos jest, a nawet nie jest zwiazane z kucykami i to w taki sposob ze irytujecie tym innym i jeszcze gdy opisza swa frustracje to wy oczywiscie musicie ich bardziej smarowac... no Celestia byla by dumna.

 

I tym sposobem Ziomisz wygrał wiaderko internetów za ten post.

Zgadzam się w pełni mimo że przeczytałam tylko połowę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arjel, obrazki z clopami w tle? :molestia: WŁADZY TO WOLNO, TAK?! :rarirage:

Hmm... jakby się tak zastanowić, to obrazek sam w sobie nie jest clopem, a tym bardziej stroną linkującą do takich obrazków, czyli technicznie rzecz biorąc, regulamin na ten temat nic nie mówi, hmm... i w ten oto sposób... chwila! Dlaczego na każdym kroku zastanawiam się jak obejść punkty regulaminu, co jest ze mną nie tak? .__.

 

Nie wiesz, że 70% wszystkich statystyk jest wyssanych z palca? :rainderp:

Eee... 70? Myślałem, że zaledwie 75, ale najwidoczniej moje wymyślone statystyki nie były zbyt dokładne... :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech pada i się nie podnosi, bez tego całego tałatajstwa też można oglądać kucyki i czerpać z nich radość.

Nie da się, a chętnie bym podarował.

Po przeczytaniu pierwszego zdania, wnioskuję że ta wypowiedź na wysokim poziomie raczej nie będzie.

Przecinki

Lolz to psy się golą? ^^

Hejter w internecie, a tak naprawdę może błagać o obiad?

Jakby był tak biedny, to zapewne życie by go czegoś nauczyło.

A jak jest głodny to niech sprzeda komputer... :rainderp:

Albo twoim problemem jest że myślisz, że masz za dużo empatii.

Polecam przeczytać jeszcze raz twój post, porozdzielać to na jakieś akapity, dodać przecinki, znaki polskie, usunąć niektóre teksty bez sensu i będzie nawet nawet przesłanie.

My little haters, offensive language is magic.

Nic dodać, nic ująć. Zapewne jedyną osobą, która potrzebuje owej maści jesteś Ty (autor tematu).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...