Skocz do zawartości

Jeśli pozwolicie pragnę się przywitać..


Wilhelminka

Recommended Posts

A więc jestem tu dośćświeża, więc wypadałoby się przywitać z Wami. Zupełnie nie wiem, co powiedzieć, więc pomacham do Was grzecznie łapką i uściskam każdego po kolei, dobrze? :fluttershy4:

W jeśli nie macie nic przeciwko temu, to przybliżę Wam z lekka swą osobę. Zatem.. na imię mi Weronika (i choć go nie cierpię muszę go używać), rocznik '94, więc wyskakuje mi w tym roku magiczna dziewiętnastka i zaczynam zaoczne studia, na kierunku nauk o rodzinie, na które od dawna nie mogę się doczekać. Od wielu, wielu lat moim hobby i największą pasją jest rysunek, choć muszę przyznać, że moje prace raczej nie dotyczą MLP, a z powodu braku dostatecznej ilości czasu te sprzed paru lat są znacznie lepsze od akutalnych, hahahah. Poza tym... uwielbiam zwierzaki i dzieciaki, starą, niemodną muzykę i jedzenie.

 

Musze też napomnieć, iż moja przygoda z poniaczami zaczęła się w bardzo przypadkowy sposób; nudząc się i pstrykając po kanałach trafiłam na jeden z odcinków na kanale z bajkami dla dzieci. No i przypomniałam sobie jak byłam mała, zbierałam kolekcję figurek g2 i oglądałam na kasetach przygdy g1 i... jakoś to tak do mnie wróciło. Magicznie. :evilshy:

Dobrze, więc dziękuję za uwagę, przepraszam za zajęcie czasu i mam nadzieję, że się z Wami dogadam jakoś :aj5:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na naszym pięknym forum, moja droga. Baw się dobrze. Jako, że jesteś studentką, masz tutaj trochę paliwa :cydr:

Pytania, pytania...

1. Piszesz coś może?

2.Lubisz Anime?

3.Ulubiony kuc drugoplanowy?

4.Lubisz zimny klimat?

5.Co sądzisz o Islandii i Norwegii? (nie ma "nie wiem","Nie mam zdania","nie byłem" itp)

6.Lubisz kraje Skandynawskie? (patrz na górę)

7.A Lukrecje?

8.Lubisz pizze?     

9.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?

10.Lubisz Maskonury? (Jeśli nie wiesz co to....)

11.Yaoi,Yuri a może Hentai? (jeśli też nie wiesz co to,internet nie gryzie)

Wybacz pytania od 2 do 11, to długa historia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, dziękuję, na piwo zawsze pora.

 

1. Znaczy się kiedyś pisałam opowiadanie, ale nie kucykowe, no i nie mial kto tego czytać, więc zaprzestałam.

2. Lubię, od czasu do czasu. Głównie coś w guście K-ON, Hyuoka, Clannad czy Toradora.

3. Cheerilee.

4. Tak - tam gdzie zimno nie ma pająków.

5. Slandia kojarzy mi się tylko z wyjazdami z wielkimi marzeniami w poszukiwaniu pracy i tak dalej, a jeśli o Norwegię chodzi to znajomi moi twierdzą, że jest przepiękna (ze zdjęć wynika, że faktycznie), poza tym ciekawie spotkać pandę w lesie, if you know what I mean.

6. Doceniam je ze względu na muzykę, wydają się mieć piękne krajobrazy (lasy, jeziora) no i przystojnych facetów.

7. A to już niekoniecznie.

8. Kocham, zwłaszcza domowej roboty, na grubym cieście, z dużą ilością sera, pieczarek i mięcha.

9. Daję sobie miesiąc na początek, jak się z nikim bliżej nie skumpluję to stwierdzę, że bez sensu wegetować w samotności :ajunsure:

10. Uuu, takie papugo-pingwiny. Ładne.

11. Yuri/Hentai.

 

Rozumiem :ohmy: ale przyanjmniej były to ciekawe pytania

Edytowano przez Wilhelminka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Welcome to the Herd :hug2: . Fajnie widzieć pegasister, zwłaszcza, że mój rocznik ^^ . Na dzień dobry kilka pytań:

 

1. Mając Fluttershy jako avatar zakładam, że to Twój ulubiony kucyk. Czemu? :)

2. Masz jakieś ulubione danie?

3. Lubisz niemodną muzykę. Można prosić troszkę jaśniej? (zespoły, gatunek itp.)

4. Lubisz Sweetie Belle? :3

5. Ulubiony film? (poza poniaczami :rainderp:)

 

To tyle. Baw się dobrze :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imesh

1. Jest najbardziej do mnie podobna spośród wszystkich kucyków. Poza tym jest przesłodka i opiekuje się zwierzętami.

2. Gołąbki *-* albo kurczak curry z chińskiej restauracji.

3. Disco lat 80. Serio-serio. Do tego Johnny Cash, Scorpions, Kiss, Marek Grechuta, Bajm i tego typu rzeczy.

4. Lubię Sweetie, ale wolę od niej Apple Bloom.

5. Supernatural! I Stargate. I House. (:

 

@Dorregaray

Tak lubię słuchać muzyki i właściwie przed chwilą odpowiedziałam na podobne pytanie x3 Johnny Cash i Scorpions i Marek Grechuta to moi bogowie. Ale Bon Jovim, Bryanem Adamsem czy Kissem też nie pogardzę. I A-ha, Duran Duran, Culture Club ^^''

 

@Polish_grass

1. Odpowiedź ciut wyżej ;)

2. Lubię, bardzo lubiłam siebdzieć na lekcjach i słuchać wykładów swojego profesorka, bo prawił niezwykle ciekawie, teraz to już tylko błądzę po portalach z ciekawostkami żeby załapać trochę wiedzy.

3. Nie lubię. Nic związanego z wojskiem, bronią, przemocą i żołnierzami. Mam mało przychylną opinię na temat tego wszystkiego.

Dziękuję, łapię~ :3

 

@Drasunia

Nie lubię kawy, W sumie to nigdy jej nie piłam, bo ma dla mnie zbyt intensywny, drażniący zapach.

 

 

Iiiiiii dziękuję wszystkim za te serdeczne powitania baaardzo mocno. Kochani jesteście :hug3: !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię na forum, mam nadzieję, że odnajdziesz swój ulubiony dział i będziesz się dobrze bawiła. Jednakże mam kilka spraw do ciebie:

Po pierwsze jeżeli do tej pory nie zapoznałaś się z regulaminem forum zrób to jak najszybciej i trzymaj linka--> http://mlppolska.pl/watek/7450-regulamin-forum-mlppolskapl/ ,

Po drugie jeżeli chciałbyś wziąć udział w sesji RPG/PBF u jakiegoś mistrza gry radziłbym ci zapoznać się z tym-->http://mlppolska.pl/dzial/73-organizacja/ działem,

Po trzecie, jeżeli zamierzasz stworzyć swojego OCeka radziłbym zapoznać się z tym --> http://mlppolska.pl/watek/4190-zanim-stworzysz-oc/ tematem.

Powyższe trzy sprawy pozwolą uniknąć nie potrzebnych nieporozumień na drodze użytkownik- moderator/admin.

A teraz przejdźmy do pytań:

Lubisz gry komputerowe? jak tak to jakie?

Lubisz Wonderbolts?

Czytasz jakieś mangi?

To tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dziękuję za pomocne linki, na pewno mi się przydadzą (;

 

1. Nie lubię gier komputerowych, w sumie to po prostu nie mam na nie czasu no i nie znam jakichś ciekawych. Kiedyś grywałam w Simsy, to się liczy? xd

2. Niekoniecznie, bo to dla mni tacy jakby sportowcy. Pęd, wyścigi, akrobacje. Popatrzeć i owszem, można, ale miłością nie pałam.

3. Nie, nie czytam. :derptongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już cię lubię =3 Bym nawet z tobą poszedł na kawę (doczytałem się, że nie lubisz... No to Cappuccino =3)  gdyby nie to, że mieszkasz po drugiej stronie polski :v .

Z radością czas na rytuał przyjęcia. Dzisiaj w stylu disco (nie znam terminologii więc możesz mi wybaczyć =3)

 

*Na niebie unosi się gigantyczna kryształowa kula. Kolorowe światła błyskają na wszystkie strony świata*

-Katapulta Start!

*Piorunującym ruchem pokazuje w niebo skąd spada Hugowa Katapulta 9001*

-Łaaaaaadunek

*Tanecznym krokiem a'la wózek sklepowy rzucam na łyżkę katapulty małą, włochatą, żółtawą kulkę*

-Celuj

*Rękoma robiąc kołowrotek nakręcam katapultę i celuję prosto w Wilheminke. Po czym w typowym dyskotekowym stylu wskazuje nań palcem i wrzeszczę*

-PAL!!!

fluttershy_hug_by_c_h_loboguerrero_c-d4y

Edytowano przez Kitsun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej, hej.

 

@osa21c

Wybacz, ale nie gram w żadne. Nie mam na to czasu, poza tym jakoś mnie nie kręcą ^^''

 

@Sabina

Kiedyś miałam ambitne plany, by pomagać zaniedbanym zwierzakom i tak dalej. Z różnych powodów nie wyszło, więc skierowałam swoje plany w kierunku dzieci. Chcę zostać kuratorem sądowym zajmującym się dziećmi w patologicznych rodzinach, albo takimi, które same z różnych powodów wpadają w kłopoty i konflikty z prawem. Po prostu nie mogę słuchać jak co wieczór w programach informacyjnych dziennikarze opowiadają o kolejnych dzieciobójczyniach oraz pobitych i zaniedbanych dzieciach, którymi nikt się nie interesował, których krzywdy żaden pracownik socjalny nie zauważył.

Edytowano przez Wilhelminka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...