Skocz do zawartości

Cattershine


Mrs.Octavia

Recommended Posts

Z czym mi się kojarzy:

74068.jpg

Troszkę zbyt oczojebny jak dla mnie. To co ona ma na skrzydłach i naszyjnik to bym w ogóle usunął, do tego tą fioletową skarpetę ( :D nie wiem jak to się fachowo nazywa) można by zamienić na taką jak 3 pozostałe. Jeszcze taka sprawa, że nie lubię czerwonych/różowych oczu u postaci.. No chyba że mrok, ale taki prawdziwy mrok i wampirek, to wtedy czerwień jest do zaakceptowania.

Edytowano przez Bezik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście podoba, jedynie czarne skrzydła są dla mnie przesadą, którą lepiej byłoby zmienić, reszta jest w porządku. Oh, wait, ona nie ma Cutie Marka.

 

EDIT Wiedziałem, że już kiedyś to widziałem.

fgwj.jpg

Wiem, że małe i kiepskiej jakości, ale chyba coś udowadnia, nieprawdaż?

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście podoba, jedynie czarne skrzydła są dla mnie przesadą, którą lepiej byłoby zmienić, reszta jest w porządku. Oh, wait, ona nie ma Cutie Marka.

 

EDIT Wiedziałem, że już kiedyś to widziałem.

fgwj.jpg

Wiem, że małe i kiepskiej jakości, ale chyba coś udowadnia, nieprawdaż?

Wybacz ale to jest moja praca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko zostało wyjaśnione, obie prace należą do Cattershine. Jak już pisałem, serdecznie przepraszam, po prostu na forum pojawiają się ostatnio przeróbki prac innych i dlatego myślałem, że to kolejna. Na szczęście się pomyliłem, im więcej dobrych artystów na forum, tym lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko zostało wyjaśnione, obie prace należą do Cattershine. Jak już pisałem, serdecznie przepraszam, po prostu na forum pojawiają się ostatnio przeróbki prac innych i dlatego myślałem, że to kolejna. Na szczęście się pomyliłem, im więcej dobrych artystów na forum, tym lepiej.

Nie ma się czym martwić :3 Nie gniewam się ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że już kiedyś to dodawałam ale postanowiłam że poprawię trochę jej historię itp.

 

Imię: Cattershine

 

Wiek: 22 lata

Rasa: pegaz

 

Płeć: klacz

 

Miejsce zamieszkania: Manehatten

charakter: leniwa, czasami samolubna,lubi się rządzić i być w centrum uwagi, do bólu szczera, zawsze stara się dotrzymać złożoną komuś obietnicę,

Znaczek: Czerwone serce z białymi skrzydłami (przepraszam że nie ma obrazka)

Wygląd:

510341379752469680.png

Wiem że zazwyczaj kucyki nie noszą skarpetek i naszyjników ale po prostu taki jest mój styl. Spodobała mi się taka więc już nic nie zmieniałam. Dostawałam już pytania czy nie przerobiłam czyjegoś kucyka więc od razu oświadczam że obrazek jest mojego autorstwa.

Rodzina

 

Matka: Sunny

Ojciec: Fire Sky

Historia zdobycia CM:

Młoda klacz dość długo nie mogła zdobyć znaczka. Jej matka uznała że jeżeli córka szybko nie zdobędzie swojego CM to przyniesie wstyd całej rodzinie. Wynajmowała więc nauczycieli od których jak nie trudno się domyślić miała się uczyć różnych zdolności. Znaczek jednak dalej się nie pojawiał. Po jakimś czasie Matka klaczy zaczęła traktować ją jak niedorozwiniętą. Cattershine jednak nic sobie z tego nie robiła gdyż wiedziała że matka zachowuje się tak by zmotywować ją do zdobycia znaczka. Pewnego dnia jeden z jej nauczycieli zachorował więc klacz miała wolne po południe. Jako że nie wiedziała jak spożytkować ten czas, postanowiła pójść na spacer. Nagle zobaczyła małego pegaza który próbował latać, ale niestety mu się to nie udało i zaczął spadać. Cattershine nie czekając ani chwili dłużej złapała pegaza. Dowiedziała się od niego że chce za wszelką cenę nauczyć się latać gdyż inne pegazy go wyśmiewają. Różowo-oka postanowiła mu pomóc i kiedy tylko miała wolny czas spotykała się z małym pegazem. Po jakimś czasie źrebak został jednym z lepszych wśród rówieśników. Cattershine widząc to zrozumiała że jej niezwykłym talentem jest uczenie innych a na jej boku pojawił się znaczek.

 

Historia ogólna:

Kiedy klacz miała siedemnaście lat, zaczęła pracę jako nauczycielka latania. Uczyła zarówno małe,początkujące pegazy jak i te starsze. Choć jej pensja nie była zbyt duża to dawała sobie świetnie radę gdyż mieszkała z rodzicami. Dwa lata później postanowiła się wyprowadzić i pojechała do Canterlotu. Pod swoje skrzydła przyjęła ją przyjaciółka z dzieciństwa która aktualnie robiła karierę jako modelka.(jeżeli komuś się kojarzy z jakimś kucykiem z forum to słusznie bo stworzyłam takowego ale na starym koncie do którego nie pamiętam hasła) Cattershine dokładała się do czynszu. Niestety niedługo później Cassy (jej przyjaciółka) została wyrzucona. Co prawda była modelka nie była biedna ale nie mogła sobie pozwolić na utrzymywanie tak drogiego mieszkania zbyt długo. Klacze podjęły decyzję i wyjechały do Manehatten. Tam różowo-oka rozpoczęła pracę w  przedszkolu a Cassy w sklepie. Udało im się w miarę szybko znaleźć jakieś niedrogie lokum, był to kilkupiętrowy budynek. Cattershine zamieszkała w jednym z mieszkań na parterze a jej przyjaciółka piętro wyżej.

 

Dodatkowe informacje:

Znajomi mówią na nią Catter lub Catt. Nienawidzi noszenia sukienek, malowania się oraz układania jakiś szykownych fryzur. Lubi siebie taką jaka jest. Uwielbia gry zespołowe i wszelkie formy rywalizacji. Ogólnie jest raczej chłopczycą.

 

Powiedzonko: Co się stało to się nie odstanie

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę to skomentować 2 zdaniami.

Opis-tak. Wygląd-nie.

Prawda jest taka że raczej nikt nie ma skrzydeł w zupełnie innym kolorze niż ciało, w dodatku z kropkami. 

Dokładnie taki sam oczopląs po spojrzeniu na jej skrzydła. Choć opis na tyle mi wpadł do gustu, że aż zapytam, czy mogę z niego skorzystać?

I ta inna czwarta, fioletowa skarpetka xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie obejdzie się bez linku zanim stworzysz OC

 

A teraz zady i walety:

 

+ nie jest potężnym alicornem, który beknięciem wywołuje RainNuke

+ charakter... no dobra, niech będzie plus

+ historia zdobycia znaczka... chociaż z tą matką, to przesadziłaś

 

Żeby nie było zbyt pięknie:

 

- mają problemy finansowe i wyjeżdżają do miasta?

- kupują piętrowy dom?

- nie lubi się malować ale skrzydła to oszpeciła... 

 

Całość, pomijając wygląd (panie idź pan z tymi skarpetami) może być. Ale przydała by się wersja 2.0. Bez żadnych dodatków. Ale skoro to jej styl... jej strata  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...