Skocz do zawartości

Chyba powinienem się przywitać...


Kinro

Recommended Posts

Zupełnie zapomniałem wstawić tego tematu. Tak wyszło na to że wbijam z buta i rozgaszczam się...

Więc:

Siema! Jestem Kinro. Rocznik 97.

Prawdziwego imienia nie lubię przestawiać bo jest takie niepoetyckie...

Mieszkam w Piekarach Śląskich. Jestem zagorzałym fanem barszczu i bananów. Z seriali, oprócz MLP oczywiście, lubię Doktora, Świat Malcolma i nie pogardzę dobrym filmem, przykładowo Powrót do przyszłości, Seksmisja lub ekranizacja Władcy Pierścieni.

Książki. Uwielbiam czytać książki, lecz mam mało czasu na nie. Jeśli chodzi o nie: fantasy, historyczne i horrory. Ulubione to dzieła Tolkiena, Sapkowskiego i Kinga. Rowling nie znoszę za jej Harry'ego Garncarza, w który, moim zdaniem, jest zbyt nieudolnie pokazana dynamiczność.

Muzyka? Nie jestem specem, ale Rock, country i dark ambientowe utwory są moimi ulubionymi.

Jak dla mnie ciężko pisać o sobie... Zawsze myśli mi się tasują. Zanim zapomnę innych informacji, napiszę jeszcze że ulubionym kucem mym jest Applejack.

PS. Po prostu nie toleruję w swoich wypowiedziach żadnych emotikon. Dlatego zawsze produkuję takie szare ściany tekstu. Jestem murarzem tekstu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka? Nie jestem specem, ale Rock, country i dark ambientowe utwory są moimi ulubionymi.

Jak dla mnie ciężko pisać o sobie... Zawsze myśli mi się tasują. Zanim zapomnę innych informacji, napiszę jeszcze że ulubionym kucem mym jest Applejack.

Raczej się nie dogadamy. Mimo to baw się dobrze na forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Seksmisja

+10 do respect pointów.

Kinga.


+20

PS. Po prostu nie toleruję w swoich wypowiedziach żadnych emotikon. Dlatego zawsze produkuję takie szare ściany tekstu. Jestem murarzem tekstu.


+30
Gratulacje, masz 60 Daff pointsów, 
Witaj.
Jakie lubisz filmy?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velkomin~

tumblr_maqhuzVKfI1r9tk21.png

Wybacz za pytania ;A;

1.Lubisz Anime?

2.Ulubiony kuc drugoplanowy?

3.Lubisz zimny klimat?

4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii? (nie ma "nie wiem","Nie mam zdania","nie byłem" itp)

5.Lubisz kraje Skandynawskie? (patrz na górę)

6.A Lukrecje?

7.Lubisz pizze?     

8.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?

9.Lubisz Maskonury? (Jeśli nie wiesz co to....)

10.Yaoi,Yuri a może Hentai? (jeśli też nie wiesz co to,internet nie gryzie)

Vertu sæll kæru~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Lubisz Anime?

2.Ulubiony kuc drugoplanowy?

3.Lubisz zimny klimat?

4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii? (nie ma "nie wiem","Nie mam zdania","nie byłem" itp)

5.Lubisz kraje Skandynawskie? (patrz na górę)

6.A Lukrecje?

7.Lubisz pizze?

8.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?

9.Lubisz Maskonury? (Jeśli nie wiesz co to....)

10.Yaoi,Yuri a może Hentai? (jeśli też nie wiesz co to,internet nie gryzie)

Vertu sæll kæru~

1. I tak, i nie. Lubię, lecz uważam za stratę czasu, szczególnie gdy ma się go mało. Gdybym miał chociaż dwie godziny czasu dziennie na komputra i internety, jakoś obejrzałbym po mału np. Bleach czy FMA.

2. Lyra i/lub Bonbon

3. Kocham

4. Islandia jest ciekawą wyspą. Jeśli chodzi o Norwegię to mam żal, że leży na tym samym lądzie co Szwecja, której nie znoszę z wielu powodów.

5. Niezbyt...

6. Lubię

7. Kto by nie lubił.

8. Wytrzymałem dwa lata na forum z psychicznie chorymi. Raczej wytrzymam na forum o pastelowych taboretach.

9. Będę bezduszny jak napiszę "nie"?

10. Jak już wybierać to yaoi, na całego! lekkie yuri.

Elen síla lúmenn' omentielvo.

W porównaniu do Wielkiego Testu z forum, o którym pisałem w 8. Punkcie tp nic. Tamten liczył 81 pytań...

Jeśli chodzi o filmy: komedie, czarne komedie, horrory (choć nudne zazwyczaj)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię na forum, mam nadzieję, że odnajdziesz swój ulubiony dział i będziesz się dobrze bawił. Jednakże mam kilka spraw do ciebie:

 

Po pierwsze jeżeli do tej pory nie zapoznałeś się z regulaminem forum zrób to jak najszybciej i trzymaj linka--> http://mlppolska.pl/watek/7450-regulamin-forum-mlppolskapl/ ,

 

Po drugie jeżeli chciałbyś wziąć udział w sesji RPG/PBF u jakiegoś mistrza gry radziłbym ci zapoznać się z tym-->http://mlppolska.pl/dzial/73-organizacja/ działem,

 

Po trzecie, jeżeli zamierzasz stworzyć swojego OCeka radziłbym zapoznać się z tym --> http://mlppolska.pl/watek/4190-zanim-stworzysz-oc/ tematem.

 

Powyższe trzy sprawy pozwolą uniknąć niepotrzebnych nieporozumień na drodze użytkownik- moderator/admin.

 

A teraz przejdźmy do pytań:

 

Lubisz gry komputerowe? jak tak to jakie?

 

Lubisz Wonderbolts?

 

Czytasz jakieś mangi?

 

To tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na samym początku tej kopiujwklejki jest błąd w słowie "nie potrzebnych", chyba wiesz, jaki.

2. Lubię. Zazwyczaj MMORPG lub FPS. Ulubionymi FPSami są i zawsze będą: Counter Strike 1.6, Fallout (wiem, że to nie jest FPS. Po prostu ja uznaję go za FPS-RPG) Half-Life, a erpegi to pospolite nostejle, metiny, szeje, lastkejosy itp.

3. Jako grupa akrobatyczna: tak. Jako siły zbrojne: lamią.

4. Nie czytam mang.

Oh, i jeszcze dodam, że piszę i pre-czytam (why not, lubię neologizmy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem murarzem tekstu.

 

Nieźleście się podsumowali, towarzyszu. Pochwalam proletariackie podejście.

 

A tak poza tym to witaj na forum. Miło nie musieć brnąć poprzez niepoukładane informacje okraszone emotikonami jak spód blatu stołu gumami do żucia. Uporządkowane wiadomości o twojej skromnej osobie w całkiem przystępnej formie nie skłaniają mnie do żadnych większych refleksji. Pytania mam tylko dwa. Jeśli były (bo nie chce mi się czytać, taki leń mnie dziś dopadł) zignoruj. Dodatkowo plus za filmy.

Pierwsze, czy interesują cię może gry fabularne?

Czy zamierzasz coś napisać, nagrać lub też narysować?

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźleście się podsumowali, towarzyszu. Pochwalam proletariackie podejście.

Pierwsze, czy interesują cię może gry fabularne?

Czy zamierzasz coś napisać, nagrać lub też narysować?

0. Podobno słynę z takich rzeczy. Już taki jestem, że wszystko porównuję. Swoją drogą: tak to uporządkowane jak za czasów Discorda.

1. Owszem, gry fabularne są ciekawe.

2. Owszem, niedługo publikuję "operację "Rycerz"", czyli poważniejszy sequel "Typowego Utworu Nienormalnego Ślązaka" (początkowo to był symulator śląskiego fandomu, co zmieniło się w potwora Frankensteina z aluzji. Poważnie...)

Witaj na forum! :hug:

Lubisz kapibary? :lunaderp:

Oczywiście! Kapibary są takie interesujące!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię na forum.Niestety skromnie bo jak zwykle Mrs.Octavia zalała "nowego" ścianą pytań z czego niektóre ja chciałam zadać.Mówi się trudno...

Życzę dobrej zabawy na forum.

EDIT:Dobra mam już pytanie...

Czy słyszałeś kiedyś o Vocaloidach i piosenkach z serii "Story of Evil"?(np. "Daughter of Evil" lub "Servant of Evil")

Edytowano przez Malinusia-chan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o Vocaloidach. Zdanie mam jedno: "Ach, ci japonerzy"

Druga odpowiedź: Nie słyszałem o żadnej z nich.

Witam wszystkich bardzo serdecznie i chyba walnę emotkę

@EDIT

Jednak nie...

Edytowano przez Kinro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...