Skocz do zawartości

Jak wyglądałby wasz Cutie mark ?


Bluedraft

Recommended Posts

Moim cutie markiem najprawdopodobniej byłaby róża kierunków geograficznych. Raz, że uwielbiam podróżować i odkrywać przed swoimi oczyma nowe obszary. Dwa, że moje OC ma taki CM i trzy, że nie mam pomysłu na lepszy CM dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczesana w kosmos czarodziejska różdżka, fajnie by było być czarusiem jak gandalf :D Tylko trzeba by do tego mieć kij na czole :begone:

A z moim obecnym życiem i talentami, cóż, bądźmy realistami, pewnie klawiatura, ew książka, czyli znaczki tru nolifa ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Cóż. Od tego, że piszę byłby tam kałamarz albo gęsie pióro z kartką. Do tego kilka naboi od wojska, którym się zajmuję (strzelnica, broń takie i sprawy). Znalazło by się coś jeszcze z teatru i mojego zamiłowania sztuką. Ogółem trochę by tego było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero widzę, że jest drugi temat o cutie markach O_o Jako, że już pisałam w innym w offtopie to i tu napiszę, a co tam.

Zacznę, że ja w ogóle pewnie nie miałabym znaczka xD

Chociaż jeśli już miałabym go mieć, to ukesiowy znaczek zapewne przedstawiałby się w sposób mniej więcej taki:

00100020480_tns.png

Dlaczego? Z racji, że jestem specjalistą do spraw ukesiów z manią na pukncie miłości męsko-męskiej :9QuUw: Nic chyba bardziej by mi nie pasowało, bo to praktycznie moje życie i zainteresowania :rainderp:

Ewentualnie jakaś nitka i igła, czy pluszowy kucyk, jako że zajmuję się szyciem, ale nie wiem, tamto chyba jednak bardziej pasuje xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...