Skocz do zawartości

Jak wyglądałby wasz Cutie mark ?


Bluedraft

Recommended Posts

Jest kilka możliwości:

1) najbardziaj prawdopodobna opcja: wariacja na temat tego obrazka

2) coś obrazującego zarówno moje zamiłowanie do czytelnictwa, jak i pisarstwa, na przykład: click!

3) jakaś wariacja na temat kostek do gry, na przykład takich

4) może jakiś organiczny związek organiczny, na przykład alanina*? Oczywiście ta opcja jest możliwa tylko wtedy, gdybym zachorował na cutie pox.

*taa, wiem... Wzór "poprawny" na poziomie szkoły średniej, ale nie chce mi się szukać lepszego obrazka, a uploadować czegokolwiek tym bardziej :discord2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Lemuur, naczelny pacyfista. Jak na pacyfistę przystało, chce bić wszystkich dresów:p Moim kjuti markiem niewątpliwie byłaby jakaś graficzna reprezentacja matematyki. Może liczby i figury geometryczne w kupie? To, albo coś podobnego. Matma to jedyne, w czym jestem dobry, wyłączając krytykowanie wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój cm... Nie wiem. Pewnie ktoś by odpowiedział, że coś związanego z matematyką, ale znam dużo osób lepszych ode mnie. .-. Z informatyki jeszcze więcej. Mam talent do wkurzania ludzi, a raczej jest to coś w rodzaju mojego hobby... O, wiem, świetnie gram w Minesweeper'a (gra znana powszechnie jako 'Saper'). XD' Chociaż i tak słabo w porównaniu ze światowymi rekordami. Saper to raczej moje uzależnienie. *paczy na ponad 6k zagranych gier na 'Expercie', licząc od grudnia*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie coś takiego (sam w paincie rysowałem to brązowe to książka a to szare w kropki klawiatura a to jajo to myszka oraz ten niebieski prostokąt to monitor a to niebieskie w kształcie T pewnie zgadniecie co to) może byłby jeszcze teleskop ale wątpię

http://zapodaj.net/98ae2831d866d.png.html

jeśli nie będzie działać to dam załącznik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Biorąc pod uwagę, że cutie mark przedstawia mocną stronę właściciela u mnie nie było by z nim problemu, bo prawdopodobnie nigdy bym go nie otrzymał

No, ewentualnie takie cudeńko

https://encrypted-tbn3.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSxZsa-8E7f6nLAdZ0F05XEFkiu9D8sqUeKninjhTHKJZ913XhEVg

Z powodu ogromnego pesymizmu i czarnego humoru...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój CM (o ile to co robię można nazwać talentem)to papirus, albo gliniana tabliczka z pismem klinowym posiadam bowiem dość sporą wiedzę historyczną i często szokuje tym innych (ostatnio zszokowałem tym na wycieczce przewodnika, a raz jeden z przewodników dał mi poprowadzić wycieczkę, co prawda on mówił, ja tylko wskazywałem). Z resztą zawsze lubiłem czytać książki historyczne i mam czasami takie momenty, że czytając/oglądając coś, zastanawiam się nad historią świata przedstawionego ( nawet gdy oglądam kucyki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu widzę to co poniektórzy mają naprawdę niezłe pomysły jeżeli chodzi o CM , hmm ktoś tu skomentował że niema do niczego talentu ,talent nie koniecznie musi opierać się na danej czynności np. grania na perkusji czy umiejętności napisania w 5 minut wiersza długiego na 50 stron :D naszym talentem może być nawet tworzenie własnej filozofii albo robienie rzeczy które nigdy nie miały związku z tym co mieliśmy zrobić :D . Niektórzy mogą mieć talent do wychwytywania nawet najmniejszych niuansów dźwiękowych :D , albo w widzeniu tego co tylko nie liczni potrafią dostrzec (nie mówię tu o ludiach chorych umysłowo):D Sam miałem problem w odkryciu co jest tak naprawdę moim talentem ,dopiero po 4 godzinach dotarło do mnie że moim talentem co mnie zawsze wyróżniało jest to że potrafię rysować technologię np. głośniki ,samochody i takie tam :D mało kto mi w tym dorównywał zwłaszcza w rysowaniu zestawów audio :D często wiele definicji rozumiem przez je rysunki :P w tedy gdy wszyscy rysowali szlaczki w zeszytach ja rysowałem samochody ,przekładnie( zębatki i nie zębatki ), kolumny głośnikowe i inne części zestawu audio :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... żeby tak pomysł na CM wpadał tak samo niespodziewanie jak kucyki go zdobywają :). Ja za choinkę nie mam pomysłu. Forever blank flank... Z wypowiedzi kumpla, mój CM musiałby symbolizować, to że przynoszę światło i pomoc + to że rosnę, rozwijam się, wzmacniam (i jak to wszystko polączyć w jednym CM :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu widzę to co poniektórzy mają naprawdę niezłe pomysły jeżeli chodzi o CM , hmm ktoś tu skomentował że niema do niczego talentu ,talent nie koniecznie musi opierać się na danej czynności np. grania na perkusji czy umiejętności napisania w 5 minut wiersza długiego na 50 stron :D naszym talentem może być nawet tworzenie własnej filozofii albo robienie rzeczy które nigdy nie miały związku z tym co mieliśmy zrobić :D .

Niektórzy mogą mieć talent do wychwytywania nawet najmniejszych niuansów dźwiękowych :D , albo w widzeniu tego co tylko nie liczni potrafią dostrzec (nie mówię tu o ludiach chorych umysłowo):D

Sam miałem problem w odkryciu co jest tak naprawdę moim talentem ,dopiero po 4 godzinach dotarło do mnie że moim talentem co mnie zawsze wyróżniało jest to że potrafię rysować technologię np. głośniki ,samochody i takie tam :D mało kto mi w tym dorównywał zwłaszcza w rysowaniu zestawów audio :D często wiele definicji rozumiem przez je rysunki :P w tedy gdy wszyscy rysowali szlaczki w zeszytach ja rysowałem samochody ,przekładnie( zębatki i nie zębatki ), kolumny głośnikowe i inne części zestawu audio :D .

O, o, o. To ja już wiem, co by było u mnie! Oko! 8D Bo potrafię na coś rzucić okiem i wyłapię jakieś dziwne słówko/błąd (jeśli chodzi o teksty, jestem grammar nazi) lub różnicę 1px (obrazki, to akurat było przy jakimś podpisie na innym forum 8D).

(Ale samego wzroku nie mam za dobrego. :rainderp: )

*myślu* O, wiem! Jeszcze oko dlatego, że oczy potrafię ładnie rysować (tzn. w miarę ładnie). Kit z tym, że głównie w jedną stronę, ale oczy to jest to, co mi się najbardziej w moich kucykowych szkicach podoba, o. I ostatnio ich dużo bazgram. *zerka na RD obok siebie...* ... Yup.

Ehh... żeby tak pomysł na CM wpadał tak samo niespodziewanie jak kucyki go zdobywają :). Ja za choinkę nie mam pomysłu. Forever blank flank... Z wypowiedzi kumpla, mój CM musiałby symbolizować, to że przynoszę światło i pomoc + to że rosnę, rozwijam się, wzmacniam (i jak to wszystko polączyć w jednym CM :D)

Pomoc ze światłem łatwo połączyć, bo symbolicznie to wyjdzie. Pomoc -> dobro -> światło.

Rośnięcie i rozwijanie się, wzmacnianie... Spójrz na Cheerilee - uśmiechnięte kwiaty. Kwiaty, bo chce pomagać 'zakwitnąć' młodym. U ciebie do tych cech też bym dobrała jakąś roślinę. :3

A więc roślina + światło lub jakaś roślina mocna, ale jednocześnie kojarzona z dobrem. :3

(Na coś się w końcu przydało to jak na lekcjach wałkowaliśmy analizę wierszy. XD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...