Skocz do zawartości

Jak wyglądałby wasz Cutie mark ?


Bluedraft

Recommended Posts

Jeśli chodzi o mnie to oczywiście że to będzie MonoDevelop rodem z unity i jakiś skrypcik napisany z javascript w tle o.0.

Tak BTW: wyobrażacie sobie cutie mark na tyłku każdego człowieka?

Wychodziło by że mamy nasze przeznaczenie w ...(domyślacie się o co mi chodzi :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uhh, trudno powiedzieć... wszyscy na SB mówią mi że rozwijający się kwiat, a konkretniej róża, bo wstawiłam zdjęcia do tematu... ze swoimi fotografiami i każdy zachwyca się moją urodą. ;-;

Ale ja lubię śpiewać, więc uważam że byłoby to coś w stylu nutki na pięciolinii, klucza wiolinowego, lub mikrofonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne nutka lub płyta winylowa ale czas by pokazał jakie dostałbym przeznaczenie i znaczek gdyż może coś zaskoczyć, w końcu Sweetie Belle chce pójść w ślady starszej siostry ale jej powołanie to śpiew (chciałem napisać wokal czy jakiś jego synonim ale mniejsza o większość)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mój CM jaki mógłby być kocham słuchać muzyki to może coś w stylu octavi z tym wyjątkiem że ja słucham przeważnie rock/metal więc nie wiem jak by dokładnie  wyglądał  :ivXRI:  może ktoś pomoże  bo serio nie wiem jak by wyglądał 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...