Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Bluedraft

Jak wyglądałby wasz Cutie mark ?

Recommended Posts

Witam ! Mam do was pytanie , zapewne wiecie że zdobycie swojego Cutie mark'a to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego kucyka w Equestri . Będąc kucykiem jak wyglądał by wasz Cutie mark ? :D Mój wyglądał by za pewne tak jak na załączonym obrazku :

U mnie zapewne skończyłoby się na książce, bo nie wiem, jaki jest symbol lenistwa.

• Upvote 1

Air kot jest symbolem lenistwa :3 A mój to Kot latający na chmurze i rzucający ninjami w innego koty oraz jedzący żelki miś panda

Myślę, że harmonijka... Chyba, żeby przedstawić jakoś mój talent do trollowania i wkurzania ludzi. :P

Mój znaczek przedstawiałby kolesia z mikrofonem stojącego przed ludźmi robiącymi zbiorowego facepalma ^^

Guest Zniszczyciel

Mój cutie mark... Cóż, nie jestem w niczym dobry... Ale chciałbym balisonga!

• Upvote 1

Mój? A czy Changelinsy miały Cutiemarki? ^^ Nie wiem, ale jeśli bym musiał wybierać to na pewno jakaś czarna rzecz, albo biała żeby odbijała się na czarnym kolorze kucykowego mnie ^^

(praca nie mojego autorstwa) :P

Bo moja! :x

A co do mojego cutie mark'a to wcześniej myślałam że skalpel ale jak się dłużej zastanowić to może serce z rogami i ogonkiem diabełka + aureolka i może skrzydełka...

Mój cutie mark?... Może pióro?(talent do wymyślania niesamowitych historii) A może... coś co symbolizuje połączenie marzeń, czepialstwa, wrażliwości, dumy i obowiązkowości?

Hmmmm... Konata, znak Skulltaga, Dooma II, Colt 1911, Gewehr 43, Pióro, emblemat Ulthwe, Jakiś znak wiedźmiński, kawka, kotlet, Kanade, Nutka ze względu na moje zamiłowanie do muzyki pianistycznej i grę na instrumencie tymże lub Flaga Cerenven.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...