Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

no wiec vk36.01 jest ciezkim od tego update'u ale nie chce mi sie expic tego jeba.... pz38nA :/

juz chyba wolalbym zagrac sobie M6 czy T150 albo KV-2 ;)

a tak swoja droga to expie t49 do hellcata jak juz wczesniej wspominalem ;)

wiec w najblizszej przyszlosci oczy beda zapewnione ;)

Edytowano przez ad0n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie TS'a mialem jz kiedys wiec musze tylko odkopac gdzies instalke bo nie chce mi sie sciagac ;)

@EDIT

Proponowalbym Shermana z trollem i gold ammo ;) 400 dmg za strzala na 100% wchodzi

a tak serio to mozna grac takze medami bo one sa lepsze nic HT ;)

mobilnosc szybkostrzelnosc pole widzenia te sprawy

tylko dmg mniejsze :/

ale to da sie chyba przezyc a jak ktos kupi churchila VII to sam go bd rozwalac bo jezeli churchil I jeszcze jest op to VII to smiec ;)

Taka sytuacja :)

Edytowano przez ad0n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie niegłupim pomysłem jest opracowanie Churchila VII, ponieważ kv 1s ma problemy z jego przebiciem od frontu, a działo jest w miarę celne i szybkostrzelne 152 pancerza z przodu, 150 peny,  i 14 pocisków na minutę, minusy to mała mobilność no i 140dmg

 

spokojnie TS'a mialem jz kiedys wiec musze tylko odkopac gdzies instalke bo nie chce mi sie sciagac ;)


@EDIT

Proponowalbym Shermana z trollem i gold ammo ;) 400 dmg za strzala na 100% wchodzi

a tak serio to mozna grac takze medami bo one sa lepsze nic HT ;)
mobilnosc szybkostrzelnosc pole widzenia te sprawy
tylko dmg mniejsze :/
ale to da sie chyba przezyc a jak ktos kupi churchila VII to sam go bd rozwalac bo jezeli churchil I jeszcze jest op to VII to smiec ;)

Taka sytuacja :)

Propo shermana myślę, że wersję Jumbo możnaby wziąć pod uwagę, ze względu na dobry pancerz.

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może w tej dolnej ankiecie nie głosujcie na wszystko co może się przydać. 1-2 góra. czym wam się najlepiej gra, co najłatwiej dostać etc. np. w drodze do ARL 44 jest dość... trudnych czołgów. chyba każdy w linii (może poza B1)
 

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

churchil VII to smiec i smieciem pozostanie. Na pewno nie bd marnowac czasu na expienie do niego. Co z tego ze ma wiecej pancerza od Sporta jezeli ma o wiele slabsze dzialo. ;)

Jak znerfia sporta to po prostu przezucimy sie na 8 tiery (is3 tiger2 i te sprawy) ;)

Edytowano przez ad0n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez pod uwage tez KV2 ktore (jeseli ma dobre oczy) jest zabojcze (1-2 strzalow i kv1s pada).

A do ISa3 szybko sie expi. Is jest przyjemnym czolgiem ale dopiero wtedy jak odblokujesz sobie dzialo co najmniej to ze sporta (czyli ponad 12k expa na wieze).

A po T150 masz smieci - KV3 i KV4 potem jakies ST-I oraz ISa4 ;)

Podobno nerf kv-1s został odwołany: nerf KW-1S w 8.9 został odwołany "Nie znerfimy go, kompletnie go przerobimy" źródło http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-1318--na-tropie-world-of-tanks-60/ 18 linijka. Ciekawe czy przerobią na lepsze czy na gorsze

Jezeli jeszcze bardziej by go ulepszyli to cisnal by i 9 i 10 tiery bo nawet 8 czasem maja z nim problem teraz a co dopiero po nastepnym ulepszeniu ;)

A w ogole to mamy jakies oczy??

W sensie jakis med czy niszczyciel (ulepszony na full z co najmniej 3 perkami)

Ja moglbym zrobic SU100 i przeniesc zaloge ze Sporta (po 2 perki i 3 w budowie ( jakies 15% zrobione))

Edytowano przez ad0n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak musimy atakować, np szturm czy też atak to lepsze rozwiązanie jak na Westfield. albo himmelsdorf.

z KV-2 nie zrobisz porządnego ataku bo KV-2 to wsparcie. naczy, wypróbować raz można, ale to będzie eksperyment z niewiadomym wynikiem. i nie każdy umie/chce grać trollem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kw-4 i st-1 to nie śmieci wiem bo na obu grałem. A co to trolla to jedno z moim ulubionych dział jedyny minus ze jak strzelasz do ruchomych celów na odległość 600-800 metrów to trzeba celować 3/4 cm przed celem i możesz policzyć ile sekund pocisk leci. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby już mnie jednak ktoś potrzebował, to stoję na stugu, kawie w wersji small i arty V tieru (już nawet nie pamiętam  jaka nazwa i frakcja... po M37), powoli zbieram się też w stronę Churchila, ale expienie całości trochę potrwa. Nie potrafię nolifić w "Ścianę tekstu" (WoT)


^^
Hellcaty to całkiem niezłe trolle, ale osobiście bardziej mnie wkurza hetzer. Gorszy, ale przeładowanie to ma chyba światłowodem, bo przy moim wajfaju...

Edytowano przez Victoriatus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tak: ja chętnie zostanę przy KV-1S, mimo rzekomego osłabienia. To nadal będzie mocny czołg, może nie taki jak wcześniej, ale mimo wszystko co najmniej niezły. Jeśli nie KV-1S, to wspomniany w poście wyżej STUG. Jak dla mnie tylko to może coś zdziałać na wyższe tiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam, mam jeszcze kompa starej daty i dość spore dyski twarde. Łącznie 150gb... Łącznie, co automatycznie odrzuca po 2-3gb na każdym z nich, by jakoś to szybciej działało... Obecnie te 9gb to ja mam wolnego łącznie... Trza się wgl zastanowić nad wymianą sprzętu, bo wiesiek 3 idzie...


A do tematu, jak by kto chciał, to JAG_A się melduje, choć trochę lami...
 

 

 

 

/edit: ort

Edytowano przez Victoriatus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie do tych zmian jest jeszcze sporo czasu... a i takie ogłoszenie :rainderp: Na pewno każdy z was chciałby się przejechać jakimś czołgiem i go sprawdzić czy poszaleć 10 tierem macie na to okazje ale musicie pobrać serwer testowy wota 8.9 około 5-6Gb dostępny będzie już od tego czwartku przez około 2-3 tygodnie jeżeli pobrało by to jakieś 4-7 osoby możemy pograć razem jakiś trening czy pluton bo raczej kompani na serwerze testowym nie dorwiemy.

Na 80% sciagam

Chce zobaczyc jak sie gra sportem po tym "nerfie"

Mozemy sie zgadac i pograc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...