Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Flippyn - w kompaniach seniorskich ekkie są tylko do 4 tieru. no i moim zdaniem ELC nie jest celny. chociaż całkiem fajny

Co do KV-2 - ok, zrobimy eksperyment. każdy kto będzie miał wyjedzie KV-2 i zobaczymy co będzie.

Co do KV-1S. Na pewno możecie już iść na KV-1. Potem każda opcja jest dobra.

na serwerze testowym wszystko będzie jasne - chyba też ściągnę

Victoriatus - ni ma problemu. bierzemy wszystkich, byle się trzymać regulaminu. pamiętaj tylko ściągnąć teamspeak 3. darmo jest a mówić w sumie nie musisz.

dołącz do klanu po prawej na stronie http://worldoftanks.eu/community/clans/500030213-MLP-P/ :-)

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że ich serwer z klanami ma problemy - na jakiejkolwiek stronie któregoś klanu pokazuje że strona nie istnieje (w każdym razie u mnie), dlatego boję się teraz cokolwiek robić (np przyjmować członków).
Ale zgłoszenie doszło, Victoriatus. kiedy to minie natychmiast przyjmę.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. TSa zainstaluję przy najbliższej okazji (muszę przełamać lenia by go pobrać enty raz w życiu) ale trochę ... sorka, przepraszam za offtop. Potrzebuję neutralnej opinii w prywatnej sprawie do rp. Szybkie pytanie, wymagające dwóch głosów max. Klacz czy ogier? Ewentualnie, by było do tematu: Niszczyciele czy arty?

edit: dobra, płeć odpada, ale mini ankietę o czołg pozostawię :D

Edytowano przez Victoriatus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompania (nie żadna kampania) - grupa graczy (8-10 graczy) która gra przeciwko innym kompaniom. ja ją zakładam i rozsyłam zaproszenia, które się pojawia u każdego gracza na dole po prawej. i potem gramy razem jako reprezentacja equestrii. Dark - w grze Damian545 rozstawia jako najbardziej doświadczony za pomocą Teamspeak nas po mapie w strategicznie ważnych punktach. my gramy w kompaniach do max 6 tieru (są też inne) gdzie najlepsze dwa czołgi to KV-1S i Hellcat. następna jest w sobotę wieczorem o 18 - im więcej graczy będzie tym lepiej. czyli jak masz czas...

tylko że KV-1S bez działa 122mm nie jest już najlepszym czołgiem. ale jak nie masz nic innego to trudno.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dasz rade ;)

ja dzailo na sporcie nabilem w ok. 8-10 godzin grania roznymi czolgami

btw. jutro juz komp bedzie w pelni sprawny wiec na sobote powinienem byc gotowy ;)

Moje czolgi (kv1s i arl44) sa gotowe do obrony Equestrii

Edytowano przez ad0n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-10h grania .-.
Ja tam w Wota nie nolifię więcej niż 1.5h dziennie. Po prostu mi się nie chce. Ale mam już prawie 7k, więc zostało nieco ponad połowę nabić i będzie. Może się wyrobię do piątku z takim tempem. Tak czy inaczej, ja chyba wystąpię w Stugu /kavie1s, bo skoro o arty się nie martwimy... ew. Może mi się uda churchila nabić, ale to będzie wtedy totalny begginer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam V, więc się nie wychylam.
Ale wgl, mnie chyba nie bierzcie pod uwagę, bo (co przypomniało mi się teraz - wieczorem) Internet nam ostatnio tak fajnie działa, że rankiem nawet i przy całorodzinnym użyciu da się go używać, jednak wieczorami muli tak bardzo, że nawet przy włączonym jednym komputerze jakość 144p nie chce się ładować... Wygląda więc na to, że nie ma co liczyć na płynną grę przy dodatkowo odpalonym steamie... Chyba jednak piszę się na wcześniejsze godziny... Nie na tę kompanię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Churchill I bez porządnego działa? to już lepiej matyldę bierz :-P

arta może być jak koniecznie chcesz, ale to najlepiej 6 tier.

Zalezy jaka ma ta arte i jak na niej umie grac ;)

Znajomy ma Grille maxowe i gra na nim lepiej niz na hummelu czy ruskach ;)

a co do matyldy to jest ona OP na swoim tierze ;)

tylko na seniorska to raczej sporta bysmy woleli ;)

Edytowano przez ad0n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech - byłem raz cały weekend sam w domu. szkoda że wtedy miałem problemy techniczne z WoTem, inaczej bym już miał 9 tier teraz. (W poniedziałek potem w szkole myślałem że zaraz umrę).

Im wcześniej kompania, tym mniej chętnych było. wieczòr jest dla większości optymalny.

Ps: Miałem w grze mały cud - logo RD nas chroni! KV-1S ze 122mm nie spenetrował przedniego pancerza mojego BDR G1B! a ślad po pocisku był dokładnie w miejscu obrazka ^^

Mała informacja - ludzi, co MIMO ZAPYTANIA nie dają znaku życia, oraz podają bardzo niedokładne informacje typu: "hej to ja." albo "podałem nick" (którego nigdzie nie mam) WYWALAM!

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps: Miałem w grze mały cud - logo RD nas chroni! KV-1S ze 122mm nie spenetrował przedniego pancerza mojego BDR G1B! a ślad po pocisku był dokładnie w miejscu obrazka ^^

 

Aura Eqestrii nas broni. :lunasmile:  To był znak, znak,że możemy podbić świat!

A propo nerfa sporta to kiedy to ma wejść, bo nie mam kasy na kolejną szóstkę.

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura Eqestrii nas broni. :lunasmile: To był znak, znak,że możemy podbić świat!

Wszystko w swoim czasie ;)

Przemysl ciezki jeszcze sie dobrze equestrii nie rozwinal a ty juz o ataku na swiat myslisz ;)

A propo nerfa sporta to kiedy to ma wejść, bo nie mam kasy na kolejną szóstkę.

Nerf sporta bedzie w nastepnej wersji (8.9) ale mysle ze dalej bedzie dalo sie na nim grac.

Co do kasy... Kup sobie premium na 24 h i graj przez caly dzien. Ewentualnie questy (misje) wykonuj. ;)

13k? mój rekord to 74k :ming: ale cały dzień przed kompem oczywiście

jest szansa zebys mi ISa poexpil?? :P

moge nawet premium na ten dzien zasponsorowac ;P

Edytowano przez ad0n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to już lepiej matyldę bierz :-P


Tak mi się teraz przypomniało. Idę przez Valentine. Więcej funu jest. a jak ostatnio dobiłem KaVu-1 to już wgl wszyscy ze śmiechu leżeli, a od wroga zarobiłem, sądząc po reakcjach ze trzy czy cztery zgłoszenia o heaty. Tak to już jest jak się wali pod kątem 90% w machę :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się teraz przypomniało. Idę przez Valentine. Więcej funu jest. a jak ostatnio dobiłem KaVu-1 to już wgl wszyscy ze śmiechu leżeli, a od wroga zarobiłem, sądząc po reakcjach ze trzy czy cztery zgłoszenia o heaty. Tak to już jest jak się wali pod kątem 90% w machę :D

Osobiscie Valentinem gralem moze z 10 razy ( + 3 razy tym premium na drugim koncie ) i nie mam co do niego milych wspomnien. Za to na niszczycielach brytyjskich sie fajnie gralo. UC2Pdr. 70% zwyciestw ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...