Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Jakie są według was cele oraz założenia naszego klanu? O co walczymy, co zamierzamy osiągnąć? Czy w przyszłości zamierzamy stworzyć prawdziwe wojska pancerne, by chronić Eqestrię?( w Eqestrii oczywiście  :rainderp: ) Piszcie.^^ (Muszę wytłumaczyć nasze cele w liście do księżniczki Luny, aby dostać błogosławieństwo XD, serio :rainderp: )

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że klan jest aby się wspólnie bawić wśród "swoich" :D Jedno co zauważyłem a raczej czego nigdy nie zauważyłem to jakiekolwiek rozmowy o kucach, ciągle tylko coś o czołgach, czasem zapominam że jestem w klanie z bronymi ale to szczegół. Żeby coś osiągnąć to najpierw trzeba wbić jakieś dziesiątki więc jedynym celem są treningi/kompanie.

 

Co do IV to nie idę w żadne czołgi które wymienił tu Izy dlatego jedyne co mogę kupić to M5A1(wg mnie świetny scout i nie tylko) i T40

Zakupiłem już T25/2 więc załoga z Hellcata i moduły poszły właśnie na ten czołg także Hellcat jest już nie bardzo zdatny do jazdy także pozostaje mi z VI tylko Type 58.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że klan jest aby się wspólnie bawić wśród "swoich" :D Jedno co zauważyłem a raczej czego nigdy nie zauważyłem to jakiekolwiek rozmowy o kucach, ciągle tylko coś o czołgach, czasem zapominam że jestem w klanie z bronymi ale to szczegół.

Sie wojna toczy, ludzie się skupiają by trafić we wroga, lidzie się skupiają by wymyślić plan by zniszczyć przeciwnika, a jeżeli nikt nie gada to znaczy że nikt nie chce rozmawiać albo się wstydzi, po za tym rozmowa o poniaczach albo o fandomie to stąpanie po kruchym lodzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dzięki klanowi uczymy się też o braterstwie i przyjaźni  :hug3:  , pomoc koledze, gdy ma 1% i zasłonięcie go by nie zginął lub wspólne bronienie linii, aż do śmierci  :salut:,a co powinno być naszym celem? Według mnie szerzenie zainteresowania kucykami i zmienianie stereotypów o bronych, no i oczywiście walka ku chwale Eqestrii :rd7: . A propo rozmów myślę, że, jednym z powodów może być brak moicro u niektórych osób, o kucykach i fandomie gadać można, ale bywa to trudne, gdy jedzie na nas armia Sarunana  :S .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no możemy spamić w czacie "For Glorious Equestria!" i takie tam, albo każdemu dać nazwę jakiegoś kucyka :ming: . ale na przykład ja za dużo o kucykach w czasie gry nie myślę.

Z pisaniem na czacie to jak chcecie mnie to tito, ale by każdemu doś imie kucyka to dobry pomysł bo np. ja mam inny nick na wocie a inny mam w fandomie, to ma przyszłość ten pomysł tylko, jest problem że każdy chce być swoim ulubionym a na bank jest tu co najmniej 2 osoby które lubią tą samą postać. Czyli w następną sobotę trzeba to uzgodnić kto jakiego kucyka przyjmie imię. Na dzień dzisiejszy Alderowi proponuje Derpy :aj5:  ... Zgadzacie się towarzyszu Alder ?? :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są według was cele oraz założenia naszego klanu? O co walczymy, co zamierzamy osiągnąć? Czy w przyszłości zamierzamy stworzyć prawdziwe wojska pancerne, by chronić Eqestrię?( w Eqestrii oczywiście  :rainderp: ) Piszcie.^^ (Muszę wytłumaczyć nasze cele w liście do księżniczki Luny, aby dostać błogosławieństwo XD, serio :rainderp: )

 

Celem naszego klanu jest bronifikacja całej planety! walczymo o przyjaźń i harmonię, walczymy o wolność i pastelowe taborety. My nie jesteśmy jakimś tam klanem, jesteśmy jednyną nadzieją equestrii na lepsze jutro! Będziemy szerzyć przyjaźń i harmonię tęczowymi pociskami kalibru 122 mm a każdy wysłannik chaosu który stanie nam na drodze, zostanie zmieniony w karmnik dla gołębi! A jedyne co zamierzamy osiągnąć to dominacja i ochrona equestrii!! Za Equestrię!! za clo...no to to nie ale ten tego...dobra teraz na poważnie, wydaje mi się że powinniśmy się dobrze bawić i tyle o!

 

Zviezda...milcz! bo wyśle cię do fabryki tęczy wyślę o!

Edytowano przez Alder
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to raczej ujęcia z kilku bitew (nie wiem jak je ładnie zrobić), jakąś fajną muzykę, może jakieś przerobione urywki serialu (np. Twilight, gdy wypowiada się na balkonie, jakieś inne wypowiedzi księżniczek itp.Tylko potrzebna jest osoba, która zna się coś na montażu (żeby np. zrobić ujęcie kolumny naszych czołgów jadących kolumną przez step, na treningowej). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie - jeżeli ktoś narzekał że ciągle są tylko kompanie - z pomysłu Flippyna na pewno da się coś zrobić.

 

 

Tylko potrzebna jest osoba, która zna się coś na montażu (żeby np. zrobić ujęcie kolumny naszych czołgów jadących kolumną przez step, na treningowej). 

 

Jest ktoś chętny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na hymn może Smile song pinkie pie. IDEALNIE pasuje.

albo przerobiony hymn ZSRR. opcjonalnie wszyscy nucimy melodię Tetrisa.

trza by to nagrać i dać na Youtuba! byłoby PIĘKNE

 

A co towarzysz sądzi o tym ? Po angielsku ale ktoś kto bardzo biegle mówi i zna angielski może to spolszczyć by miało to ręce i nogi albo chociaż kopyta.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mieć coś przeciwko temu. (ja osobiście nie, chociaż to mi się bardziej podoba -

To przeróbka hymnu NRD)

 

 

 

Tylko potrzebna jest osoba, która zna się coś na montażu (żeby np. zrobić ujęcie kolumny naszych czołgów jadących kolumną przez step, na treningowej). 

 

Jest ktoś chętny?

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec... dark nie masz sie z czeg cieszyc ;) wiesz chyba jakie koszty moga generowac te czolgi prawda?? ;)

Izy propaganda pracuje pelna para i w prawie kazdej bitwie probuje zbronifikowac kogos piszac For Glourious Equestria i zadajac im okolo 3000dmg w jednej bitwie

Pomysl z glosnikami wydaje sie dobry... Chyb napisze do War Gamingu by zastanowili sie nad ta opcja.

Co do teczowych 122 ;) nie zapominaj o innych kalibrach Alder ;)

Edytowano przez ad0n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...