Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

z zamku za daleko. nie widzi bazy.

a na różnych pozycjach na torach po jednym strzale będzie wiadomo gdzie jest. i już połowa życia poszła. podczas kiedy u KV to tylko niewielka część a być może nawet zrykoszetuje.

co do T1 - miałem go dość długo aż w końcu uznałem potęgę KV i go sprzedałem.

to na nasz skład proponuję 2 KV i jeden ELC. ja biorę KV, Flippyn ELC no i pytanie - czy ktoś jeszcze ma KV w naszej drużynie? Destroid.Brony i Helo5001?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsunę wam jedną taktykę. Cofacie się do rogu (dowolnego), czekacie aż wiadą wam na bazę i szturmujecie własną bazę. Jak będziecie mieli ciężkie (np KV), to powinniście dać sobie radę. Nie będą mieli gdzie się schować.

 

Nieraz stosowałem tą taktykę i powiem, że jest skuteczna. Nieraz na randomkach pozwalałem wrogom wiechać na własną bazę i dawałem radę wygrać jak byłem sam na dwóch lub trzech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę.

a poza tym, to czemu wystąpiłeś z klanu? coś jest źle (poza że jesteśmy zdezorganizowaną grupą niepełnoletnich pseudopancerniaków)?

Chce mieć możliwość kompani, CW, ładniejszy znaczek na czołgach :P i więcej ogarniętych ludzi (o kulturze osobistej też mówię). Nie umie jak na razie znaleźć sobie miejsca :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompanie gramy, CW przegrywamy ze względu na braki członków i odpowiednich czołgów (bez ósmego nie ma co się pokazywać a by wygrywać to w sumie tylko dziesiąty).

co do kultury osobistej domyślam się o co chodzi...

a emblemat został taki wybrany. jak masz nowy lepszy pomysł to go zaprezentuj. powiedzmy na Styczeń mógłbym, jak większość będzie za, zmienić emblemat i nazwę. ale to kosztuje. 500 złota za każde

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko problemem jest to ze to spotkaniowka ;)

 

Wybacz, o tym nie pomyślałem. Ale to nawet lepiej, dwa ciężkie jadą na bazę, a trzeci (najlepiej med) jedzie ich od pleców. Szturmowanie neutralnej bazy nie jest trudne.

A jeśli oni będą mieć dwa ciężkie i robić tą takrykę, to na odwrót, ciężkie jadą dookoła (wiem, że to potrwa pół walki, ale ich zaskoczycie), a med zostaje pilnować, żeby bazy nie zajęli.

 

Poza tym, nie musicie mnie słuchać, to tylko propozycja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, o tym nie pomyślałem. Ale to nawet lepiej, dwa ciężkie jadą na bazę, a trzeci (najlepiej med) jedzie ich od pleców. Szturmowanie neutralnej bazy nie jest trudne.

A jeśli oni będą mieć dwa ciężkie i robić tą takrykę, to na odwrót, ciężkie jadą dookoła (wiem, że to potrwa pół walki, ale ich zaskoczycie), a med zostaje pilnować, żeby bazy nie zajęli.

 

Poza tym, nie musicie mnie słuchać, to tylko propozycja.

A co myślisz o wzięciu elc zamiast meda, minusy,plusy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on nie ma magazynka.

tylko działo siódmego tieru, taka mieszanka ISa i Tygrysa.

zastanawia mnie jeszcze które działo brać dla średnich. trolla 105mm czy zwykłe 75mm?

no i może ma sens założyć trzecią drużynę jak są jeszcze chętni.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...