Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Nieznajomość zasad nie zwalnia z obowiązku przestrzegania ich. Poza tym... Jeśli chce ci się pisać maila do każdego członka klanu, to proszę bardzo. Nie wiem jak inaczej powiadomić wszystkich.

moze nalozyc sankcje albo wyraic glebokie zaniepokojenie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekrut: Mabciu

Stopień: Szeregowiec

Dostępne Pojazdy:

 

Ciężki - T1 Heavy oraz M6 na zakręcie (V i VI)

Średni - PZ III robiący za Scouta (IV) i na zakręcie PZ III/IV (V)

Działo Samobieżne - SU-28 (III) z niedługo zmianą na SU-5 (IV)

Lekki :Pz. KpfW. III Ausf. A (III), lecz nieużywany z powodu IV

 

Zgłaszam się na służbę jako pierwsza linia ciężka z możliwością szarży, szybki scout odkrywający albo wspomagające działo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zgłaszam się !

mój nic w wot to kudlaty1996

a na forum kudlaty96

Witamy, witamy. Jeżeli się nie mylę DanielPL ci powiedział o klanie, czyż nie?

 

 

Rekrut: Mabciu

Stopień: Szeregowiec

Dostępne Pojazdy:

 

Ciężki - T1 Heavy oraz M6 na zakręcie (V i VI)

Średni - PZ III robiący za Scouta (IV) i na zakręcie PZ III/IV (V)

Działo Samobieżne - SU-28 (III) z niedługo zmianą na SU-5 (IV)

Lekki :Pz. KpfW. III Ausf. A (III), lecz nieużywany z powodu IV

 

Zgłaszam się na służbę jako pierwsza linia ciężka z możliwością szarży, szybki scout odkrywający albo wspomagające działo.

Też zapraszamy. Widziałem też że już wysłałeś zgłoszenie. Mój błąd, nie zajrzałem na forum i kiedy zobaczyłem zgłoszenie nie wiedziałem że napisałeś też ową wiadomość na forum, czyli że jesteś bronym. I odrzuciłem... Jednak jak wyślesz ponownie to oczywiście przyjmę. Moja wina. Mea Culpa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się napiszę w tym temacie coś, co mi tam.

 

Po pierwsze zamierzam przeprosić z powodu tego, że ostatnio nie gram w ogóle. Straciłem chęć do grania w WoTa ale powróciłem.

Po drugie, jako iż stan moich kredytów jest bliski dna to poleci ktoś czołg który po dużo hp wali? Najlepiej V tier, mam na stanie Pz IV i Chi-Nu. Dość dobre czołgi ale więcej mi się przyda do zarabiania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pz IV jest moim zdaniem najlepszym pojazdem 5 tieru. Ale jeśli chcesz więcej dobrych czołgów, to mogę parę polecić.

 

StuG III, AMX ELC, KV-1, AT-2, T-34, M4.

 

Oczywiście każdym z nich grałem, więc z doświadczenia wiem, że są dobre.

 

 

PS.

Radzę mieć Pz IV i StuG III w garażu. W najbliższej aktualizacji będą oba te pojazdy rozdzielać na trzy, co oznacza, że z 2 zrobi się 6 pojazdów. (I o ile się nie mylę, to oznacza także 4 darmowe miejsca w garażu.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z piątek miałem póki co tylko T1, ale jak się nauczyłem odpowiednio stawiać tą szafę - nic mnie nie przebijało i nawet 15 rykoszetów zaliczałem, i to też od ciężkich i arty. Ale brakuje mu z kolei przebicia, przez co wielokrotnie sam mam rykoszety. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pz IV cierpię na to, że nieważne gdzie kto mnie strzeli to magicznie gąska rozwalona lub silnik. Ale derp w tym czołgu to jest moc. Kupiłem sobie ELC AMX który ze swoim działem dostał u mnie przydomek "Mini Siemka", jeden z moich ulubionych czołgów.

Myślę także nad kupnem BDR G1B do zarabiana, czołg dobry tylko trochę papierowy pancerz ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc kompani bądź drużynówek itp. ( z czasem prawdopodobnie stanie się obowiązkowe). Już wyjaśniam dlaczego, gdy gramy zespołowo przewagą jest dobra komunikacja, a bez TSa jej nie ma i trzeba pisać na czacie co jest niewygodne i wymaga czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Na TS przydałoby się wchodzić choćby po to, żeby słyszeć co inni mówią. (np. rozkazy dowódcy.) Ale NIKT NIGDY nie zmusi cię do tego, żebyś się odzywał. Jeśli nie chcesz nic mówić, to po prostu napiszesz, że nie masz mikrofonu, nawet jeśli masz. Za brak mikro nie zostaniesz wywalony z klanu. (Mam nadzieję, że nie mamy tu faszystów...)

Po drugie. Czołg nie musi rykoszetować, żeby być dobry. Najważniejsze, żebyś umiał nim grać. Umiejętny czołgista potrafi czynić cuda nawet na najgorszym złomie.

Po trzecie. Pisaliście o rykoszetowaniu od arty. Jeśli macie powtórki, to proszę mi je wysłać. Ja grałem SU-26, trafiłem 11 strzałów i miałem 0 dmg zadanego, a jak "pożaliłem się" o tym koledze, to on mi powiedział, że arta zawsze zadaje obrażenia przy trafieniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można dołączyć  :squee:

Nie mam mikrofonu, ale to nie jest problem by słuchać.

Mój nick w grze to:

Kl4udi (kosiara120 było zajęte :fluttercry2: )

 

Oczywiście że można dołączyć. Musisz jeszcze wysłać zgłoszenie na stronie klanu, http://worldoftanks.eu/community/clans/500030213-MLP-P/ , i po sprawie.

Tak poza tym nie wiem czy w Sobotę będę mógł grać. Stosunki z eee... najbliższą rodziną znów się ochłodziły. Jednak spróbuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie, mój serwis został zmodyfikowany, dlatego powinienem Was poinformować.

 

Adres TS zmienił się z "ts3.clop.pl" na "ts3.everfree.pl"

 

Wasz dowódca został już powiadomiony. Przepraszam za niedogodności i życzę miłej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...