Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Ogłoszenie.

 

Gracze Shoot_my_back, Vader_PL i RainbowDash5000 zaproponowali zorganizować w sobotę wieczór trening. Dla wszystkich, początkujących i bardziej zaawansowanych (nie znam szczegółów). Dobrze by było gdyby możliwie dużo ludzi się zgłosiło.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nick: Celofyz

Mam czołg VIII tieru (T-44) i kilka VI tieru. Moja aktywność w grze nie jest specjalnie duża, jednak staram się wchodzić przynajmniej raz dziennie. Na bitwach losowych gram bardziej dla rozrywki, stąd nie starałem się o jakieś dobre staty, jednak potrafię pokazać coś więcej, niż wskazywałby na to mój profil :)

No i jeszcze mam taki mały problem, że wróciłem do gry po dłuższej przerwie, więc niezbyt dobrze znam nowe mapy i dodane ostatnio czołgi, więc nie wiem czy będziecie chcieli tak "zacofanego" gracza ;)

Edytowano przez Celofyz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłbym się ale... anonimowość... mam pewne konto dobre ale, zdemaskowałbym się kumplom czego nie chce ;x

Ewentualne mogę stworzyć nowe konto, i w miare możliwości dobrze rozwinąć jak chcerz ;p

Może pogdamy jakoś na ten temat? Napisz w jaki sposób mogę się z tobą skontaktować i pogdamy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Celofyz

Mam czołg VIII tieru (T-44) i kilka VI tieru. Moja aktywność w grze nie jest specjalnie duża, jednak staram się wchodzić przynajmniej raz dziennie. Na bitwach losowych gram bardziej dla rozrywki, stąd nie starałem się o jakieś dobre staty, jednak potrafię pokazać coś więcej, niż wskazywałby na to mój profil :)

No i jeszcze mam taki mały problem, że wróciłem do gry po dłuższej przerwie, więc niezbyt dobrze znam nowe mapy i dodane ostatnio czołgi, więc nie wiem czy będziecie chcieli tak "zacofanego" gracza ;)

Najważniejsze że nadal pamiętasz jak strzelać i jeździć. No i słuchać się dowódców w czasie wspólnych bitew. Nie mamy wymagań co do umięjętności. Jeszcze teamspeak3 potrzebujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem w klanie ale chyba z niego wyjde bo jest do d**y.
Mam IS'a VII tier i amx 12 t VI tier i inne ale z tych jestem naprawdę zadowolony. Proszę o zaproszenie.

Edytowano przez BlackBird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem w klanie ale chyba z niego wyjde bo jest do d**y.

Mam IS'a VII tier i amx 12 t VI tier i inne ale z tych jestem naprawdę zadowolony. Proszę o zaproszenie.

No problemo - wystarczy jak wyślesz podanie na stronie klanu http://worldoftanks.eu/community/clans/500030213-MLP-P/ . Jeszcze Teamspeak jest wymagany. Ze starego klanu oczywiście musisz się wypisać i poczekać dwa dni, zanim wyślesz nowe podanie do nas. Nie da się inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem zauważyć że mam blokade, jutro po 11 będę mógł a wyśle 13/14.

TS'a mam gdzieś zakopanego mikro też mam sprawne więc z tym niebędzie problemu.

I mam pytanie, czy na np. treningowkach ćwiczycie strategie, jakieś manewry czy poprostu sie bijecie aż wszyscy nie padną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS'a mam gdzieś zakopanego mikro też mam sprawne więc z tym niebędzie problemu.

 

TS jest wymagany, mikro już niekonieczne. Jeśli nie chcesz, to nie musisz mówić. Najważniejsze, żebyś słyszał co dowódca do ciebie mówi. :badass:

 

I mam pytanie, czy na np. treningowkach ćwiczycie strategie, jakieś manewry czy poprostu sie bijecie aż wszyscy nie padną?

 

Treningówki? Tutaj? Dowódca kompanii (czyli ja), który gra raz na ruski rok nie wie, że w tym klanie mamy coś takiego. :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez sprawy osobiste jestem nagle zmuszony złożyć do dymisji moje stanowisko jako dowódca klanu. Żebyście mogli kontynuować wspólną grę przekazujęTYMCZASOWO uprawnienia dowódcy Flippynowi. W grze Wojnach. Przeprowadźcie wybory na stanowisko dowódcy, może załóżcie nowy temat by móc edytować pierwszy post i robić ankiety. Powodzenia w grze!

 

Izy97

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przykro mi to słyszeć towarzyszu :rainbowcry:. Pamiętam jak kiedyś razem graliśmy i narodził się pomysł powstania klanu, potem wszystkie uzgodnienia nazwa, herb, aż się łezka w oku kręci :sadsmile:. No cóż, mam nadzieję, że w końcu do nas wrócisz, a póki co wykonam polecone mi zadanie. Wybory, więc tak chętnych proszę o wysyłanie zgłoszeń do końca tego tygodnia do 23.59. Więc teraz parę zasad wyborów, bo według mnie powinny jakieś być:
1. Jest w klanie co najmniej od tygodnia.Przynajmniej raz podczas swojej służby wziął udział w kompanii lub drużynówce. ( Żeby nie było jak z piosenka na euro :forgiveme: )
2. Głosowanie odbędzie się po niedzieli i będzie trwało półtora tygodnia z powodu małego ruchu w klanowym temacie. Odbędzie się w dwóch fazach : Najpierw odbędzie się głosowanie ogólne na wszystkich zgłoszonych kandydatów, zostanie zakończone w sobotę około godziny 20:00 -21:00 i zostaną ogłoszeni dwaj pozostali kandydaci do następnej tury ( ewentualnie trzej jeżeli dwie osoby uzyskają taką samą liczbę głosów)
3. Po pierwszej turze jak pewnie wszyscy się domyślają ankieta zostanie zresetowana i dnia następnego rozpocznie się głosowanie na dwóch pozostałych kandydatów. Druga tura odbędzie się pod warunkiem, że jeden z kandydat nie uzyska więcej niż 50 % wszystkich głosów. Ankieta ta będzie trwała do czwartku do godziny 20:30. Wynik zostanie oficjalnie ogłoszony o godzinie 20:45, a o godzinie 21:00 stanowisko zostanie przekazane wyłonionemu w ankiecie dowódcy.
4. Podania proszę umieszczać w tym temacie w formie postu.
Proszę w nim umieścić nazwę użytkownika na forum oraz w grze w celu uniknięcia nieporozumień.
5. W ankiecie udział brać może każdy, kto jest członkiem klanu i ma przynajmniej rangę żołnierza.
6. W razie braku zgłoszeń pozostanę na aktualnym stanowisku.
Osobiście także kandyduje, wiec jakby co proszę się nie zdziwić moim nickiem w ankiecie, liczę na wasze głosy ;)
Mam nadzieję iż wybory spotkają się ze sporym zainteresowaniem.
Vortex wyślę zaproszenie jak tylko usiądę do komputera.

Ps. Obiło mi się o uszy, iż nasz Solarny Dowódca wojsk pancernych, będzie kandydował :sjf1O:

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie żołnierze!!!

Mam dobrą i złą wiadomość.

Mianowicie:

- Dobra: posiadam jeszcze kody z wg grand finals. Jak ktoś jest chętny to pisać w poście.

- Zła: zostały tylko 3 kody... więc kto pierwszy, ten lepszy :)

PS: Kupuję JagdTigera 8.8cm :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...