Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Alder: Czekam aż wszyscy dołączą do klanu. Na ten Weekend chyba będzie pierwszy trening/kompania.

Arctic Cat: Jak znasz kogoś kto by coś takiego zrobił...

Ravin: Dzięki, ale tych pieniędzy nie możesz mi chyba przesłać. chociaż, gdybym na chwilę dał ci stanowisko dowódzcy... poczekajmy te parę dni, może znajdzie się jakiś fajny emblemat a ja będę już miał złoto.

Flippyn: to samo co do Aldera i Ravina. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TS możemy chyba założyć kanał na ts3.clop.pl (clopownia) albo ja mogę zrobić kanał na moim (nie jest związany z kucami tylko z multiplayerem do GTA ale to nie przeszkadza, adres: ravin.tk). Można by też oddzielny serwer postawić, ale po co.

Edytowano przez Ravin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem, tak zrobiłem.

 

ip: ts3.clop.pl

 

Nasz kanał znajduje się na samym dole.

Hasła nie ma na chwilę obecną, ale dodam, jeśli będziecie chcieli.

 

 

 


Zapytam Decaded, chyba szefa clopowni, jak by to wyglądało.

Wejdź i sam zobacz, jak wygląda  :derp2:

Samo "Dec" lub "Deca" styknie :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze paru brakuje. Czekamy na was - zapisujcie się: http://worldoftanks.eu/community/clans/500030213-MLP-P/#wot&mt_order_by=-role_hierarchy

Jak już pisał Decaded - jest serwer teamspeak dla klanu - ip: ts3.clop.pl . Hasła brak.
Pamiętajcie ściągnąć teamspeak3 - w weekend będzie pierwszy trening.
 

 

Jeżeli by nie było  problemu chciałbym w tym uczestniczyć.  ( nie należę do klanu)

oczywiście - przydadzą nam się doświadczeni gracze.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można znać dokładniejszą datę treningu? Z góry uprzedzam, że jeśli odbędzie się on w piątek - nie ma szans, że na nim będę, mam odgórnie zaplanowany wyjazd, z którego nie mogę już się teraz wycofać; za to w sobotę jak i w niedzielę w godzinach wieczornych jestem zawsze do dyspozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina i data jest mi obojętna, jednak zawsze jest "ale".

Na owych "spotkaniach", nieważne o której i w jaki dzień, pojawię się tylko pod warunkiem, że nie będę zawalony robotą, a ta może wypłynąć w dowolnej chwili :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziś wieczorem o 18 zakładam kompanię na szóstych tierach (pod warunkiem że będzie minimum 10 osób). Niech każdy będzie na Teamspeak.

Później zrobię też ankietę z trzema możliwymi emblematami.

 

 

 

Błąd fix ~Decaded

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia parafialne...

Jeżeli ktoś ma zamiar dopiero zacząć walczyć dla 1. Batalionu pancernego Equestrii, to posiadam kod zaproszeniowy do oddania. Proszę o kontakt na PW.

Ps. Stosunek wygranych do przegranych w pierwszej kompanii mieliśmy 1:1 więc sądzę, że całkiem nieźle :P

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...