Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Osobiscie Valentinem gralem moze z 10 razy ( + 3 razy tym premium na drugim koncie ) i nie mam co do niego milych wspomnien. Za to na niszczycielach brytyjskich sie fajnie gralo. UC2Pdr. 70% zwyciestw ;)

Bo ten czołg to chłam :D W sumie nie wiem czemu ulepszałem go jak się dało (chyba licząc na cud i pierwszego asa, ale nie wyszło) Nie mniej, jak już coś ustrzeli, co nie jest artylerią bądź pechowym hetzerem który świeci tyłkiem, to zawsze jest sporo śmiechu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potrzebujecie kogoś to mogę dołączyć, na razie jeżdżę KV-1 ale już zbieram na KV-1S, ewentualnie mogę uzbierać na KV-2.  

 

oczywiście. podaj nick i dołącz na tej stronie http://worldoftanks....00030213-MLP-P/

Pamiętaj o ściągnięciu Teamspeak3, jak nie masz.

 

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za każdą zmianę emblematu płacę 500 złota.... raz zrobię może wybory na nowe logo, ale na razie niech

zostanie to co jest.

poza tym chyba za szczegółowe. na czołgu by tego nawet z bliska nie było dobrze widać.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ktoś cię z tego powodu obrażał? ja niczego podobnego nie zauważyłem
mnie nie. Ale mam niestety wrażenie, ze to kwestia czasu. Na byle stronie jest hejt o avki kucykowe, a skoro tutaj zaczynają się powoli fale "ktoś noob, ktoś nooob, STFU NOOB" itd, bo czołg ciężki padł szybciej niż stojące za nim arty, to ja już wiem czego się mogę po tego typu hejterach spodziewać
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee - ignoruj to, zamelduj go za obrażanie, albo coś.

w WoTcie na szczęście go po tym nigdy więcej nie zobaczysz (w każdym razie bardzo małe prawdopodobieństwo), więc...

a gdyby ktoś miał rzeczywiście nie dawać spokoju, to dawaj nick. jak dostanie 40 meldunków ban murowany i żegnamy hejtera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dumnie jeżdżę z RD na masce i nie chciałbym innego loga. Nigdy mnie też nie obchodziło zdanie innych.Po za tym pozbyłem się dzisiaj M6 którym jeździłem ostatnio z racji wyexpienia T29 i teraz będę pomykał tylko hellcatem. Mam jeszcze Type 58 ale to beznadziejny czołg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak chcesz zmiane herbu to kup dowodcy zloto to mysle ze zmieni.
mnie tam herb zwisa :P


zamelduj go za obrażanie
ale co mi to w sumie da. Tak się zbyta każdego. Mi tam zależy tylko na tym, by była cisza, nie bullshity. Jak jednego zniszczysz, wyrosną dwa nowe. Ale co tam, ja już dawno przestałem być nachalny... Nie potrafię się narzucać
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warthunder?

Według mnie to dobry pomysł, bo mamy tam bardzo duże szanse ze względu, że to na razie beta, ja mam na razie 8 w niemcach i 6 w amerykanach, no i będą czołgi, nawet lepsze niż w Wocie i mam nadzieję, że poziom danej nacji przenosił się będzie na wszystkie maszyny

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro macie RD na logo to musicie się postarać o latające czołgi :rainderp:

Latający czołg ??? Niema sprawy może byc to http://th01.deviantart.net/fs71/PRE/f/2011/327/5/3/tank_flying_by_hsldoperator-d4goc11.png albo nawet i to http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2012/322/9/d/flying_bt_7__by_bezsoba-d5ld3ft.jpg   :yay:

Edytowano przez JaZwiezda
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak ja to zrozumiałem to te żetony można porozdzielać po prowincjach, których nie posiadamy. każdy żeton to jeden gracz.

ale to nas nie tyczy. po co mamy iść walczyć w klanówkach skoro może trzech z nas ma w ogóle X tier.

Pamiętajcie - za godzinę kompania! pamiętać o teamspeak!

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...