Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

A teraz taki pomysł mi wpadł do głowy. Jeśli do tego turnieju mogą wejść wszystkie czołgi V teru (wraz lekkimi) , to czemu by nie wziąć mojego Chaffee :D Mam rację, czy się mylę?

Edytowano przez Zappter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś być w drużynie a obie są już pełne... bo drużyna to tylko po czterech graczy. zresztą czy on na pewno taki fantastyczny jest...

Jeżeli to się będzie powtarzać że większość nie będzie Chciała na kompanie to mogę od razu rozwiązywać klan. przy czym szkoda bo na zespołowych mieliśmy doskonałe wyniki. 2,5 wygranych na 1 porażkę prawie.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś być w drużynie a obie są już pełne... bo drużyna to tylko po czterech graczy. zresztą czy on na pewno taki fantastyczny jest...

Jeżeli to się będzie powtarzać że większość nie będzie Chciała na kompanie to mogę od razu rozwiązywać klan. przy czym szkoda bo na zespołowych mieliśmy doskonałe wyniki. 2,5 wygranych na 1 porażkę prawie.

Na pewno lepszy niż T49 i ELC. Do tego mam go wymaksowanego i z perkami. A co do drużyny nie ma jakiejś jeszcze wolnej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izy kiedy to jest bo na razie zabrano mi laptopa i nie wiem kiedy dostanę go z powrotem.

Rodzice to niebezpieczna rzecz... Środa wieczór.

 

 

Ja mógłbym zagrać w drużynie. Jeżeli to jest w środę to powinienem mieć czas. Mogę wystawić KV-1 (lub jakiś MT/TD).

To niech ktoś założy drużynę. nic trudnego i bezpłatnie. http://worldoftanks.eu/uc/tournaments/222-Fun_Cup___Three_for_all/ Duży pomarańczowy przycisk.

 

 

Sorry że mnie nie było(Rajd Harcerski)  ale jakby co moglbym kupić KV-1 fajnie się nim jeździło.

Jeden KV-1 się jeszcze przyda, jak Flippyn pojedzie ELC. ja bym miał drugi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Ja nie mam problemów z rodzicami (a przynajmniej nie w kwestii grania), tylko z komputerem. W sobotę mi się zepsuł, a na starym kompie WoT nie działa. :

No to witaj w klubie. A co do kompa nie za fajnie choć znam ten ból przez miesiąc kompa nie było w domu ani YT, ani WoT, nic nie mogłem robić :( .Więc wiesz wytrzymasz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary komp heh ja w ogóle nie miałem koputera oprócz 45 mniut w tygodniu(szkoła).

 

Dobra a co do tego turnieju 3vs3 Powinny jechać  KV1 z 85mm , KV1 z 122mm, Pz. IV albo M4 z dzialem 105mm ( albo 10,5cm jak kto woli pisać). To będzie skuteczny atak jak troll walnie to 5 tier moze zginac za pierwszym strzalem a 85mm może być na dobitke a co do meda spot i dobre dzialo zarazem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troll na KV... nie przyda się przeciwko innym KV. a to jest naszym głównym przeciwnikiem. jednak co sądzicie o użyciu AT-2? przyda się gdziekolwiek?
W Środę o 18:30 musimy się zebrać.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troll na KV... nie przyda się przeciwko innym KV. a to jest naszym głównym przeciwnikiem. jednak co sądzicie o użyciu AT-2? przyda się gdziekolwiek?

W Środę o 18:30 musimy się zebrać.

 

Co ja sądzę... Jakbym brał udział, to właśnie AT-2 bym wziął. Przód mało który pojazd tego samego tieru jest w stanie to przebić. Działo też ma bardzo dobre. Jego jedyną wadą jest niska mobilność, ale KV nie jest na tym polu dużo lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja sądzę... Jakbym brał udział, to właśnie AT-2 bym wziął. Przód mało który pojazd tego samego tieru jest w stanie to przebić. Działo też ma bardzo dobre. Jego jedyną wadą jest niska mobilność, ale KV nie jest na tym polu dużo lepszy.

Szkoda, że nie wezmę udziału. Nie mam drużyny :( Na pewno nie ma wolnego miejsca lub nie zwolniło by się jakieś dla mnie?

Edytowano przez Zappter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...