Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

ACHTUNG / ATTENTION / ПРИМЕЧАНИЕ / UWAGA

OGŁOSZENIE!

Czy ktoś kiedykolwiek grał, pisał lub w ogóle miał kontakt z graczami ramirez21, Frankesztajn czy Maczmar? Jak tak proszę napisać.

Do Rekrutera ad0n i zastępcy Flippyn. Jak kogoś przyjmiecie do klanu to napiszcie mi choć bardzo krótką wiadomość na PW. Czasem się już zdarza że widzę w grze w ramach klanu nicki które wcześniej nigdy na oczy nie widziałem. Jak ktoś w zgłoszeniu nic nie wspomni o byciu bronym, tylko podaje np swoje czołgi Nie Przyjmować!

Na koniec: Jest coś wiadomo o nowym adresie do serwera Teamspeak?

Co do ramireza i maczmara... Grałem z oboma ale nie ja ich dodałem.

Jak widzę jakieś podanie to zwykle na pw pytam o nick na mlppolska ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Nic mi to nie mówi. Proszę ciut więcej informacji.

Dzisiejsze bitwy miały przeróżny wynik. Kompanie raczej słabo ale drużynowe były bardzo ładne. Tym razem jednak było sporo osób. Tak trzymać na wspólnych bitwach!

Maczmar ma żółtą kartkę za gadanie bzdur o naszym klanie.

No i, jeżeli nikt nie ma nic przeciwko po konsultacji z Flippynem myślę że awansujemy poealora do stopnia dowódcy kompani! Gratuluję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Nic mi to nie mówi. Proszę ciut więcej informacji.

Dzisiejsze bitwy miały przeróżny wynik. Kompanie raczej słabo ale drużynowe były bardzo ładne. Tym razem jednak było sporo osób. Tak trzymać na wspólnych bitwach!

Maczmar ma żółtą kartkę za gadanie bzdur o naszym klanie.

No i, jeżeli nikt nie ma nic przeciwko po konsultacji z Flippynem myślę że awansujemy poealora do stopnia dowódcy kompani! Gratuluję!

W sensie dowódca polowy tak??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze bitwy miały przeróżny wynik. Kompanie raczej słabo ale drużynowe były bardzo ładne. Tym razem jednak było sporo osób.

 

Jak dla mnie 10 osób to nie jest takie sporo, Przydałoby się przynajmniej o połowę więcej. Ale ja jestem nowy i się nie znam. :ming:

 

No i, jeżeli nikt nie ma nic przeciwko po konsultacji z Flippynem myślę że awansujemy poealora do stopnia dowódcy kompani! Gratuluję!

 

Dziękuję za to wyróżnienie.. Postaram się was nie zawieść. :salut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo braku ludzi udało nam się w końcu zebrać drużynę, jednak po paru zwycięstwach nastąpiła seria porażek... no szkoda.

Na prośbę rozstawiającego, posealora, został wydłużony plan na Sobotę.

Od 18 (czasem wcześniej) jestem gotowy zorganizować kompanię, jednak rozstawiający prawdopodbnie będzie się pojawiał o 20, tak że ta bardziej zorganizowana i właściwa część będzie dopiero właśnie wtedy. W zależności od ilości ludzi będą to bitwy drużynowe, kompanie lub plutony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziś w godzinach nocnych (coś ok. 00:15) zauważyłem gracza z tagiem tego klanu, co zresztą bardzo mnie zainteresowało (co również sprawiło, że odkryłem tę stronę :)).

Dlatego z ogromną chęcią chciałbym dołączyć do tego klanu
Nick w grze: CoffeyPL (drugie konto: PrincessLunaPL     :P)

Wiek: 22 lata

Czołgi najważniejsze: E100, Leopard PT A, Jagdtiger (w tym również wersja premium: Jagdtiger Pak43 8.8), VK 45.02 B

Staż w świecie Equestrii (Niecałe trzy lata - trzeci rok upłynie gdzieś na początku marca bieżącego roku)

Staż w WoT: Od closed beta testów

Co by tu jeszcze dopisać...

Wierny fan MLP:FiM (oczywiście G4... Lata temu miałem krótką styczność z G3 i G2... Ale się przeraziłem wtedy :))

Fan Star Wars (w tym aktywny - subskrypcja - w grze Star Wars The Old Republic)...

Nom... Proszę o przyjęcie do gildii... 

Byłbym dumny mogąc podczas gry posiadać tag i logo tego klanu :)

Edytowano przez Coffey
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, filmik? się nie spodziewałem. Za dobre chęci bejeden chyba zasłużył na stanowisko rekrutera. Jak nikt nie ma nic przeciwko temu.

Coffey, oczywiście bardzo nam się przyda tak doświadczony gracz jak ty. Rzecz jasna zostajesz przyjęty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to pobrałem... Przy internecie 10Mb/s to nie problem na noc torrenta ustawić :)
A zabawa przednia, jak załoga w garażu to postacie z MLP, albo głosy w czasie bitwy :) (legendarny śmiech Fluttershy z odcinka o Great Galoping Gala - chyba dobrze napisałem - w przypadku podpalenia - bezcenny ;), albo Trixie na moim modelu E-75 ;)

Edytowano przez Coffey
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...