Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

eeee....że wut? filmik? dobra ja doceniam dobre chęci ale...autor tej abominacji winien z****** na galerze po dnie suchego jezoira, a owa galera winna mieć na holu kontenerowiec wypełniony po brzegi cegłami, a za wiosła powinny słurzyć nitki rozgotowanego makaronu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że można jaśniej, trza tylko włączyć światło. Rozumiem (albo i nie) że miał być to film rekrutacyjny mający na celu zachęcenie potencjalnych rekrutów do wstąpienia w szeregi klanu, ok sopox...rozumi ale (tak K**** zawsze musi być jakieś ale) to coś nie zachęciło by mnie nawet do tego by się wysrać, co mamy? nic. Zero tła obrazów czy ogórków kiszonych za miast tego mamy logo wot i jakiś dialog w tle...tyle, zero ndo nul, więcej polotu ma słoik ćwikły...innymi słowy cytując mistrza yode "rób albo nie rób nie ma próbowania"  i "Jeśli coś robisz rób to dobrze" wiem k***** że się czepiam ale na wieczny chaos w kiślu pomidorowym! tak być nie może no...

Edytowano przez Alder
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to może nie jest jakieś dzieło doskonałe, ale ważniejsze są chęci. Filmik promocyjny to jest jednak jakiś pomysł. Ale żeby to było coś ładnego trza pomysłów i włożyć w to trochę pracy. Jak ktoś ma pomysły to niech pisze śmiało. Alder, samym narzekaniem niewiele się zrobi.

Po drugie jak taką lepszą wersję takiego filmiku opublikować tak, żeby to widziało więcej niż 22 subskrybujących?

Ps: bejeden, daj w opisie filmiku link do strony klanu na stronie WoT i do tej tu strony na MLPPolska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że można jaśniej, trza tylko włączyć światło. Rozumiem (albo i nie) że miał być to film rekrutacyjny mający na celu zachęcenie potencjalnych rekrutów do wstąpienia w szeregi klanu, ok sopox...rozumi ale (tak K**** zawsze musi być jakieś ale) to coś nie zachęciło by mnie nawet do tego by się wysrać, co mamy? nic. Zero tła obrazów czy ogórków kiszonych za miast tego mamy logo wot i jakiś dialog w tle...tyle, zero ndo nul, więcej polotu ma słoik ćwikły...innymi słowy cytując mistrza yode "rób albo nie rób nie ma próbowania" i "Jeśli coś robisz rób to dobrze" wiem k***** że się czepiam ale na wieczny chaos w kiślu pomidorowym! tak być nie może no...

I tutaj sie z tobą zgodzę. Kiedyś sam myslalem żeby coś w stylu filmiku zrobić ale nie mam tak dobrego kompa ;_; można by k jakieś akcje z bitew klanowych wstawić ale to trzeba pierw nagrać

Edytowano przez ad0n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie w filmie i obróbce siedzę od 2010r. czyli dzięki bogu cztery lata. Usiadłem do tego bez przygotowania i pomysłów macie jakieś to napiszcie je może jakieś wybiorę i zrobię V2

No ja myślę że jakieś akcje możnaby wrzucić jakieś przejscia zrobić i na koniec baner reklamujący :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ustalić jakiś konkretny termin, zebrać się większą ekipą i rozegrać kilka kompanii. Albo chociaż drużynówek. Nagrać je wszystkie i coś z nich zmontować.

Lub w ostateczności jakieś symulowane bitwy treningowe. Do tych ostatnich wystarczyłyby nawet ze 2-3 osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zrobiłem z waszego klanu DMWK ale już sobie z dowódcą wyjaśniłem a jeszcze jedno czy ja nie dostałem rangi rekrutanta? bo nic mi o tym nie wiadomo...

 

EDIT: Pomyliłem się zostałem zdegradowany (dobrze choć że nie wywalony)

Edytowano przez Maczmar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy który nie udzielił się tu, na forum lub nigdy nie udzielał się w wspólnych bitwach dostaje stopień rekruta. Ty ten stopień jeżeli dobrze kojarzę miałeś od początku za punkt pierwszy. tym postem teoretycznie mógłbyś awansować. Każdy inny stopień można tylko otrzymać po wspólnym uzgodnieniu tu na forum.

Wniosek awansu bejeden do rekrutera raczej nie spotkał sprzeciwu, czy tak?

No w sobotę o 20 się zbierzemy do bardziej profesjonalnych bitew. Można i przy tym nagrywać. Kto to zrobi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zrobić wideo promocyjne z podkładem muzyki serialowej. Np. Piosenka "Smile" do tego kilka osób, które by jeździły i nagrywały bez interfejsu. Sześć czołgów np. siódemek lub ósemek w skinach MLP (tankie mane 6), na piątki (odmieńce). Przykładowo kiedy Pinkie śpiewa o smutku taka WZ - 131 dostaje w gąskę i ją tyrają, a potem IS - 3 i Tiger 2 zjeżdżają  się, żeby go zasłonić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tylko o nagrywanie na treningówce. Trzeba by to jakiś czas ćwiczyć, jak aktorzy do przedstawienia. Myślę, że lepszym pomysłem byłoby po prostu nagrać normalne bitwy z plutonów.

PS.

W sobotę nie mogę być. ;__;

Albo z kompanii. Włączcie wszyscy w opcjach nagrywanie powtórek i można coś z tego wybrać jakieś braterstwo czy ostateczne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a kiedy możesz, posealor? Nagrania z bitew jak jedziemy na ślepo po swojemu i dostajemy w dupę nie są do tych celów najlepsze.

Jak wszycy włączymy nagrywanie, jak to posklejamy? Trza by poprzesyłać filmiki do bejeden, czy coś. A to są dość duże pliki. Za duże na maila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...