Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Na prośbę posealora zrobiłem ankietę co do obecności 1. Lutego po godzinie 20 w celu zrobienia filmiku reklamującego klan. W razie niepewności na razie po prostu nie odpowiadać, aż się upewnicie (Bo ja właśnie nie wiem czy będę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu pewien błąd musiałem tak czy siak ankietę zrobić na nowo. Proszę zagłosować jeszcze raz.
W razie zupełnej niepewności na razie po prostu nie odpowiadać, aż się upewnicie (Bo ja właśnie nie wiem czy będę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz musisz go tylko wymaxować. Polecam zaczać od lufy :P Ale jak chcesz. BL-9 musisz mieć.

Wiem wiem ale jeszcze muszę kasę na jakaś 6 uzbierać (kv2) bo sporta sprzedałem za 1 mln ponad :)

I muszę ogarnąć jak tym grać -.-

Edytowano przez ad0n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dzielone z kolegą? A on wie że chcesz dołączyć do klanu? Bo zamieszanie w klanie nam się nie przyda. Z drugim kontem raczej nie ma problemu. W każdym razie zapraszamy.

Niestety w tą Sobotę prawie na pewno mnie nie będzie. No i mój los na następne też nie jest jasny, dlatego przez pewien czas prawdopodobnie bitwy musicie organizować samemu, co jednak chyba nie stanowi poważnego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie:D

Tak to znowu ja :D

Zdecydowałem się..Chcę do Was dojść..Właśnie odszedłem od swojego starego klanu :D

Mam nadzieje ze zostanę przyjęty ;D

W garażu:

X:E100,IS4

IX:Jagdtiger,IS8,M103,AMX 50 120

VIII:JgTiger8.8,

VII:GwPanther,TigerP

VI:KV2,T-34-85

 

W najbliższym czasie mam zamiar ukończyć linię niemieckich TD do Jadwigi (JgPzE100) oraz zrobić AMX 50B.

Ogólnie jestem graczem średnim (49.84% zwycięstw i 5165 pkt oceny osobistej)

Sprawdzam się całkiem dobrze w rostawianiu (lubie pomiatać czasami :D)

Mój nick w grze to OposPL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie ma przeszkód - witamy w klanie! Pamiętaj wysłać zgłoszenie na stronie gry. Doświadczeni gracze bardzo nam się przydadzą.

 

Ponadto po konsultacji z Flippynem ogłaszam rekrutację na dowódcę kompanii. Posealor, który owe  stanowisko już ma, świetnie wykonuje robotę, jednak czasem go po prostu nie ma, więc czasem przydałby się czasem drugi. Po prostu trzeba znać mapę i wiedzieć gdzie rozstawić drużynę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto po konsultacji z Flippynem ogłaszam rekrutację na dowódcę kompanii.

 

Polecam na to stanowisko pana Oposa. We wczorajszej prywatnej rozmowie (W której trochę namawiałem go do wstąpienia do klanu) pytał mnie czy to stanowisko jest wolne i zgłosił chęć objęcia go. Wiem, że by się nadawał, bo ma w tym większe doświadczenie niż ja.

 

Btw... Umieścić słowo "czasem" trzy razy w jednym zdaniu to trochę nie po polskiemu. :ming:

Edytowano przez posealor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam też Focha 155  i WT E-100 nie ma to jak ściągnąć Mausa na magazynek :trollface:

 

Tak tak, polecamy wszystkie czołgi 10 tieru, bo każdy ma swoje zalety.

A tak nawiasem... Miło jest jechać WT E-100 i Mausa magazynkiem załatwić, ale jeszcze lepiej jechać Mausem i patrzeć jak WT rykoszetuje od ciebie cały magazynek. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady :D

Może się okazać ze to Ty jesteś lepszy:D

Ja w CHKP miałem do czynienia tylko z X rozstawiałem tam na CW.

Do wyboru miałem same X.Każdy gracz miał minimum 3 :D

Więc mogę sobie nie poradzić z rozstawianiem na niższych tierach.

Kiedyś bardzo dawno rozstawiałem na kompaniach jeszcze w PSZ-E...ale od tego czasu sporo się zmieniło.

Różnica między rozstawianiem na X a na VI,VIII jest bardzo duża..ale mam nadzieje,że sobie poradzę.Myślę,że warto spróbować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam WT E-100 i ci powiem tak wiesz gdzie celować przebijesz a jak się skontuje to ładujesz golda i czekasz aż ustawi wieże  prosto do ciebie żeby oddać strzał jak to zrobi ma około 1100 hp mniej : D 

 

A ja mam Mausa i jak widzę WT E-100, to się kontuję i nawet nie próbuję w niego celować. Niech koledzy się nim zajmą. Jeszcze lepiej jak jest arta. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...