Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Tee... Wchodzę dziś na starego TS a tam taka informacja: 

Informuję, iż ten serwer NIE ZOSTANIE zamknięty. Proszę informować administrację w przypadkach, gdy ktoś rozpowiada o zamknięciu owego serwera ~Decaded

132774155964.jpg

Edytowano przez Coffey
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zasady są takie że bierzemy wszystkich ogarniętych którzy są gotowi walczyć dla Equestrii i słuchać dowództwa.
Dlatego zapraszamy, jak chcesz dołączyć wyślij zgłoszenie tutaj http://worldoftanks.eu/community/clans/500030213-MLP-P/

Tak poza tym. Nadal są organizowane kompanie? Może za tydzień odzyskam internet na mym kompie i wreszcie dołączę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gramy tylko drużynówki... Wczoraj próbowaliśmy zagrać kompanię (skład z drużynówek na kompanie: CoffeyPL, wwpl, Mantek, Niszczyciel23, posealor)... I mimo tego, że było prawie 13 osób online to reszta nas olała ciepłym moczem na sugestię o dołączeniu do Kompanii (tylko Nekomir czy jakoś tak jeszcze dołączył)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gramy tylko drużynówki... Wczoraj próbowaliśmy zagrać kompanię (skład z drużynówek na kompanie: CoffeyPL, wwpl, Mantek, Niszczyciel23, posealor)... I mimo tego, że było prawie 13 osób online to reszta nas olała ciepłym moczem na sugestię o dołączeniu do Kompanii (tylko Nekomir czy jakoś tak jeszcze dołączył)...

Namorik... Nawet nie zdążyłem się rozgrzać a już się kampania posypała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy czołgista zgłasza się na służbę,nick mam ten sam jak na forum.

Jak na razie jestem początkujący,ale szybko się uczę.  :aj5:

Jeden mój kolega i wy mnie zachęciliście do gry. :brohoof: (jeny,ja umiem rymować  :soawesome: )

Nie ma problemu, zapraszamy! Musisz jedynie jeszcze wysłać zgłoszenie tutaj - http://worldoftanks.eu/community/clans/500030213-MLP-P/ - i po sprawie. Tylko napisz że to ty bo po samym nicku gry pewnie nie poznam.

 

A ja proponuję, żeby nie było takiego bałaganu, zostawić ten temat na zapisy i założyć drugi temat z ogłoszeniami klanowymi.

Jak nie dostanę opieprz od administracji za spamowanie tematami... mogę założyć...

 

 

Od razu cały dział zrobić dla naszego Kucykowego klanu ;)

Dział? Phi. Załóżmy klanowe forum. :ming:

No, to już może bez przesady...

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał kompa z powrotem to moge coś ogarnąć :) Prawdę mówiąc zastanawiałem się nad tym od dłuższego czasu ;) ale nie chciało mi się z tym bawić :ming:

 

Drugi temat można. Dział nawet też... Chociaż nie sądzę, żeby była taka potrzeba. Ale nowe forum dla klanu? Po co nam to? Co tam będzie poza zapisami i ogłoszeniami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi temat można. Dział nawet też... Chociaż nie sądzę, żeby była taka potrzeba. Ale nowe forum dla klanu? Po co nam to? Co tam będzie poza zapisami i ogłoszeniami?

achievmenty w grze. Nicki noobow w grze, tematy z dyskusja o grze etc.. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...