Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

W dniu dzisiejszym witam nowych członków klanu (którzy złożyli podanie tu na forum i na stronie World of Tanks): 

halidziak (który zresztą powiększył nasze grono wysokich tierów),

Ezio1122 (aktualnie najwyższy tier to 6 - Jagdpanzer IV) - Mamy nadzieję (tu przemawiam w imieniu klanu), że szybko podskoczysz tierowo :)

 

 

Przy okazji tutaj zwracam się do gracza o nicku: peperonipl. Jeśli chcesz by twoi znajomi doszli do klanu to:

a). Mają złożyć podanie zarówno na stronie World of Tanks jak i na forum (by udowodnić to co jest napisanie na stronie: Jeden warunek - trzeba być członkiem fandomu My Little Pony! W razie nieznajomości kucyków jak Big Macintosh czy Princess Cadence raczej się nie nadajesz choćbyś miał 10 tier. W zgłoszeniu proszę o potwierdzenie przynależności do fandomu 

http://worldoftanks.eu/community/clans/500030213-MLP-P/

 

b). Niech będą przynajmniej w takim wieku, by wiedzieli jak napisać podanie. Zadanie rekruterów i zastępców dowódcy polega na odpowiedniej selekcji i odseparowaniu ludzi, którzy nie nadają się wiekowo (ustalone ostatnio przez oficerów - minimalny wiek to powyżej 16 lat).

Edytowano przez Coffey
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj nie mogłem :/ Na 6 wrocławskim byłem. W klanie jest chyba z 50-60 osób i mam wrażenie że dużo z nich gra bardzo rzadko prawie można powiedzieć że wcale. Wybrałem 5 graczy których nicków rzadko widzie. Pierwszy ostatnio w bitwie 7 lutego, drugi 23 październik, trzeci 11 październik, czwarty 17 kwietnia, piąty 15 marca. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unteroffizier Pillster melduje gotowość do walki! 

 

Mój nick w grze - Pillster

 

Pojazdy:

StuG III G (niemiecki niszczyciel t5)

Edit - ruskie trenuję do KV1, potem się zobaczy

Edytowano przez Pillster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...