Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Zgłaszam się drugi raz bo niestety nie zdążyłem zaakceptować zaproszenia: Obsyder

 

Dziękuje, bardzo się ciesze z dojścia i nie będę aktywny do końca  tego tygodnia bo wyjeżdżam 23-28

Edytowano przez WilCzok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wujek Józek oddał mi spore usługi i dzięki jego wydatnej pomocy doczołgałem się go IS-3. Aż żal sprzedawać tak dobry czołg, jak IS... Prawdziwy łowca. 

 

Poza tym do stałego KV-1 dołączył M4 Sherman. 

 

Edit - IS-3 stoi w garażu. 

 

W trakcie jednej z bitew byłem zmuszony wycofać się nim, cały czas pod ciężkim ostrzałem, mając resztkę hp. Pytanie - po co bawić się w sidescrap, skoro ma się go na czole? 

 

iIoJWGF.jpg

Edytowano przez Pillster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak dorwę lepszy net, muszę znów was prosić o naukę SS i HD, bo co próbuję, to mi przebijają na T32...

t32 grasz wieżą. Nie możesz wyjeżdżać na pałe tak jakbyś grał ISem3. Masz miękki kadłub ale wieżę z podróbki stallinium. Wykorzystaj to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzialko 57mm prawda??

 Wiadomo, na T-34 jest najlepsze. 

 

Z innej beczki - odznaka "As pancerny" na IS-3. Ensk, najpierw piękny pojedynek z Lowe, później wspólne polowanie z innym IS-3 na dwa Tigery. Coś pięknego. 

Edytowano przez Pillster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie towarzyszu Leninie, jednak zostałem na stanowisku w drodze demokratycznych wyborów  :aj3: . Na stronie właściwie nic nie trzeba, teraz organizujemy większość na facebooku - Pancerna Pięść Equestrii - klan WoT, dołącz do niej. Zagraliśmy chyba jedną czy dwie próbne klanówki, które nie wypaliły, a teraz zbieramy skład.

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Ten filmik był jednym z pierwszych z MLP jaki widziałem ^^ )
Jeżeli dobrze patrzyłem nikt zbytnio nie kwestionował zmian na górze. I dobrze :fluttershy5:

Z Facebookiem ciut gorzej, najpierw trza go sobie zrobić, ale myślę że sobie poradzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...